Ładuję...

FJALLRAVEN LP1

Fjallraven - najnowsza kolekcja.

Logo Fjallraven

Marka Fjällräven – outdoor w klasycznym stylu

Założona między górami, lasem i morzem marka od chwili powstania przyciąga wierne grono fanów. Przede wszystkim jest to zasługą jakości, ale również filozofii marki. Szwedzka firma Fjällräven postawiła sobie cel, by zwiększyć przystępność natury dla każdego człowieka, co sukcesywnie realizuje. Koncentrując się na prostocie i praktyczności, stale udowadnia, że można tworzyć wysokiej jakości odzież z poszanowaniem przyrody. Podczas swojej wędrówki, firma Fjällräven kieruje się trzema zasadami.

1. Opracowywanie funkcjonalnego, trwałego sprzętu na outdoor.

2. Odpowiedzialne postępowanie względem przyrody, zwierząt i ludzi.

3. Inspirowanie i rozwijanie pasji na świeżym powietrzu.

Odzież Fjallraven to propozycja idealna na każdą przygodę
Męska odzież Fjallraven są inspirowane siłą natury.

Firma Fjällräven — stosunek do środowiska

Wszystko, co robimy, wpływa na otoczenie. Dobrze wie o tym firma Fjällräven, która stara się o to, by jak najbardziej ograniczyć swój negatywny wpływ na środowisko. Przyroda ma decydujące znaczenie nie tylko podczas procesu produkcyjnego, ale też wyboru materiałów i miejsca produkcji. Marka Fjällräven dąży do innowacji i adaptacji – ciągle się rozwija i stara się ulepszać swoje rozwiązania w myśl zasady „zawsze jest miejsce na poprawę”. Priorytetem, który ma wpływ na prowadzenie zrównoważonego rozwoju w firmie, jest trwałość produktów. By zadbać o to, by ich cykl życia był jak najdłuższy i by mogły zapewniać Ci optymalną ochronę przed zimnem lub deszczem, warto znać zasady pielęgnacji i naprawy, które znajdziesz na stronie producenta w języku angielskim. W końcu odzież Fjällräven to nie tylko ubranie, a również wspomnienia z ogniska rozpalonego ze znajomymi w lesie bądź letniej podróży pod namiot.

Fjallraven - ubrania, które są warte Twojej uwagi.

Marka Fjällräven – gdzie kupić najwyższej jakości odzież?

Najważniejszą inspiracją marki Fjällräven jest natura. Pełni ona również dużą rolę, gdy chodzi o dobór materiałów, z których wykonywane są produkty firmy. Duże znaczenie ma wydajność, walory użytkowe i skład chemiczny danego tworzywa. Równoważy je funkcjonalność. Preferowanymi materiałami są wełna, bawełna i puch, ale również tworzywa syntetyczne o odpowiednich właściwościach, które sprostają wyzwaniom na każdym szlaku, którego przejścia się podejmiesz. Wszystkie materiały pochodzą ze sprawdzonych, identyfikowalnych źródeł, które przeciwdziałają niehumanitarnemu traktowaniu zwierząt. Zapewnienie o tym jest możliwe dzięki ścisłej kontroli dostawców i podwykonawców łańcucha produkcyjnego. Wszystkie ubrania, takie jak kurtki, spodnie i plecaki Fjällräven są tworzone w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju.

KULTOWE PLECAKI MARKI FJÄLLRÄVEN

Materiały, z których podczas produkcji korzysta Fjällräven

ECO-SHELL – lekki, wolny od PFC i wykonany z poddanego recyklingowi poliestru materiał. Jest wytrzymały, oddychający i odporny na wiatr oraz deszcz.

Wełna – jest to naturalny „regulator ciepła”, który utrzymuje ciepło i odprowadza wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy na zewnątrz.

G-1000 – wytrzymały materiał stanowiący bazę wielu produktów Fjällräven. Jest przewiewny oraz zapewnia ochronę przed wiatrem i promieniami UV. Wśród wielu rodzajów znajduje się G-1000 AIR, SILENT, HEAVY-DUTY i LITE.

Puch – etycznie pozyskiwany materiał zapewniający ciepło nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Oprócz głównych materiałów, podczas produkcji marka Fjällräven wykorzystuje również wodoodporny Hydratic, wytrzymały Winylon F i Supreme Microloft i G-Loft Supreme  gwarantujące izolację termiczną. Wśród tkanin znaleźć można włókna konopne, tencel, bergshell, HC Lite, korylon, organiczną bawełnę oraz poliester pochodzący z recyklingu.

 

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ FJÄLLRÄVEN

 

Fjallraven - najnowsza kolekcja.

Wczytaj czat