Goldbergh - nowa marka w S'portofino!

Goldbergh w S'portofino

W 2009 roku Sandra Peet (była właścicielka sklepu Sports Specialty Store Skihut w Scheveningen w Hadze) oraz Lieke van den Berg (była właścicielka oraz projektantka mody narciarskiej w Aphrodisiac Sport) zdecydowały się stworzyć nowy brand dla kobiet, który będzie łączyć modowe trendy oraz sportowy styl. Pierwsza kolekcja Goldbergh została zaprezentowana podczas targów ISPO w 2010 roku. 

Goldbergh w S'portofino

Marka Goldbergh oferuje luksusową odzież sportową dla aktywnych kobiet pragnących jednocześnie podążać za aktualnymi tendencjami modowymi. Zimą, marka stawia na odzież narciarską oraz codzienną, która jest świetnym uzupełnieniem garderoby na tę porę roku. Latem natomiast, prezentowane są kolekcje, które idealnie sprawdzą się zarówno podczas uprawiania sportu, jak i podczas odpoczynku. Goldbergh ustanawia nowe standardy mody sportowej w stylu glamour.

Goldbergh w S'portofino
Goldbergh w S'portofino

Za projekty tej marki odpowiada Lieke van den Berg, której ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży modowej ma nieocenioną wartość. W swojej karierze projektowała odzież dziecięcą, wierzchnią i dżinsową, jednak jej największą pasją jest moda sportowa. Prywatnie Liekie jest zapaloną sportsmenką i dlatego doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Jak sama mówi: „Staram się sobie wyobrazić, co nowoczesna kobieta powinna mieć w swojej walizce, jadąc na narty: od funkcjonalnych i modnych ubrań, przez akcesoria, aż do luksusowych swetrów”. 

Sandra Peet była właścicielką mierzącego 3000 m2 sklepu De Skihut, Sports Specialty Store w Scheveningen, Den Haag. Została wybrana najlepszym sprzedawcą detalicznym w 2004 roku, a w 2005 De Skihut został najlepszym sklepem sportowym w Europie. To przedsiębiorczyni, doskonale zna się na modzie sportowej oraz uważana jest za trendsetterkę. Jej sklep De Skihut odwiedzali sławni celebryci oraz holenderska rodzina królewska.

Urodzinowa kolekcja Goldbergh

W tym roku świętuj wyjątkowy jubileusz razem z Goldbergh. Z okazji 10 urodzi powstała kolekcja, która zachwyci nie tylko miłośników zimowego szaleństwa, ale również mody. Z całą pewnością można stwierdzić, że marka zinterpretowała tegoroczne trendy w doskonałym stylu. Kroje, forma, kolory i wzory tworzą spójną całość – są funkcjonalne, ponadczasowe i nie da się obok nich przejść obojętnie. Fanki modowej klasyki mają ogromny wybór na stok od puchowych kurtek w kolorach złota, czerwieni i czerni, po dopasowane golfy w oryginalne wzory takie, jak pepitka, cętki i retro gwiazdki. Nie zabrakło również powrotu do lat 80., kiedy królowały stylowe kombinezony narciarskie. Ten element garderoby to zdecydowanie must have tego sezonu. Energiczne kolory, dopasowany krój i oryginalne wykończenia sprawią, że przeniesiesz się wprost do tanecznej dekady. Wisienką na torcie jest wyjątkowa współpraca Goldbergh x Moon Boot, której efektem są księżycowe śniegowce, nawiązujące stylistyką do całej kolekcji. Koniec z nudą, podkreśl swoją energię i radość na stoku w najlepszym stylu.

Kolekcja Goldbergh