Ładuję...

logo Gran Sasso

Jakość jest zawsze w modzie – marka Gran Sasso

Gran Sasso to najwyższy masyw Apenin. Podobnie jak luksusowa marka o tej samej nazwie, Gran Sasso silnie związany jest z Włochami, na terenie których się znajduje. To właśnie w tym państwie w 1952 roku narodziła się międzynarodowa ikona włoskiego stylu: firma Gran Sasso. Swoje życie zawdzięcza ona czterem braciom, których pasją była moda, a zwłaszcza eleganckie, wysokiej jakości dzianiny, które dzięki wyjątkowym zdolnościom projektantów stawały się prestiżowymi modowymi fenomenami. Zakład przez lata rozwijał się i udoskonalał techniki szycia, korzystając również z coraz to lepszych materiałów. Obecnie odzież Gran Sasso specjalizuje się w produkcji casualowej, ekskluzywnej odzieży, a każdy jej element szyty jest ręcznie, przy użyciu specjalistycznych technik rzemieślniczych. To właśnie świadczy o sukcesie marki i stanowi o jej globalnej rozpoznawalności.

Gran Sasso

Gran Sasso – nowoczesna produkcja i przekazywane od lat techniki rzemieślnicze

O wyjątkowej jakości golfów, swetrów, marynarek czy nawet czapek Gran Sasso świadczy nie tylko dopracowany pod każdym względem proces szycia i łączenia tkanin. Luksusowe ubrania Gran Sasso znane są ze swojej klasy głównie dzięki doborowi naturalnych materiałów. Niepowtarzalne modele tworzone są z wełny i kaszmiru. Dzianiny te znane są na całym świecie: są miękkie, delikatne i zapewniają ciepło, co czyni je materiałami luksusowymi. Idealnie wpisują się w mroźny, zimowy klimat, a do tego zapewniają ciału optymalną termoregulację nawet wtedy, kiedy zrobi się nieco cieplej. Dodatkowo subtelne drobiazgi podkreślają kunszt wykonania – żebrowane ściągacze, którymi zakończone są mankiety i golf, zapewniają idealne dopasowanie do sylwetki.

Marka Gran Sasso
Biała męska bluza Gran Sasso

Gran Sasso: luksusowe swetry i golfy na każdą okazję

Gran Sasso to marka z klasą – widać to na pierwszy rzut oka. Klasyczne kolory, luksusowe wykończenie i dbałość o detale z pewnością o tym świadczą. To jednak nie wszystko. Dzięki uniwersalności swetrów i golfów Gran Sasso, odzież ta może być noszona nie tylko na wielkie okazje. Świetnie sprawdzi się również na co dzień do pracy i wpisze się w nowoczesne trendy apres-ski. Nieprzeciętny komfort, jaki zapewni garderoba Gran Sasso to zdecydowanie największy plus. Sprawdź, jakie nowości oferuje marka w tym sezonie i znajdź idealny produkt dla siebie.

Najnowsza kolekcja marki Gran Sasso

Wczytaj czat