Ładuję...

odzież haglofs

logo haglofs

Zwiedzaj nie tylko Szwecję – firma Haglöfs gotowa do podróży

Założona w 1914 roku Szwedzka firma Haglofs specjalizuje się w projektowaniu odzieży, obuwia i akcesoriów outdoorowych. Od ponad stu lat dostarcza unikatowych i wszechstronnych rozwiązań przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu. Jest nie tylko jedną z przodujących marek w Skandynawii, ale również oferuje swoje produkty w Europie i na Wschodzie. Droga na szczyt nie była jednak łatwa. Dobrze zdając sobie sprawę z potencjalnych utrudnień na szlaku, firma Haglofs oferuje najlepszej jakości sprzęt i odzież. To one zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas każdej wędrówki amatorom i profesjonalistom.

ubrania Haglofs

Historia marki Haglofs

Miejscowość Torsång to miejsce niemal w samym sercu Szwecji. To właśnie tam, w niewielkiej chacie, Wiktor Haglofs z zakupionej tkaniny wyciął projekt pierwszego plecaka. Z pomocą sąsiadki-szwaczki ukończył swoje pierwsze w życiu modele. Po dodaniu do nich skórzanych pasków oraz sprzączek wsiadł na rower i zaczął je sprzedawać. Stopniowo biznes przynosił coraz więcej zysków. Rosła również jego popularność – do tego stopnia, że zatrudnieni przez Wiktora pracownicy wyruszali nawet na odległość 400 km od rodzinnej miejscowości, by zaprezentować wyjątkowe plecaki.

Wraz ze wzrostem firmy uprzemysłowiono proces produkcyjny i wprowadzano kolejne innowacje, a kolekcjom nadawano nazwy zaczerpnięte prosto z natury. Stało się to tradycją firmy Haglofs. Po przekształceniu koncepcji biznesowej w latach 90. firma Haglofs rozpoczęła produkcję odzieży. Sprawiło to, że marka Haglofs umocniła się na skandynawskim rynku. Kolejne lata to budowanie wartości marki. Od nowego milenium pomaga w tym nie tylko pokaźny asortyment produktów, ale też ich świetna jakość.

ubrania haglofs
odzież Haglofs

„Oszczędzaj pieniądze – kup droższą odzież”

Jedno z haseł kampanii marki Haglofs idealnie opisuje to, jakie nastawienie warto w sobie budować, decydując się na kupno odzieży tej marki premium. Dzięki Haglofs oszczędzasz w dłuższej perspektywie czasowej. Jest to zasługą dobrze skrojonych projektów i wysokiej jakości materiałów, które okazują się nadzwyczaj trwałe. Inspiracją do stworzenia odzieży Haglofs były ekstremalne warunki pogodowe i eksplorowanie nieznanych terenów. Poszukując wyjątkowych krajobrazów, trzeba być gotowym na wszystko – z odzieżą marki Haglofs nie musisz martwić się o swój komfort. Stałe unowocześnianie projektów pozwoli Ci w pełni doświadczyć przygód, które czekają na Ciebie na górskim szlaku czy leśnej drodze.

NAJNOWSZA KOLEKCJA ZIMOWA

Ubrania Haglofs na zimę

Lekkie nizinne wzniesienia, swobodnie płynące rzeki i gęste lasy tuż obok ośnieżonych szczytów gór. Natura stoi przed Tobą otworem, dlatego odkrywaj jej piękno w najlepszym stylu z odzieżą marki Haglofs. Nie bój się zapuścić na nieznane wody i obudź w sobie ciekawość świata. Cenisz sobie codzienne przebieżki, organizujesz weekendowe wypady za miasto czy może przemierzasz ulice swojego miasta? Ubrania Haglofs sprawdzą się znakomicie - niezależnie od pogody. Stawiając na outdoorową markę z tradycją, masz też pewność, że stara się ona o to, by wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Oprócz odpowiedzialnego procesu produkcyjnego potwierdzonego przez bluesign®, większość ubrań Haglofs produkowana jest z materiałów pochodzących z recyklingu oraz bawełny ekologicznej. Świadomość odpowiedzialności za stan natury powoduje, że marka Haglofs nieustannie się rozwija, by dostarczać jak najlepszej jakości produkty dla wszystkich entuzjastów outdooru.

Haglofs