Ładuję...

odzież haglofs

logo haglofs

Zwiedzaj nie tylko Szwecję – Haglöfs Polska

Założona w 1914 roku Szwedzka firma Haglofs specjalizuje się w projektowaniu odzieży, obuwia i akcesoriów outdoorowych. Od ponad stu lat dostarcza unikatowych i wszechstronnych rozwiązań przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu. Jest nie tylko jedną z przodujących marek w Skandynawii, ale również oferuje swoje produkty w Europie i na Wschodzie. Droga na szczyt nie była jednak łatwa. Dobrze zdając sobie sprawę z potencjalnych utrudnień na szlaku, firma Haglofs oferuje najlepszej jakości sprzęt i odzież. To one zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas każdej wędrówki amatorom i profesjonalistom.

ubrania Haglofs

Historia marki Haglofs

Miejscowość Torsång to miejsce niemal w samym sercu Szwecji. To właśnie tam, w niewielkiej chacie, Wiktor Haglofs z zakupionej tkaniny wyciął projekt pierwszego plecaka. Z pomocą sąsiadki-szwaczki ukończył swoje pierwsze w życiu modele. Po dodaniu do nich skórzanych pasków oraz sprzączek wsiadł na rower i zaczął je sprzedawać. Stopniowo biznes przynosił coraz więcej zysków. Rosła również jego popularność – do tego stopnia, że zatrudnieni przez Wiktora pracownicy wyruszali nawet na odległość 400 km od rodzinnej miejscowości, by zaprezentować wyjątkowe plecaki.

Wraz ze wzrostem firmy uprzemysłowiono proces produkcyjny i wprowadzano kolejne innowacje, a kolekcjom nadawano nazwy zaczerpnięte prosto z natury. Stało się to tradycją firmy Haglofs. Po przekształceniu koncepcji biznesowej w latach 90. firma Haglofs rozpoczęła produkcję odzieży. Sprawiło to, że marka Haglofs umocniła się na skandynawskim rynku. Kolejne lata to budowanie wartości marki. Od nowego milenium pomaga w tym nie tylko pokaźny asortyment produktów, ale też ich świetna jakość.

ubrania haglofs

„Oszczędzaj pieniądze – kup droższą odzież”

Jedno z haseł kampanii marki Haglofs idealnie opisuje to, jakie nastawienie warto w sobie budować, decydując się na kupno odzieży tej marki premium. Dzięki Haglofs oszczędzasz w dłuższej perspektywie czasowej. Jest to zasługą dobrze skrojonych projektów i wysokiej jakości materiałów, które okazują się nadzwyczaj trwałe. Inspiracją do stworzenia odzieży Haglofs były ekstremalne warunki pogodowe i eksplorowanie nieznanych terenów. Poszukując wyjątkowych krajobrazów, trzeba być gotowym na wszystko – z odzieżą marki Haglofs nie musisz martwić się o swój komfort. Stałe unowocześnianie projektów pozwoli Ci w pełni doświadczyć przygód, które czekają na Ciebie na górskim szlaku czy leśnej drodze.

Na każdą porę roku: Haglofs Polska

Lekkie nizinne wzniesienia, swobodnie płynące rzeki i gęste lasy tuż obok ośnieżonych szczytów gór. Natura stoi przed Tobą otworem, dlatego odkrywaj jej piękno w najlepszym stylu z odzieżą marki Haglofs. Nie bój się zapuścić na nieznane wody i obudź w sobie ciekawość świata. Cenisz sobie codzienne przebieżki, organizujesz weekendowe wypady za miasto czy może przemierzasz ulice swojego miasta? Ubrania Haglofs sprawdzą się znakomicie - niezależnie od pogody. Stawiając na outdoorową markę z tradycją, masz też pewność, że stara się ona o to, by wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Oprócz odpowiedzialnego procesu produkcyjnego potwierdzonego przez bluesign®, większość ubrań Haglofs produkowana jest z materiałów pochodzących z recyklingu oraz bawełny ekologicznej. Świadomość odpowiedzialności za stan natury powoduje, że marka Haglofs nieustannie się rozwija, by dostarczać jak najlepszej jakości produkty dla wszystkich entuzjastów outdooru.

odzież Haglofs

Haglofs

Wczytaj czat