Ładuję...

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Luksusowy relaks w zgodzie z naturą

Mazury niemal każdemu turyście kojarzą się z zapierającymi dech w piersi krajobrazami, nieskazitelnie czystym powietrzem oraz niesamowicie różnorodną fauną i florą. Wydają się przez to być idealnym miejscem dla podróżników spragnionych spokoju i odpoczynku od problemów dnia codziennego. Taką właśnie relaksacyjną ucieczkę oferuje Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórze Dylewskie, usytuowany w malowniczej przestrzeni Parku Krajobrazowego w powiecie ostródzkim. Główną dewizą ośrodka jest dbałość o wyśmienite samopoczucie fizyczne i psychiczne przebywających w nim gości. Jako jeden z najnowocześniejszych hoteli SPA w Polsce, uhonorowany jest wieloma nagrodami i stanowi synonim luksusu oraz gwarancję niezapomnianych przeżyć.

Bogata oferta hotelu jest w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających gości. Oprócz komfortowych pokoi, do dyspozycji gości jest również zbudowany z bali Dom Leśny znajdujący się w pobliżu, w którym można organizować kameralne spotkania, także w sprawach biznesowych. Ponadto, goście łaknący dźwięczącej ciszą samotności mogą zdecydować się na wynajęcie Siedliska – jednego z nowo wybudowanych, stylizowanych domów mazurskich z widokiem na doskonały krajobraz Wzgórza Dylewskiego.

Hotel zapewnia dodatkowo najróżniejsze atrakcje pozwalające na stopniową poprawę kondycji fizycznej. Goście mogą zatem wypożyczyć rowery, uczestniczyć w zajęciach aerobiku pod okiem profesjonalnych instruktorów, oddać się grze w tenisa lub golfa, czy też jeździe konno. Oczywista jest z kolei możliwość licznych pieszych wycieczek poprzez rozmaite mazurskie szlaki rozciągające się w sąsiedztwie. Wydaje się, że każdy gość może znaleźć w ofercie coś odpowiedniego dla siebie i rozkoszować się cudownym błogostanem.

Instytut kosmetyczny działający w hotelu stanowi nie lada gratkę dla pragnących rozpieszczenia zarówno swojego ciała, jak i zmysłów. Tutaj idea sanus per aquam (zdrowie dzięki wodzie) staje się rzeczywistością. Bogaty wachlarz przeróżnych zabiegów pielęgnacyjnych zapewnia poprawę wyglądu i samopoczucia. Zabiegi medycyny estetycznej, hi-tech, sauna fińska, terrarium ziołowe i solankowe, masaże, usługi fryzjerskie czy odnowa SPA, w której skład wchodzi między innymi kąpiel perełkowa i bicze szkockie, sprawiają, że każdy gość ma szansę czuć się wspaniale, i po prostu wyjątkowo.

Dla tych, którym nieobce są również rozkosze podniebienia, hotel oferuje liczne i wyrafinowane możliwości. Na terenie ośrodka znajduje się pięć miejsc, w których goście mogą oddać się celebracji posiłków. Pierwsze z nich, Restauracja Romantyczna, rekomendowana przez Slow Food Polska, cechuje się otwartą kuchnią i daniami przygotowanymi z produktów regionalnych. W Restauracji Oranżeria z kolei menu, stanowiące wykwintny koktajl polskiej kuchni tradycyjnej oraz europejskiej, zmienia się wraz z porami roku. Gospoda Sielanka promuje kuchnię warmińsko-mazurską przy akompaniamencie muzyki ludowej granej na żywo. Dla wielbicieli wyśmienitej kawy i herbaty do dyspozycji pozostaje Cafe Plotka, a entuzjaści wybornych drinków poczują się jak w domu w Klubie Farma.

Nie da się ukryć, iż pobyt w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórze Dylewskie gwarantuje doskonały relaks okraszony wyśmienitą kuchnią i fantastycznymi mazurskimi krajobrazami. Zarezerwuj swój pobyt:

Kontakt:

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Wysoka Wieś 22
14-100 Ostróda, Polska
Tel.: +48 89 647 11 11
[email protected]

DrIrenaErisSpa.com

Wczytaj czat