Ładuję...

J BRAND

Najlepiej skrojone spodnie na świecie

J Brand to kalifornijska firma, której produkty są dostępne w 20 krajach na całym świecie. Twórcy marki postawili na ponadczasowe, klasyczne spodnie wykonane z najlepszej jakości denimu, uwzględniając najważniejsze cechy idealnych jeansów. W czym zawiera się sukces tych doskonale skrojonych spodni? Przede wszystkim w ich perfekcyjnym dopasowaniu do sylwetki! Podkreślają one wszystkie  atuty ciała jednocześnie kamuflując ewentualne niedostatki, dodają tym samym każdej kobiecie niepowtarzalnej pewności siebie. Amerykańskiej marce skutecznie udało się połączyć znajomość kobiecej sylwetki z wiedzą na temat wzornictwa i stworzyć kolekcje, które odzwierciedlają charakter i ducha nowoczesnej wielbicielki mody i trendów. Jeff Rudes, założyciel i obecny dyrektor generalny, stworzył markę J Brand w 2004 roku. Za główny cel uznał zaprojektowanie doskonałych spodni, idealnie dopasowujących się do kształtu ciała. Pierwsza z utworzonych linii trafiła do sprzedaży w 2005 roku i była dostępna w kalifornijskim showroomie Jean Bar’u Ron Herman’s Melrose. Kolejne sukcesy pojawiły się błyskawicznie. Nie bez przyczyny - jeansy sygnowane marką J Brand stały się synonimem doskonałości. "Chanel wśród jeansów" wybiera sama Anna Wintour, naczelna magazynu modowego Vogue!

J Brand

Każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną parę świetnie skrojonych denimowych spodni w swojej garderobie! Modele J Brand są w tym wypadku najlepszym wyborem. Zwłasza, że marka dyktuje warunki  konkurencji i wciąż rzuca wyzwania zarówno całej branży, jak i sobie. W czasach, gdy na całym świecie królowały luźne jeansy i szerokie nogawki, Innowacyjnym pomysłem, który wkrótce zdobył rzeszę fanów, okazały się być wąskie spodnie o kolorystyce dark-wash. Ich prezentacja zapoczątkowała światowy trend, który trwa nieprzerwanie do teraz. W międzyczasie marka J Brand stworzyła linię dla mężczyzn, a w 2012 roku zadebiutowała z kolekcją Ready-To-Wear.

J Brand
J Brand

Dla kogo tworzy J Brand? Dla wszystkich osób, które podzielają przekonanie, że to osoba tworzy strój, a nie na odwrót. Dlatego marka skupia się przede wszystkim na osobie, która nosi ubrania J Brand i na jej indywidualności. Ubranie powinno być proste, funkcjonalne, dopasowane do nas i zawsze gotowe, by je nosić. Przy tym wszystkim dobrze skrojone i uszyte tak, by każdy detal dodawał pewności siebie. Zespół J Brand często podkreśla świadomość wpływu, jakie nasze wybory wywierają na świat. Dlatego tworzy z naciskiem na zrównoważony rozwój i stale udoskonala sposób produkcji, wprowadzając kolejne innowacje.

Marka dostępna jest dziś w 56 krajach na całym świecie. Osoby związane z J Brand to między innymi: Kozabuto Akasaka, Proenza Schouler, Christopher Kane, Simone Rocha, Rob Pruitt i Bella Freud. Marka współpracuje też kreatywnie z wieloma gwiazdami, takimi jak choćby Cole i Dylan Sprouse, Kate Bosworth i Stephanie Shepherd. W lipcu 2019 światło dzienne ujrzała zrównoważona kolekcja jeansów stworzona wspólnie z supermodelką Elsą Hosk.

J Brand

Wczytaj czat