Kask POC VENTRAL AIR SPIN NFC

Kask POC VENTRAL AIR SPIN NFC

1 200,00 PLN

Opis i detale

POC VENTRAL AIR SPIN to szosowy kask o wysokiej wydajności aerodynamicznej i znakomitej wentylacji. Został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać maksymalnie skuteczne i efektywne chłodzenie głowy. Dzięki masywnym otworom wentylacyjnym i wewnętrznym kanałom kontrolującym przepływ powietrza zapewnia doskonałe chłodzenie zarówno podczas wolnej i szybkiej jazdy.
Wyjątkowo innowacyjnym elementem tego modelu jest zastosowanie technologii SPIN (Shearing Pad Inside). Mowa o opatentowanym systemie silikonowych wkładek, których zadaniem jest przeciwdziałanie efektom wypadków, podczas których głowa jest uderzana pod kątem (ukośnie). W trakcie wypadku system SPIN umożliwia rotację kasku względem głowy. W rezultacie redukuje siłę uderzenia i lepiej chroni mózg. Jednolita struktura skorupy i pianki EPS pomaga w zachowaniu niskiej masy i należycie wysokiej ochrony.
Lekki i intuicyjny w użyciu system regulacji obwodu pozwala na wygodne oraz bezpieczne dopasowanie kasku do kształtu głowy.
Modelu VENTRAL AIR SPIN nie da się porównać do żadnego innego kasku. Z powodzeniem łączy bardzo wydajną wentylację ze znakomitymi osiągami aerodynamicznymi oraz ochroną. Jest przy tym wyjątkowo lekki i wygodny. Równie istotny jest jego minimalistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania. Kask posiada także Eye Garage, ułatwiający przechowywanie okularów w chwilach gdy ich nie używamy. VENTRAL AIR SPIN to idealny kask do ścigania, upalne dni w roku i wymagające treningi. W 2019 roku został zdobywcą prestiżowej nagrody Design and Innovation Award.

Dostępność w salonie

zamow szybko
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00 pod numerem +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa za darmo
Na terenie Polski dostawa zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Darmowe zwroty
Zarejestruj się w serwisie i korzystaj z dodatkowych przywilejów.
przymierzaj w salonie
Przymierz w salonie
Jesteś niezdecydowany? Zajrzyj do jednego z naszych sześciu salonów stacjonarnych.
przymierzaj w salonie
Lista życzeń
Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać produkt do listy życzeń.
przymierzaj w salonie
Gwarancja oryginalności
W sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego mamy ponad 25-letnie doświadczenie!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto