Ładuję...

Logo LaMunt

LaMunt – damska odzież outdoor

Poczuj satysfakcję podczas każdej długiej wędrówki zboczem gór. Twoim towarzyszem będzie nie tylko świeże, rześkie powietrze czy radość płynąca z każdego kroku, ale też odzież idealnie dopasowana do warunków, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. LaMunt to marka, która zawsze będzie z Tobą – niezależnie od tego, czy zamierzasz sięgać szczytów przemierzając wysokie góry, czy może chcesz bliżej poznać naturę zwiedzając pobliskie lasy.

kobieca odzież outdoor lamunt

„A new take on women’s mountain style” – LaMunt

Góra jest Kobietą. A skoro tak jest – uosabia kobiecą perspektywę. „LaMunt” to ladyńskie słowo, którym określana jest góra. Słowo to pochodzi z języka, którym posługuje się rdzenna ludność zamieszkująca Dolomity. Sam pomysł na nazwę został zaproponowany przez babcię założycieli, która dorastała w regionie będącym sercem Dolomitów – w tym miejscu język ladyński jest używany jako potoczny. Słowo, które jest równie melodyjne co mocne, to idealny wybór dla marki, która przede wszystkim kieruje się kobiecością. Jest to również idealna odpowiedź na pytanie, jaka jest marka LaMunt.

LaMunt – kobiecy outdoor w najlepszym wydaniu

LaMunt to marka, która zajmuje się produkowaniem profesjonalnej odzieży outdoor dla kobiet, ale też inspiruje kobiety do podjęcia pasji i realizacji swoich planów podróżniczych. Kobieta jest w centrum w każdym momencie Twojej wędrówki. Zaczynając od wyjątkowego dopasowania kształtu odzieży LaMunt i jej praktyczności, aż po estetykę – bez żadnych kompromisów. Marka tworzy dla pewnych siebie kobiet, które chcą wyrażać swoją indywidualność również podczas aktywności. Dzięki LaMunt otrzymujesz idealne rozwiązanie, które jest dopasowane do Twoich potrzeb. Poczuj się swobodnie podczas każdej przygody, odkrywaj swoje możliwości i czerp jeszcze więcej radości podczas kolekcjonowania wspomnień.

kurtki lamunt
damska kurtka lamunt

Co wyróżnia markę LaMunt?

LaMunt reinterpretuje górski styl dla kobiet, kierując się czterema zasadami projektowania. To one najlepiej wyrażają duszę marki.

Ali Shape

Ali Shape z języka włoskiego oznacza „skrzydła”. Słowo to wyraża lekkość i określa krzywizny, które biorą pod uwagę projektanci LaMunt. Koncepcja ta zakłada takie rozmieszczenie systemów oddychających i ochraniających, które są dopasowane do kobiecej fizjonomii.

Rozwiązania Smart Fit

Indywidualni klienci mają możliwość dopasowania produktu do sylwetki poprzez określenie, jaki kształt ma mieć kurtka i jaka powinna być jej długość rękawa.

Wszechstronność

Niektóre elementy odzieży mogą zostać zdjęte, mogą zmieniać swoje przeznaczenie lub mogą zostać ponownie połączone z całością w inny sposób. Przykładowo, rękawy kurtki można zdjąć lub można kurtkę odwrócić na drugą stronę, by ubrać ją w innym stylu.

Magiczne Momenty

Małe szczegóły, które odkrywasz po pewnym czasie, a które nadają szczególny charakter Twojemu produktowi. Może to być specjalny wzór, ukryta kieszeń lub inspirujący cytat.

kobieca odzież outdoor lamunt

Your mountain me-time has never looked so good!

Najnowsza kolekcja stworzona została z myślą o górach i swobodzie, której potrzebujesz podczas swojego wyjazdu. Dlatego też w produkcji marka LaMunt używa jedynie starannie dobranych materiałów i certyfikowanych tkanin, bez wykorzystywania PFC. By zminimalizować negatywny wpływ na środowisko, LaMunt korzysta również z materiałów naturalnych i pochodzących z recyklingu. W składzie wybranych ubrań LaMunt znajdziesz między innymi kaszmir z recyklingu, wełnę merino, tencel i Me-Scuba. Ostatni z materiałów to wszechstronny i elastyczny materiał, który może wspomagać regulację temperatury ciała. Sprawdź, co marka przygotowała w najnowszej kolekcji – z pewnością wśród propozycji znajdziesz produkt idealny.

Nowa kolekcja marki LaMunt

Wczytaj czat