Ładuję...

Leki

Leki w S'portofino!

Z pasji do sportów zimowych – marka Leki

250 – właśnie tyle patentów marka Leki ma na swoim koncie. Jest to niezaprzeczalny dowód na innowacyjność firmy, która na rynku istnieje od 1948 roku. Od samego początku jej powstania, założyciel, Karl Lenhart, który sam był zaprawionym narciarzem, dbał o to, by tworzyć najlepszej jakości produkty. Legendarne kijki narciarskie, które znajdziesz w ofercie marki od lat 70., to efekt wielu lat udoskonalania prototypu. Dzięki temu wiesz, że inwestujesz w markę, dla której tradycyjnie dobra jakość ma ogromne znaczenie.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, firma Leki produkuje jedne z najlepszych produktów dostępnych na rynku. Najwyższej klasy kijki i rękawice narciarskie to efekt działania podyktowanego prawdziwą pasją do sportów zimowych. Priorytetem marki Leki jest optymalne połączenie bezpieczeństwa, komfortu i wyjątkowego designu. Jak widać na przykładzie zimowej oferty, marce udaje się skutecznie realizować zamierzenia. Nieustanny rozwój sprawia, że firma stała się niekwestionowanym liderem na rynku międzynarodowym.

Marka Leki w S'portofino!
Marka Leki w S'portofino!

Kije i rękawice narciarskie marki Leki

Wynikiem przemyślanych prac są produkty, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie zawiodą podczas aktywnego wypoczynku na stoku i będą niezbędnym wsparciem w przypadku bardziej intensywnych sportów zimowych. Firma Leki jest rozpoznawalnym na rynku liderem, jeśli chodzi o systemy stosowane w kijach i rękawicach narciarskich. Ocieplina Primaloft®, miękka wyściółka, warstwa hydroforbowa – to tylko niektóre z technologii, które posiadają wyjątkowe rękawice narciarskie Leki. Dzięki temu są nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale również chronią przed zimnem i wiatrem, a niektóre modele nawet przed urazami. Jeśli zaś chodzi o kijki narciarskie Leki, wyróżniają się one wyjątkową lekkością. Mimo swojej niskiej wagi pozostają sztywne i zapewniają wysoki poziom wsparcia podczas wędrówek po górach. Wyposażone są w wiele przydatnych w zimnych warunkach technologii, na przykład kijki narciarskie Leki Carbon 11 3D posiada Trigger 3D System, który pozwala na jeszcze sprawniejsze wpinanie i wypinanie kijków i Trigger 3D PRO Grip. Dzięki niemu Twój chwyt będzie jeszcze pewniejszy, a przyczepność Kijak znaczeni lepsza. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w tegorocznej ofercie marki Leki i znajdź akcesoria idealne na Twoją wyprawę.

Marka Leki w S'portofino!

Zimowa kolekcja firmy Leki: idealne dla narciarzy

Markę Leki tworzy zespół ekspertów, który w swoją pracę wkłada mnóstwo pracy. Zaangażowanie to znajduje odzwierciedlenie w produktach marki. Cechujące się najlepszą jakością kijki i rękawice narciarskie Leki to najlepszej jakości sprzęt, który z pewnością sprawdzi się podczas każdego wyjazdu. Wysoka wytrzymałość, wygoda podczas korzystania i zapewnienie bezpieczeństwa na stoku to najważniejsze filary, wedle których działa marka. Dzięki temu stale się rozwija i proponuje coraz to doskonalsze artykuły do sportów zimowych. Sprawdź najnowszą kolekcję i przekonaj się o tym na własnej skórze.

 

Kolekcja Leki dostępna w S'portofino!

Wczytaj czat