Leki - nowa marka w S'portofino!

Leki w S'portofino!

250 patentów – tyle w swojej dotychczasowej historii wprowadziło LEKI. Jest to mocny dowód na innowacyjność tej marki, produkującej kijki, rękawice oraz inne akcesoria narciarskie. Nieustanny rozwój czyni ją niekwestionowanym liderem na międzynarodowym rynku sprzętu narciarskiego. Wszystkie te starania mają swoje odzwierciedlenie w doskonale zaprojektowanych produktach, którym od lat ufają klienci. Produkty tej marki są od początku do końca tworzone w Kirchheim unter Teck w Niemczech oraz w Tachov w Czechach. Kijki produkowane są w nowoczesny sposób, z troską o środowisko w czeskiej fabryce LEKI

Marka Leki w S'portofino!
Marka Leki w S'portofino!

Za LEKI stoi zespół ekspertów, którzy wkładają w swoją pracę mnóstwo pasji. Ich głównym celem jest łączenie bezpieczeństwa, komfortu oraz atrakcyjnego designu. Ciągła współpraca ze specjalistami oraz profesjonalnymi sportowcami pozwala na tworzenie sprzętu najlepszej jakości.

Marka Leki w S'portofino!

LEKI Lenhart GmbH powstała w 1948 roku jako gałąź firmy Karla Lenharta, która zajmowała się obróbką drewna oraz produkcją drewnianych liter do tworzenia napisów dla piekarni lub sklepów rzeźnickich. Założyciel firmy, Karl Lenhart był zapalonym narciarzem i nie był zadowolony z jakości kijków narciarskich, które były wtedy dostępne na rynku. Dlatego postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zaczął produkować uchwyty i talerzyki do kijków narciarskich. W latach 60-tych zaczęła się produkcja tego sprzętu na masową skalę. W latach 70-tych Lenhart postanowił wykorzystać swoje doświadczenie, które zdobył podczas produkowania samolotów i zaczął tworzyć kijki narciarskie z aluminium. Były one sprzedawane pod nazwą LEKI, która jest skrótem nazwiska założyciela oraz miejscowości, w której mieści się siedziba firmy – Kirchheim.

MARKA LEKI JUŻ DOSTĘPNA W S′PORTOFINO! 


Kolekcja Leki dostępna w S'portofino!