Live The Process

Nie ma dobrego samopoczucia bez mindfulness. Marka Live The Process definiuje wewnętrzny trening, jako ćwiczenia nad świadomością na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia. Oddech i ruch, a także działanie oraz doświadczenie, zapewniają równowagę we wszystkich aspektach życia. Dzięki holistycznemu podejściu udało się stworzyć odzież sportową skoncentrowaną na wydajności, komforcie i wszechstronności.  Color-blocking, profesjonalna konstrukcja oraz wygodne materiały tworzą idealną symbiozę i są wsparciem dla Twojej sylwetki – wtedy gdy uprawiasz jogę, fitness, czy po prostu gdy chcesz otulić się miękkością w domowym zaciszu. Live The Process to nie tylko odzież sportowa, ale rozwiązanie, by przeżyć każdą chwilę w najlepszy sposób.

Odzież sportowa Live The Process

Odzież sportowa, która pasuje do Twojego stylu życia

Projektantka Robyn Berkley porzuciła karierę w branży mody i wyjechała na Bali, gdzie odnalazła harmonię oraz została nauczycielką jogi. Po powrocie wraz z partnerem postanowiła stworzyć własną linię odzieży sportowej, która jest uosobieniem jej filozofii życia. Doskonale wiedziała, czego potrzebuje ciało, by praktykować wewnętrzną równowagę. Wytrzymałe tkaniny, które pochłaniają wilgoć są dostępne w neutralnej palecie kolorystycznej – od czerni, po błękity, beże i pudrowy róż, są świetnym wyborem na jogę i zajęcia na siłowni. W kolekcji nie brakuje także miękkich materiałów, wchodzących w skład kolekcji leisure – idealnej, kiedy chcesz spędzić czas miło w domu.

Live The Process
Live The Process

Topy i legginsy sportowe przyjazne dla Ciebie i środowiska

Kolekcja Live The Process to odzwierciedlenie balansu, którego poszukujesz. Każdy element - topy, legginsy, spodnie dresowe i bluzy - jest przemyślany i dopracowany, a konstrukcja tworzy perfekcyjną symetrię z minimalistycznym stylem. Zadbaj o swóją wewnętrzną harmonię i wybierz ubrania, które są przyjazne zarówno dla Ciebie, jak i Twojego otoczenia. Strój do jogi czy ubrania na fitness wykonane są ze zrównoważonych materiałów, które częściowo pochodzą z przetworzonych, plastikowych butelek oraz takich tkanin, które redukują zużycie naturalnych surowców. Live The Process to swiadomy trening w każdym calu. 

Live The Process