Ładuję...

Live The Process

Live The Process – marka, która dopasowuje się do Ciebie

Marka Live The Process stawia na holistyczną pracę nad samopoczuciem. Podejście to sprawia, że jako producent nie skupia się jedynie na jednym aspekcie życia codziennego, a czerpie z kilku różnych jego sfer, które łączą się w całość. Dzięki temu odzież Live The Process pomaga wprowadzić w życie równowagę i balans. Wszechstronne podejście tworzy przede wszystkim:

Fizyczność

To ciało wprawia wszystko w ruch. Dzięki niemu możesz eksplorować, wzrastać i polepszać swoje zdrowie, czerpiąc pełnymi garściami z teraźniejszości. Dzięki odpowiedniemu dbaniu o organizm rośnie Twoja siła i piękno.

Emocje

Wewnętrzny trening zaczyna się w głowie. Pracuj nad sobą i odkrywaj nowe sposoby, by otworzyć się na świat. Wyostrz zmysły. Powiedz tak nowym doświadczeniom, odczuciom, ludziom i miejscom.

Intelekt

Wiedza to potęga – dlatego zgłębiaj ją, kiedy tylko możesz. Do wyboru masz mnóstwo możliwości – od książek i sztuki po technologiczne nowości i kreatywne wynalazki. Odkryj swoją głębię i zrozum, co naprawdę daje Ci radość.

Zmiana

Nie ma nic stałego – z każdą chwilą stajesz się bardziej świadomym siebie człowiekiem. By odnaleźć swoją drogę, rozpocznij podróż już teraz. Nieustannie dąż do celów, które przybliżą Cię do najlepszej wersji samej siebie.

Odnajdź siebie z marką Live The Process.

Każdy dzień daje nowe szanse – odzież sportowa Live The Process

W pełni przeżywaj każdy krok swojej drogi ku doskonałości – tak można zinterpretować przyświecające marce cele. Wszystko zaczęło się w chwili, gdy projektantka Robyn Berkley porzuciła karierę w branży mody i wyjechała na Bali. Tam odnalazła wewnętrzną harmonię i została nauczycielką jogi. Po powrocie wraz z partnerem postanowiła stworzyć własną linię odzieży sportowej, która jest uosobieniem jej filozofii życia. Doskonale wiedziała, czego potrzebuje ciało, by osiągnąć wewnętrzną równowagę i by mogło stale się doskonalić. Odzież Live The Process jest wszechstronna, wydajna i zapewnia komfort w każdych warunkach. Wytrzymałe tkaniny, które pochłaniają wilgoć, są dostępne w neutralnej palecie kolorystycznej. Miękkie materiały sprawdzą się zarówno podczas praktykowania jogi, medytacji czy zajęć fitness, jak również wpiszą się w modny nurt athleisure. Ubrania Live The Process gwarantują idealną symbiozę z Twoją sylwetką. Spędzaj czas tak, jak lubisz i nie rób przystanków w drodze do celu. Odzież firmy Live The Process pozwoli Ci nie tylko rozwijać sportowe pasje, ale też cieszyć się każdą chwilą w najlepszy sposób.

SPRAWDŹ NOWOŚCI LIVE THE PROCESS

Live The Process to odzież sportowa, która dopasuje się do Ciebie.
Wygodna odzież Live The Process to połączenie wyjątkowego designu i praktyczności.

Odzież Live The Process – przyjazna dla Ciebie

Tegoroczna kolekcja firmy Live The Process to odzwierciedlenie balansu, którego poszukujesz. Każdy element, zarówno topy, legginsy, spodnie dresowe, jak i bluzy, to przemyślane i dopracowane propozycje. Ich konstrukcja tworzy perfekcyjne zestawienie z minimalistycznym stylem. Zadbaj o swoją wewnętrzną harmonię i wybierz ubrania Live The Process, które są przyjazne zarówno dla Ciebie, jak i Twojego otoczenia. Strój do jogi czy ubrania na fitness wykonane są z materiałów, które wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju. Firmę Live The Process tworzy jednak nie tylko odzież, ale głównie idea, którą warto realizować i na stałe wprowadzić w swoje życie. Postaw na świadomy trening każdego dnia.

Marka Live The Process - nowa kolekcja.

 

Wczytaj czat