Nowa kolekcja marki LoveShackFancy

Koronkowe tuniki, dzianinowe arcydzieła, wiktoriańskie sukienki, w których oderwanie się od codzienności jest największą przyjemnością… W takim stylu LoveShackFancy zaprasza wszystkie romantyczki w bajkową podróż do świata mody i kobiecości! Marka założona została w 2013 roku w Nowym Jorku jako odpowiedź twórczyni, Rebecci Hessel Cohen na poszukiwanie perfekcyjnych sukienek dla druhen na jej wesele. Bezowocne próby znalezienia kreacji idealnych doprowadziły do tego, że Rebecca zaprojektowała je sama. Luksusowe, kobiece, ale przy tym także zwiewne i komfortowe sukienki zrewolucjonizowały nie tylko ślubną modę. Zakochały się w nich zarówno druhny, jak i… podróżniczki!


LSF
LSF

To właśnie miłość do wakacyjnych wojaży i tropikalnych plaż jest sercem całej marki. Z Paryża na południe Francji, z Nowego Jorku na plaże w Hampton - drogowskazem dla projektantki są zawsze promienie słońca. Inspirują ją ludzie i ich zwyczaje, a nieustanne odkrywanie świata pozwala jej w doskonały sposób łączyć miejską elegancję z wakacyjnym, ale nadal szykownym luzem. Smaki, barwy, dźwięki, zapachy - projektantka czerpie z życia pełnymi garściami. Największym natchnieniem są jednak dla niej córki, dla których tworzy ten baśniowy świat. Kolekcje Rebecci to coś więcej niż zwykłe ubrania. Pozwalają one na wyjątkowe przeżycia, przenoszą do innego świata. Nawet główna siedziba marki w Nowym Jorku zaaranżowana jest w oryginalnym stylu - mieszance południowo francuskich i skandynawskich wpływów przeniesionych na amerykański grunt.


LoveShackFancy

Rebecca Hesel Cohen

Stylistka, projektantka i dyrektor kreatywna marki pochodzi z Nowego Jorku. Przez ponad siedem lat związana była z magazynem Cosmopolitan, gdzie jako redaktorka działów mody i urody odpowiadała między innymi za produkcję sesji okładkowych. Liczne podróże służbowe w najdalsze zakątki świata, kultura, zwyczaje i żyjący tam ludzie dostarczali projektantce inspiracji, do dzisiaj obecnych w kolekcjach LoveShackFancy. Marzycielka, dziennikarka, twórczyni, Rebecca jest pełna pasji i kreatywności. Całym sercem angażuje się we wszystko, co robi. Każdy z projektów odzwierciedla jej barwną osobowość i żywiołowość. Organizowane przez nią przyjęcia czy po prostu kolacje dla przyjaciół zawsze dopięte są na przysłowiowy ostatni guzik i przenoszą gości do magicznego świata. Przy niej wszystkie marzenia się spełniają!


Nowa kolekcja marki LoveShackFancy