Nowa kolekcja marki LoveShackFancy

Co się dzieje, gdy ambitna i niezwykle zdolna panna młoda nie może znaleźć idealnych sukienek dla swoich druhen? Projektuje je sama! Właśnie taki jest początek LoveShackFancy, marki założonej w 2013 roku przez Rebeccę Hesel Cohen. I nic w tym dziwnego, bo pochodząca z Nowego Jorku, projektantka, stylistka i dyrektorka kreatywna ze światem mody od dawna jest za pan brat.

LoveShackFancy
LoveShackFancy

Przez ponad siedem lat, Rebecca, związana była z magazynem Cosmopolitan, gdzie jako redaktorka działów mody i urody odpowiadała między innymi za produkcję sesji okładkowych. Liczne podróże służbowe w najdalsze zakątki świata, kultura, zwyczaje i żyjący tam ludzie dostarczali projektantce inspiracji, których odzwierciedlenie stanowią kolekcje LoveShackFancy. Marzycielka, dziennikarka, twórczyni - Rebecca jest pełna pasji i kreatywności. Całym sercem angażuje się we wszystko, co robi. Każdy z projektów odzwierciedla jej barwną osobowość i żywiołowość. Organizowane przez nią pokazy, eventy, przyjęcia czy po prostu kolacje dla przyjaciół zawsze dopięte są na przysłowiowy ostatni guzik i przenoszą gości do magicznego świata. Przy niej wszystkie marzenia się spełniają!

A jakie są stroje Rebecci? Kobiece, romantyczne, wakacyjne… Sercem marki jest miłość do letnich wojaży i tropikalnych plaż. Z Paryża na południe Francji, z Nowego Jorku na plaże w Hampton - drogowskazem dla projektantki są zawsze promienie słońca. Inspirują ją ludzie i ich zwyczaje, a nieustanne odkrywanie świata pozwala jej w doskonały sposób łączyć miejską elegancję z wakacyjnym, ale nadal szykownym luzem. Smaki, barwy, dźwięki, zapachy - projektantka czerpie z życia pełnymi garściami. Największym natchnieniem są jednak dla niej córki, dla których tworzy ten baśniowy świat. Kolekcje Rebecci to coś więcej niż zwykłe ubrania. Pozwalają one na wyjątkowe przeżycia, przenoszą do innego świata. Nawet główna siedziba marki w Nowym Jorku zaaranżowana jest w oryginalnym stylu - mieszance południowo francuskich i skandynawskich wpływów przeniesionych na amerykański grunt.

LoveShackFancy

Ubrania LoveShackFancy kojarzą się ze znaleziskami vintage, są bogate w detale, miłe dla sylwetki miękkie kolory i misterną koronkę. Nie stronią od szaleńczo farbowanych tkanin i zachwycają kwiecistością romantycznych wzorów. Przywodzą na myśl wiktoriańskie sukienki, w których trudno jest nie oderwać się od rzeczywistości. LoveShackFancy to marzenie, eteryczność, kobiecość i pełna czułej siły delikatność. Zanurz się w ten świat i poczuj jak spełnia się Twoja bajka!

LoveShackFancy