Mackage w S'portofino

Mackage w S'portofino

BETWEEN FASHION AND FUNCTION

Jeśli szukasz wyjątkowości, to Mackage stanowi odpowiedź na Twoje potrzeby. Innowacje, unikatowe wzornictwo i nieustanne dążenie do najwyższej jakości. Odkrywając świat Mackage, rozpoczynasz podróż w kierunku unikatowości. Filozofia produktowa marki stanowi nowatorskie podejście, ujmujące zarówno aspekty wizualne, jak i funkcjonalne. W ten sposób powstaje odzież nowej generacji. Znajdź ubrania całkowicie dopasowane do Twoich preferencji. Spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Projekty zorientowane na technologie, mające podnosić komfort i zapewniać pełną odporność na oddziaływanie wiatru, wody i niskich temperatur. Topowe kolekcje, zawierające najbardziej pożądane modele produktów. Wybierz prestiż, na który zasługujesz.

Mackage w S'portofino

FILOZOFIA MACKAGE

Eran Elfassy, czerpiąc z rodzinnego doświadczenia w przemyśle skórzanym, założył Mackage w 1999 roku, a po dwóch latach działalności dołączyła do niego Elisa Dahan. Razem stworzyli markę odzieży wierzchniej, która obecnie należy do najbardziej prestiżowych na świecie. Założycielom brandu przyświecał jeden cel – tworzenie odzieży stanowiącej idealny balans między modą a funkcjonalnością. Dlatego kolekcje Mackage łączą najwyższej jakości skórę, wełnę i puch, wyróżniając się jednocześnie precyzją wykonania detali oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii, które zapewniają komfort termiczny nawet w ekstremalnych warunkach. Filozofia projektowa Mackage znajduje bezpośrednie przełożenie na poszczególne elementy każdego modelu. Nadrzędną wartością jest komfort użytkownika, który musi być zachowany zarówno przy łagodnej, jak i przy arktycznej aurze. Idea funkcjonalności ma odzwierciedlenie w szczegółach, takich jak izolowane kieszenie, uszczelki na szwach, ściągacze zatrzymujące ciepło czy osłona przeciwdeszczowa.

Mackage w S'portofino
Mackage w S'portofino

MAKSYMALNY KOMFORT UŻYTKOWANIA

Nowa kolekcja Mackage to przede wszystkim kurtki puchowe oraz płaszcze dla kobiet i mężczyzn. Wykonane z kaczego puchu, pokryte trwałym nylonem o hydrofobowych właściwościach, są idealną propozycją dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i walory estetyczne odzieży wierzchniej. Wpiszą się nie tylko w górską scenerię, ale także dopasują się do rytmu miasta. W tym sezonie puchowe kurtki, szczególnie w wersji czarnej oraz czerwonej, to niezbędny element garderoby trendsetterów. Kolekcja Mackage skierowana jest nie tylko do osób podążających za bieżącymi trendami. To także optymalna propozycja dla fanów najwyższej klasy komfortu. Innowacje stanowią serce każdego z projektów. Wykorzystane materiały są doskonałą ochroną przed wpływem warunków atmosferycznych w sezonie jesienno-zimowym, a jednocześnie stanowią wyważone połączenie komfortu oraz luksusu poprzez design dopasowany do najnowszych trendów modowych.

Sprawdź nową kolekcję Mackage dostępną w S’portofino!


Mackage w S'portofino