Nowa kolekcja marki Manebi

Manebi to marka, która powstała z zamiłowania grupy przyjaciół do letnich przygód i fascynujących podróży. Siedząc na brzegu olśniewającego wybrzeża côte d’azur, snuli swoje wizje o butach z modnym designem, wygodnych od świtu do nocy i uniwersalnych na tyle, że sprawdzą się na plaży, w mieście i w czasie podróży dookoła świata. Tak zrodziła się myśl o perfekcyjnie zaprojektowanych espadrylach. Filozofią marki jest tworzenie butów idealnych na każdą okazję, niezależnie od miejsca, w którym właśnie znajduje się ich właściciel.

Nowa kolekcja marki Manebi

Podeszwa butów Manebi, w całości wykonana z naturalnej juty, gwarantuje doskonałą oddychalność i sprawia, że espadryle sprawdzą się nawet w czasie największych upałów. Jej wykończenie z cienkiej warstwy naturalnej gumy chroni jutę przed wilgocią i kontaktem z wodą. Wszystkie wykorzystywane tkaniny i skóry są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od najbardziej renomowanych dostawców z Europy.

Specjalny zespół projektowy zajmuje się badaniem materiałów z włókien naturalnych, takich jak bawełna i len. Analizują trendy i dobierają najciekawsze kolory, wzory i wykończenia, przy jednoczesnym poszanowaniu tożsamości i filozofii marki. Espadryle są wykonywane ręcznie, z wykorzystaniem tradycyjnych technik, co sprawia, że każda para jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Buty Manebi mają w sobie hiszpańską duszę przekazaną od rzemieslików, którzy z niezwykła precyzją tworzą każda parę, oraz włoski szyk nadany przez projektantów z Milanu.

Nowa kolekcja marki Manebi