Manebi

Manebi to marka, która powstała z miłości do letnich przygód i fascynujących podróży. Siedząc na brzegu olśniewającego wybrzeża côte d’azur, grupka przyjaciół, snuła swoje wizje o butach z modnym designem, wygodnych od świtu do nocy i uniwersalnych na tyle, że sprawdzą się na plaży, w mieście i w czasie wyprawy dookoła świata. Tak zrodziła się myśl o perfekcyjnie zaprojektowanych espadrylach, które oznaczają buty idealne na każdą podróż - od morza po miasto i świat pomiędzy. Filozofią marki jest tworzenie butów dostosowanych do każdej okazji, niezależnie od miejsca, w którym właśnie znajduje się ich właściciel. Przede wszystkim jednak są to buty, w których możliwa jest każda eskapada - niezależnie od tego, czy jej zwieńczeniem jest egzotyczna plaża, czy ruchliwe centrum pędzącej metropolii.

Podeszwa butów Manebi, w całości wykonana z naturalnej juty, gwarantuje doskonałą oddychalność i sprawia, że espadryle sprawdzą się nawet w czasie największych upałów. Jej wykończenie z cienkiej warstwy naturalnej gumy chroni jutę przed wilgocią i kontaktem z wodą. Wszystkie wykorzystywane tkaniny i skóry są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od najbardziej renomowanych dostawców z Europy. Wyjątkowa dbałość o dobór materiałów oraz precyzja wykonania sprawiają, że espadryle i klapki Manebi są tak komfortowe, że trudno wyobrazić sobie lato bez dokładnie tych butów.

Manebi
Manebi

 

Specjaliści z zespołu  projektowego Manebi zajmują się badaniem materiałów z włókien naturalnych, takich jak bawełna i len. Analizując trendy dobierają najciekawsze kolory, wzory i wykończenia, jednocześnie dbając, by kolekcje powstawały przy poszanowaniu wartości, tożsamości i filozofii marki. Espadryle Manebi są więc wykonywane ręcznie, z wykorzystaniem tradycyjnych technik, co sprawia, że każda para jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Buty Manebi mają w sobie hiszpańską duszę rzemieślników z La Rioja, którzy z niezwykła precyzją tworzą każdą parę, oraz włoski szyk nadany przez projektantów z Milanu. Dzięki temu otrzymujemy buty na tyle wyrafinowane, że mogą stać się najciekawszym punktem całej stylizacji.

Nowa kolekcja marki Manebi