Ładuję...

marka Manebi

For World Travelers – espadryle Manebi

Manebi to marka, która powstała z miłości do letnich przygód i fascynujących podróży. Siedząc na brzegu olśniewającego wybrzeża côte d’azur, grupka przyjaciół snuła swoje wizje o butach z modnym designem, wygodnych od świtu do nocy i uniwersalnych na tyle, że sprawdzą się na plaży, w mieście i w czasie wyprawy dookoła świata. Tak zrodziła się myśl o perfekcyjnie zaprojektowanych butach - espadryle Manebi to obuwie idealne na każdą podróż.

Filozofią marki jest tworzenie butów na każdą okazję. Obuwie Manebi sprawdzi się podczas każdej eskapady – niezależnie od tego, czy jej zwieńczeniem jest egzotyczna plaża, czy ruchliwe centrum pędzącej metropolii. Esencję butów Manebi stanowi nieskończone lato. Jeśli zatem szukasz obuwia dopasowanego do Twoich potrzeb, marka Manebi stanowi idealny kompromis między modnym wyglądem a wysoką jakością.

Manebi buty

Manebi – espadryle, w których przejdziesz cały świat

Słoneczne plaże, krystalicznie czysta woda i ciepły piasek, czy może raczej wielkomiejski beton, chłodne lemoniady i spacer przez pobliski park? To Ty wybierasz, jak chcesz spędzić swój wolny czas – podobnie jak to, co będziesz nosiła. Przekonaj się, że trwałe, wytrzymałe klapki i espadryle Manebi to jedna z najlepszych opcji.

Podeszwa butów Manebi w całości wykonana jest z naturalnej juty, która zapewnia doskonałą wentylację i pozwala stopie oddychać. Dlatego też espadryle Manebi sprawdzą się podczas największych upałów. Wykończenie butów stanowi cienka warstwa naturalnej gumy, która chroni jutę przed wilgocią.

Wszystkie materiały, z których wykonano espadryle i klapki Manebi, są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od renomowanych dostawców. Hiszpańskie szycie i włoski projekt pozwoliły na to, by powstały buty idealne. Precyzja wykonania klapek czy też espadryli Manebi jest na najwyższym możliwym poziomie.

Klapki Manebi
Espadryle Manebi

Komfort na co dzień – zadbaj o swój letni look z butami Manebi

Wyjątkowa dbałość o dobór materiałów oraz precyzja wykonania sprawiają, że damskie klapki i espadryle Manebi są tak komfortowe, że trudno wyobrazić sobie lato bez tych butów. Mimo to marka Manebi nie ustaje w dążeniu do doskonałości. Specjaliści z zespołu projektowego zajmują się badaniem materiałów z włókien naturalnych, takich jak bawełna i len. Analizując trendy dobierają najciekawsze kolory, wzory i wykończenia, jednocześnie dbając, by kolekcje powstawały przy poszanowaniu wartości, tożsamości i filozofii marki. Masz zatem pewność, że tworzenie butów Manebi odbywa się ręcznie, z wykorzystaniem tradycyjnych technik. Sprawia to, że każda para jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Buty Manebi mają w sobie hiszpańską duszę rzemieślników z La Rioja, którzy z niezwykłą precyzją tworzą każdą parę, oraz włoski szyk nadany przez projektantów z Milanu. Dzięki temu otrzymujesz buty, które stają się najciekawszym punktem całej stylizacji.

Nowa kolekcja marki Manebi

Wczytaj czat