Moose Knuckles to wysokiej jakości, luksusowe kurtki i płaszcze.

Kolekcja Moose Knuckles skierowana jest do zdecydowanych kobiet i mężczyzn.

Moose Knuckles to kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji niekonwencjonalnych kurtek i płaszczy, utrzymanych w casualowej stylistyce. Brand powstał w 2007 roku z potrzeby stworzenia wytrzymałej, ciepłej i luksusowej odzieży o niedużej objętości. Dwa pierwsze projekty, wypełniona puchem Parka Stirling i kurtka bomber Ballistic, szybko stały się ikonami stylu wśród osób, które muszą sobie radzić z chłodnym klimatem. Co sezon marka tworzy kolekcje ubrań z najwyższą dbałością o detale, utrzymane w duchu kanadyjskich korzeni. Witaj w świecie Moose Knuckles!

Marka dostarcza pełen zakres odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne płaszczy, puchowych kurtek, koszul i stylowych akcesoriów. Nienaganne wykonanie, najwyższej jakości materiały i dbałość o detale zasłużyły na miano luksusowych produktów na skalę światową. Projektanci marki kultywują swoją przynależność do Kanady oraz przekonanie o sile pracy zespołowej. Wykwalifikowani eksperci, od rodzimej fabryki w Winnipeg, ekspertów z Toronto, po projektantów z Montrealu, podkreślają swoje przywiązanie do Kanady.

Nowa kolekcja Moose Knuckles
Nowa kolekcja Moose Knuckles

Moose Knuckles przyświecają hasła Wild, Candid i Pack, traktowane jako filar działalności marki. Wild będące symbolem entuzjazmu i braku zahamowań dąży do poczucia wolności, traktując przyjemności jako swój główny cel. Wartość Candid, czyli zgodność z osobowością marki, jej duchem i charakterem, projektanci podkreślają niezmiennie w każdej kolekcji. Współpraca i dążenie do obranych celów przejawia się w ciągłym dialogu oraz współpracy. Pack żyje i tworzy razem.

Mężczyzna Moose Knuckles to prawdziwy indywidualista, który podąża za swoimi przekonaniami. Łączy swoje zwierzęce instynkty z siłą i lojalnością wobec ekipy, której jest liderem. Kobieta Moose Knuckles idzie za ciosem. Pewna siebie i zdecydowana, zawsze osiąga to, czego chce. Emanuje kobiecością i przyciąga mężczyzn. To właśnie dla nich marka tworzy swoje bazowe kolekcje, inspirowane i ręcznie wykonywane w Kanadzie z najwyższej jakości materiałów.

Nowa kolekcja Moose Knuckles

Energetyczne projekty Moose Knuckles kierowane są do użytkowników, dla których nie liczy się wiek, ale osobowość i dynamika. Produkty marki oprócz niepowtarzalnego designu są wodoodporne i wiatroodporne. Wypełnienie z naturalnego puchu o wysokiej sprężystości gwarantuje izolację termiczną przy niskich temperaturach, które są nieodłącznym elementem kanadyjskiego klimatu. Dbałość o detale, wytrzymałe suwaki i wykończenia z futra naturalnego sprawiają, że użytkownicy Moose Knuckles czują się pewnie i komfortowo w każdych warunkach atmosferycznych. Hasło ′Work hard, play harder. Sleep when you’re dead′ doskonale określa ładunek energetyczny, jaki niosą ze sobą zjawiskowe kurtki Moose Knuckles.

Moose Knuckles to wysokiej jakości, luksusowe kurtki i płaszcze.