Ładuję...

  • lp-moose-knuckles

Kolekcja Moose Knuckles skierowana jest do zdecydowanych kobiet i mężczyzn.

Witaj w świecie kurtek i płaszczy zimowych Moose Knuckles!

Kanadyjska marka Moose Knuckles specjalizuje się w produkcji kurtek i płaszczy. Brand powstał z potrzeby stworzenia wytrzymałej, luksusowej odzieży zimowej. W ten sposób tchnięto życie w unikatową perspektywę marki, dzięki czemu powstały wyjątkowe kolekcje utrzymane w duchu kanadyjskich korzeni. W każdym włóknie i z każdym pociągnięciem precyzyjnego szycia w kurtki i płaszcze Moose Knuckles wszywane jest również dziedzictwo marki.

Dwa pierwsze projekty, wypełniona puchem Parka Stirling i kurtka bomber Ballistic, szybko stały się ikonami stylu dla osób, które na co dzień przebywają w chłodniejszym klimacie. Od tamtej pory marka nieustannie dostarcza rozwiązań łączących bezbłędną technikę wykonania z etycznie pozyskiwanymi surowcami. Wysokiej jakości produkty słyną z przywiązania do detali i prostego designu, który dopasujesz do swojego stylu.

Męska kurtka puchowa biała Moose Knuckles
Damska biała kamizelka Moose Knuckles

„Embrancing Style Without Sacrificing Function”

Projektanci marki kultywują swoją przynależność do Kanady oraz przekonanie o sile pracy zespołowej. Wykwalifikowani eksperci, od rodzimej fabryki w Winnipeg, przez ekspertów z Toronto, po projektantów z Montrealu, podkreślają swoje przywiązanie do Kanady. Marka Moose Knuckles docenia przede wszystkim talent i umiejętności – każda kurtka puchowa czy płaszcz to efekt wiedzy i działań podejmowanych przez projektantów, operatorów maszyn, szwaczek i wielu innych osób, które dzięki swojemu doświadczeniu tworzą wyjątkowy produkt. Oprócz niepowtarzalnego fasonu i logo, kurtki i płaszcze Moose Knuckles cechuje przede wszystkim wodoodporność i wiatroszczelność. Wypełnienie z naturalnego puchu o wysokiej sprężystości gwarantuje izolację termiczną przy niskich temperaturach, które są nieodłącznym elementem kanadyjskiego klimatu. Przygotuj się nie tylko na chłodniejsze dni, ale i na iście kanadyjską zimę!

Nowa kolekcja marki Moose Knuckles

Zimowa kolekcja kurtek i płaszczy Moose Knuckles

Moose Knuckles przyświecają hasła Wild, Candid i Pack. Są one traktowane jako filar działalności marki. Wild jest symbolem entuzjazmu i braku zahamowań – określa sposób, w jaki marka dąży do poczucia wolności, traktując przyjemność jako swój główny cel. Candid to zgodność z osobowością marki, jej duchem i charakterem. Projektanci podkreślają ją niezmiennie w każdej kolekcji. Współpraca i dążenie do obranych celów przejawia się w ciągłym dialogu oraz współpracy. Pack żyje i tworzy razem.

Marka Moose Knuckles produkuje kurtki i parki w taki sposób, by mogły niezmiennie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Zewnętrzna wodoodporna warstwa zapewnia ochronę przed deszczem i śniegiem, podszewka jest odporna na rozdarcia i zaciągnięcia, a środkowa warstwa lekkiego puchu otoczona jest dwoma dodatkowymi warstwami materiału. Wyjątkowa jakość tyczy się również zamków umieszczonych w kurtkach Moose Knuckles – są one odporne na złamania, zimno i opady. Przekonaj się o ich wyjątkowej jakości!

Sprawdź nowości Moose Knuckles