Ładuję...

  • lp-moose-knuckles

Kolekcja Moose Knuckles skierowana jest do zdecydowanych kobiet i mężczyzn.

Witaj w świecie kurtek i płaszczy zimowych Moose Knuckles!

Kanadyjska marka Moose Knuckles specjalizuje się w produkcji kurtek i płaszczy. Brand powstał z potrzeby stworzenia wytrzymałej, luksusowej odzieży zimowej. W ten sposób tchnięto życie w unikatową perspektywę marki, dzięki czemu powstały wyjątkowe kolekcje utrzymane w duchu kanadyjskich korzeni. W każdym włóknie i z każdym pociągnięciem precyzyjnego szycia w kurtki i płaszcze Moose Knuckles wszywane jest również dziedzictwo marki.

Dwa pierwsze projekty, wypełniona puchem Parka Stirling i kurtka bomber Ballistic, szybko stały się ikonami stylu dla osób, które na co dzień przebywają w chłodniejszym klimacie. Od tamtej pory marka nieustannie dostarcza rozwiązań łączących bezbłędną technikę wykonania z etycznie pozyskiwanymi surowcami. Wysokiej jakości produkty słyną z przywiązania do detali i prostego designu, który dopasujesz do swojego stylu.

Męska kurtka puchowa Moose Knuckles
Moose Knuckles

„Embrancing Style Without Sacrificing Function”

Projektanci marki kultywują swoją przynależność do Kanady oraz przekonanie o sile pracy zespołowej. Wykwalifikowani eksperci, od rodzimej fabryki w Winnipeg, przez ekspertów z Toronto, po projektantów z Montrealu, podkreślają swoje przywiązanie do Kanady. Marka Moose Knuckles docenia przede wszystkim talent i umiejętności – każda kurtka puchowa czy płaszcz to efekt wiedzy i działań podejmowanych przez projektantów, operatorów maszyn, szwaczek i wielu innych osób, które dzięki swojemu doświadczeniu tworzą wyjątkowy produkt. Oprócz niepowtarzalnego fasonu i logo, kurtki i płaszcze Moose Knuckles cechuje przede wszystkim wodoodporność i wiatroszczelność. Wypełnienie z naturalnego puchu o wysokiej sprężystości gwarantuje izolację termiczną przy niskich temperaturach, które są nieodłącznym elementem kanadyjskiego klimatu. Przygotuj się nie tylko na chłodniejsze dni, ale i na iście kanadyjską zimę!

damska kurtka puchowa Moose Knuckles
męska kurtka Moose Knuckles

Zimowa kolekcja kurtek i płaszczy Moose Knuckles

Moose Knuckles przyświecają hasła Wild, Candid i Pack. Są one traktowane jako filar działalności marki. Wild jest symbolem entuzjazmu i braku zahamowań – określa sposób, w jaki marka dąży do poczucia wolności, traktując przyjemność jako swój główny cel. Candid to zgodność z osobowością marki, jej duchem i charakterem. Projektanci podkreślają ją niezmiennie w każdej kolekcji. Współpraca i dążenie do obranych celów przejawia się w ciągłym dialogu oraz współpracy. Pack żyje i tworzy razem.

Marka Moose Knuckles produkuje kurtki i parki w taki sposób, by mogły niezmiennie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Zewnętrzna wodoodporna warstwa zapewnia ochronę przed deszczem i śniegiem, podszewka jest odporna na rozdarcia i zaciągnięcia, a środkowa warstwa lekkiego puchu otoczona jest dwoma dodatkowymi warstwami materiału. Wyjątkowa jakość tyczy się również zamków umieszczonych w kurtkach Moose Knuckles – są one odporne na złamania, zimno i opady. Przekonaj się o ich wyjątkowej jakości!

Sprawdź nowości Moose Knuckles

Wczytaj czat