Moose Knuckles to wysokiej jakości, luksusowe kurtki i płaszcze.

Kolekcja Moose Knuckles skierowana jest do zdecydowanych kobiet i mężczyzn.

Moose Knuckles to kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji niekonwencjonalnych kurtek i płaszczy, utrzymanych w casualowej stylistyce. Brand powstał w 2007 roku z potrzeby stworzenia wytrzymałej, ciepłej i luksusowej odzieży o niedużej objętości. Dwa pierwsze projekty, wypełniona puchem Parka Stirling i kurtka bomber Ballistic, szybko stały się ikonami stylu wśród osób, które muszą sobie radzić z chłodnym klimatem. Co sezon marka tworzy kolekcje ubrań z najwyższą dbałością o detale, utrzymane w duchu kanadyjskich korzeni. Witaj w świecie Moose Knuckles!

Marka dostarcza pełen zakres odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne płaszczy, puchowych kurtek, koszul i stylowych akcesoriów. Nienaganne wykonanie, najwyższej jakości materiały i dbałość o detale zasłużyły na miano luksusowych produktów na skalę światową. Projektanci marki kultywują swoją przynależność do Kanady oraz przekonanie o sile pracy zespołowej. Wykwalifikowani eksperci, od rodzimej fabryki w Winnipeg, ekspertów z Toronto, po projektantów z Montrealu, podkreślają swoje przywiązanie do Kanady.

Moose Knuckeles oferuje puchowe kurtki i płaszcze.

Moose Knuckles przyświecają hasła Wild, Candid i Pack, traktowane jako filar działalności marki. Wild będące symbolem entuzjazmu i braku zahamowań dąży do poczucia wolności, traktując przyjemności jako swój główny cel. Wartość Candid, czyli zgodność z osobowością marki, jej duchem i charakterem, projektanci podkreślają niezmiennie w każdej kolekcji. Współpraca i dążenie do obranych celów przejawia się w ciągłym dialogu oraz współpracy. Pack żyje i tworzy razem.

Mężczyzna Moose Knuckles to prawdziwy indywidualista, który podąża za swoimi przekonaniami. Łączy swoje zwierzęce instynkty z siłą i lojalnością wobec ekipy, której jest liderem. Kobieta Moose Knuckles idzie za ciosem. Pewna siebie i zdecydowana, zawsze osiąga to, czego chce. Emanuje kobiecością i przyciąga mężczyzn. To właśnie dla nich marka tworzy swoje bazowe kolekcje, inspirowane i ręcznie wykonywane w Kanadzie z najwyższej jakości materiałów.

Sprawdź kurtki i płaszcze kanadyjskiej marki Moose Knuckles
Sprawdź kurtki i płaszcze kanadyjskiej marki Moose Knuckles

Energetyczne projekty Moose Knuckles kierowane są do użytkowników, dla których nie liczy się wiek, ale osobowość i dynamika. Produkty marki oprócz niepowtarzalnego designu są wodoodporne i wiatroodporne. Wypełnienie z naturalnego puchu o wysokiej sprężystości gwarantuje izolację termiczną przy niskich temperaturach, które są nieodłącznym elementem kanadyjskiego klimatu. Dbałość o detale, wytrzymałe suwaki i wykończenia z futra naturalnego sprawiają, że użytkownicy Moose Knuckles czują się pewnie i komfortowo w każdych warunkach atmosferycznych. Hasło ′Work hard, play harder. Sleep when you’re dead′ doskonale określa ładunek energetyczny, jaki niosą ze sobą zjawiskowe kurtki Moose Knuckles.

Kolekcja Moose Knuckles już dostępna w S'portofino! 

Moose Knuckles to wysokiej jakości, luksusowe kurtki i płaszcze.