Ładuję...

  • lp-newland

Marka Newland – komfort i dobre samopoczucie to priorytety

Newland to wyjątkowa włoska marka specjalizująca się w produkcji technicznej odzieży zimowej. Od początku swojego istnienia kreuje nowe trendy oraz reinterpretuje to, co modne w danym sezonie. Dzięki temu powstają kolekcje, które łączą trendy z komfortem, pozwalając Ci poczuć się przytulnie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Tradycyjnie dobra jakość ubrań i ich luksusowy charakter to zasługa ekskluzywnych tkanin, precyzyjnego szycia i wyrafinowanego designu. Odzież marki Newland nie tylko stale przekracza własne ograniczenia, by tworzyć wydajne projekty, które poprawią Twoje samopoczucie. Rozumie też, jak istotna jest harmonia i równowaga, dlatego odnajduje idealne połączenie innowacji i tradycyjnego kunsztu z etyką. Niezależnie od tego, czy cenisz sobie wygodę i styl podczas ekstremalnych aktywności, czy może zwyczajnie chcesz dobrze się czuć, spędzając czas na zewnątrz, ubrania marki Newland z pewnością sprostają każdemu wyzwaniu.

Męska odzież Newland świetnie sprawdzi się w niskich temperaturach, chroniąc przed zimnem.
Damska odzież Newland to między innymi ciepłe swetry.

Doświadczenie połączone z materiałami high-tech – odzież marki Newland

Kolekcje marki Newland od 2007 roku produkowane są wyłącznie we Włoszech przez wysoce wyspecjalizowany, kreatywny zespół. Choć nie łączą ich więzy krwi, określają się oni jako Rodzina Newland. Dzięki ich zaangażowaniu i wspólnemu doświadczeniu, od lat każdej kolekcji premium towarzyszą niezwykłe, bliskie emocje. Filozofia komfortu i dobrego samopoczucia przyświeca nie tylko produkcji, ale także wyborowi tkanin, z których powstaje odzież firmy Newland. Te łączą w sobie zaawansowane rozwiązania techniczne z doświadczeniem włoskiego krawiectwa. Dlatego luksusowy styl Newland, choć stworzony z myślą o ekstremalnym sporcie i najtrudniejszych warunkach, tak dobrze koresponduje także z codziennym stylem. Nordyckie wzory, cenione, klasyczne kroje i niezwykłe tkaniny sprawiają, że zima nabiera sielskiego charakteru.

Marka Newland stworzyła cały zestaw wysoce technologicznych tkanin, których flagowym elementem jest DHtech. Bazuje on na zróżnicowanych połączeniach mikrofibry i polipropylenu. Dzięki temu tkaniny zapewniają odpowiednią termoregulację. Są tez niezwykle lekkie i pozwalają skórze swobodnie oddychać, co przekłada się bezpośrednio na poczucie suchości, ciepła i komfortu. Ponadto materiały, z których stworzono DHtech, są hipoalergiczne i bakteriostatyczne, idealnie więc sprawdzą się w kontakcie nawet z wrażliwą skórą alergików. Co ważne, innowacyjne tkaniny marki Newland są przyjazne środowisku, nadają się do recyklingu, a do ich barwienia nie wykorzystuje się wody. Dodatkową zaletą materiałów, w których zastosowano DTtech, jest duża odporność na zabrudzenia oraz szybki czas ich schnięcia, bez potrzeby ich prasowania.

NOWOŚCI NEWLAND DLA CIEBIE

Męskie sweter Newland to połączenie dobrego wykonania z tkaninami high-tech.

Zimowe trendy w kolekcji Newland

Tegoroczna kolekcja odzieży damskiej i męskiej Newland nawiązuje do narciarstwa, czyli fundamentu sportów zimowych. Nie brakuje też charakterystycznych dla marki motywów norweskich, które nadają kolekcji wyjątkowego klimatu. Są one swoistą manifestacją osobowości i duszy marki. Mnóstwo nawiązań do świata śniegu sprawia, że ubrania marki Newland są efektowne i silnie wpisują się w trend athleisure. Ich nowoczesny styl gwarantuje jednak, że idealnie sprawdzą się nie tylko w górach, ale także w mieście czy po prostu na co dzień. Wśród tegorocznych propozycji z pewnością znajdziesz swoją wewnętrzną równowagę.

 

Wczytaj czat