Newland

NEWLAND to wyjątkowa włoska marka specjalizująca się w produkcji technicznej odzieży zimowej oraz komfortowych kolekcji letnich. Od początku swojego istnienia kreuje nowe trendy oraz reinterpretuje to, co modne w danym sezonie i nadając swoim kolekcjom niesamowicie tradycyjnego charakteru. Ubrania Newland to idealna równowaga między luksusem a etyką, klasyką a innowacją, sportem a elegancją.

Newland
Newland

Kolekcje Newland produkowane są wyłącznie we Włoszech przez co idealnie obrazują współczesny produkt premium, stanowiący idealne połączenie kunsztu i innowacji. Głównym celem marki jest jakość. Dlatego logicznym wyborem Newland stała się, bezpośrednio zarządzana, produkcja na poziomie lokalnym, która jest gwarancją nienagannego standardu produktów końcowych powstających w etycznych i przyjaznych warunkach. Filozofia komfortu i dobrego samopoczucia przyświeca nie tylko produkcji, ale także wyborowi tkanin, z których powstaje odzież Newland. Te łączą w sobie zaawansowane rozwiązania techniczne z doświadczeniem włoskiego krawiectwa. Dlatego luksusowy styl Newland, choć stworzony z myślą o ekstremalnym sporcie i najtrudniejszych warunkach, tak dobrze koresponduje także z codziennym stylem. Nordyckie wzory, cenione, klasyczne kroje i niezwykłe tkaniny sprawiają, że zima nabiera sielskiego charakteru.

Newland

Newland stworzył cały zestaw wysoce technologicznych tkanin, których flagowym elementem jest DHtech. Bazuje on na zróżnicowanych połączeniach mikrofibry i polipropylenu, dzięki czemu zapewnia tkaninom termoregulację, izolację termiczną, lekkość i oddychalność, co przekłada się bezpośrednio na poczucie suchości, ciepła i komfortu. Ponadto materiały, w których wykorzystano DHtech są hipoalergiczne i bakteriostatyczne, idealnie więc sprawdzą się w kontakcie nawet z wrażliwą skórą alergików. Co ważne, innowacyjne tkaniny Neland są przyjazne środowisku, nadają się do recyklingu, a do ich barwienia nie wykorzystuje się wody. Dodatkowym plusem materiałów, w których zastosowano DTtech jest duża odporność na zabrudzenia oraz szybki czas wysychania.

Zimowe wzory w kolekcji Newland 2020/2021

Tegoroczna kolekcja Newland bardzo dosłownie nawiązuje do narciarstwa, czyli fundamentu sportów zimowych. Nie brakuje też, tak charakterystycznych dla marki, motywów Norweskich, które nadają kolekcji tak unikatowego klimatu. Mnóstwo nawiązań do świata śniegu sprawia, że ubrania są efektowne i silnie wpisują się w trend Athleisure, jednak ich nowoczesny styl gwarantuje, że idealnie sprawdzą się nie tylko w górach, ale także w mieście czy po prostu - na co dzień.