Ładuję...

No Ka'Oi

No wa kolekcja odzieży treningowej NO Ka'Oi dostępna w S'portofino

Kolekcja No Ka'Oi w S'portofino

Marka stworzona przez włoską The Rilievi Group powstała w 2014 roku z połączenia ładunku energetycznego Hawajów i włoskiego wzornictwa. No Ka′Oi specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej zakorzenionej w duchu jogi. Znak firmowy ′Made in Rilievi′ jest gwarantem niezwykłej dbałości o detale przy współpracy z najwyższej klasy projektantami. Kolekcje marki doskonale łączą piękno mody z prostotą i funkcjonalnością. Marka adaptuje dziedzictwo haute couture, skupiając się na dążeniu do perfekcji. No Ka′Oi kieruje się zasadą style, energy & power, skutecznie wyznaczając trendy w modzie sportowej. Styl activewear, prezentowany w kolekcjach marki, bardzo łatwo można zaadaptować jako ready-to-wear. Projekty marki No Ka′Oi znalazły się m.in. na łamach Vogue, Vanity Fair, Glamour czy Runner′s World, owocując licznymi kolaboracjami.

 

Trendy i modowe inspiracje brandu znajdują odbicie w rozwiązania technologicznych. No Ka′Oi wykorzystuje wysokiej jakości tkaniny pochodzące z Włoch, które sprawdzą się w różnych warunkach atmosferycznych. Oddychające, odprowadzające wilgoć na zewnątrz materiały gwarantują ochronę przed promieniowaniem UV i kontaktem z chlorem. Miękkie tkaniny, wyprodukowane w trosce o środowisko, zapewniają komfort i wygodę podczas użytkowania. No Ka′Oi wykorzystuje w swoich kolekcjach wysokiej jakości włókna techniczne, mikrofibrę, bawełnę oraz wełnę.

Kolekcja No Ka Oi w S'portofino

Marka dzieli swoje projekty na linie: Color Block, Color Wave, Modę oraz Black Pack. Color Block, zaliczany obok Color Wave do serii activewear, podkreśla atuty kobiecej figury poprzez wstawki w wyrazistych, kontrastowych barwach. Color Wave jest kombinacją oryginalnych printów i designerskich rozwiązań. Transparentne elementy nadają projektom charakteru, który sprawdzi się zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i w codziennych stylizacjach. Linia Moda stawia na detale i innowacyjne połączenia. Dominuje połyskujący lurex, futro ekologiczne czy ciepła wełna. Bazową kolekcją jest Black Pack, która niezmiennie pozostaje w zgodzie z ponadczasowym kultem czerni. W ofercie znajdują się również maty do yogi. 

Kolekcja No Ka Oi w S'portofino
Kolekcja No Ka Oi w S'portofino

Marka No Ka′Oi została wyróżniona Znakiem Motyla, Positive Luxury, za działania na rzecz środowiska. Positive Luxury ocenia rozwój i działania marek w aspektach zarządzania, filantropii, innowacji względem społeczności i natury. No Ka′Oi dba o swoich pracowników oraz ich rozwój, a naturalne materiały wykorzystywane w produktach pochodzą od sprawdzonych dostawców. Brand jest między innymi członkiem stowarzyszenia CORP (Community Outreach Program) oraz Ethnical Trading Initiative

Kolekcja No Ka Oi w S'portofino

Wczytaj czat