Ładuję...

  • Parajumpers

Parajumpers

Ekscytacja płynąca z nowych doświadczeń – marka Parajumpers

210. Dywizjon Ratunkowy z siedzibą na Alasce to korpus wojskowy, który jest wyszkolony do działań w ekstremalnych warunkach. Żołnierze wykorzystują swoje umiejętności i wiedzę, aby ratować życie. To właśnie oni – odważni i nieustraszeni, byli największą inspiracją podczas powstawania pierwszych kolekcji Parajumpers. Rezultatem spotkania członka Dywizjonu i dyrektora kreatywnego PJS jest niezwykle innowacyjna i dopracowana kolekcja odzieży wierzchniej.

Odzież Parajumpers powstała po to, by trwać – wyróżnia ją zatem nie tylko design, ale też funkcjonalność. Kurtki męskie i damskie Parajumpers, które powstały w oparciu o zaawansowane technologie, stylem przypominają uniform spadochroniarzy. Są wykonane z trwałego nylonu. Z kolei w licznych kieszeniach cargo przechowasz wszystko, co będzie Ci niezbędne podczas zimowych wypraw. Odkryj w sobie ducha przygody i pokonuj przeciwności losu z firmą Parajumpers.

bluza męska Parajumpers
koszulka damska parajumpers

THAT OTHERS MAY LIVE – firma Parajumpers

Ape i Massimo Rossetti to założyciele firmy Parajumpers, którzy odzwierciedlili w swoich projektach nie tylko to, jak wyglądają profesjonalne stroje korpusu wojskowego. Ich projekty uosabiają cechy żołnierzy i mają spełniać ich rolę w trudnych warunkach. Podczas gdy Ty zawzięcie dążysz do celu, to właśnie ubrania, takie jak kurtki marki Parajumpers mają Cię chronić przed nieprzychylną pogodą oraz zapewniać bezpieczeństwo w trudnych warunkach otoczenia. Ubrania Parajumpers to odzież high-tech, która sprawdzi się zwłaszcza podczas trekkingowych wypraw. Materiał oraz konstrukcja kurtki marki Parajumpers ochroni przed wiatrem, zimnem, śniegiem i deszczem. Dlatego to właśnie ona cieszy się największą popularnością wśród miłośników turystyki górskiej i podróżników, którzy chcą być gotowi na wszystko. Wybierasz się wkrótce w góry i potrzebujesz odzieży wierzchniej najwyższej jakości? A może szukasz idealnej kurtki, która będzie równie stylowa, co funkcjonalna? Z Parajumpers możesz pokonywać szczyty, zdobywać kolejne kilometry i wspinać się jeszcze wyżej. Dopracowane kroje i nowoczesne fasony parek, płaszczy i kurtek Parajumpers sprawdzą się również w stylu miejskim. Dopracuj swój urban look i podejmuj nowe wyzwania każdego dnia. Przemieszczaj się po mieście bez obaw o dyskomfort – ubrania marki Parajumpers sprawdzą się w każdych warunkach.

kolekcja Parajumpers

Damskie i męskie kurtki Parajumpers – outdoor w Twoim stylu

Kreatywność jest wszędzie. Znajdziesz ją nawet w najmniej prawdopodobnych miejscach. Jest w ciągłym ruchu i stale poszukuje inspiracji w różnych dziedzinach – sztuce, tańcu, przyrodzie, a nawet w ludziach. Daje poczucie lekkości i swobody. Czas na odłożenie do szafy letnich ubrań i sięgnięcie po nowe kolory, faktury i fasony. Twoje codzienne życie ma twórczy potencjał. Nieustannie odkrywaj, rozwijaj się i zanurz w kreatywności.

W nadchodzącym sezonie firma Parajumpers swoją kolekcję dopasowuje do spontaniczności i nieokiełznanej energii wszystkich aktywnych osób. Zamiast nadmiernie analizować – zacznij działać tu i teraz. Każda zmiana, jaka nadejdzie, to dobra zmiana – przywitaj ją z radością i uśmiechem. Doświadczaj swojej indywidualnej podróży w świetnym stylu z marką Parajumpers i sprawdź najnowszą ofertę marki.

Parajumpers oferta dla niej
Parajumpers oferta dla niego

Wczytaj czat