• LP Peak Performance

Peak Performance w S'portofino

Twórcami Peak Performance byli trzej utalentowani, szwedzcy narciarze: Stefan Engström, światowej sławy narciarz specjalizujący się w jeździe po muldach, Peter Blom, redaktor naczelny największego magazynu narciarskiego oraz  Christer Mårtensson – były dyrektor artystyczny oraz projektant. Ich celem było stworzenie odzieży, którą sami chcieliby nosić i która stanowiłaby doskonałe połączenie funkcjonalności oraz prostego, ciekawego designu, dobrze sprawdzającego się na stoku. Na początku, wizjonerzy skupili się na projektowaniu ubrań tylko dla siebie oraz swoich przyjaciół, jednak wkrótce wieść o ich dokonaniach dotarła do szerszego grona. 

Peak Performance w S'portofino!

Fundamentem od zawsze była niesamowita pasja zespołu, który ją tworzył. Odpowiedni design oraz techniczne rozwiązania były nadrzędnymi celami. Marka Peak Performance została stworzona przez narciarzy, którzy z nadejściem zimy chcieli od razu wyruszyć na stok. Pragnęli, aby ich produkty przybliżały do natury, czasem odcinali się od telefonów i maili oraz wymieniali się pomysłami, szusując na stoku. 

Peak Performance w S'portofino!
Peak Performance w S'portofino!

Marka jest obecna na rynku od trzech dekad. Obecnie zajmuje się nie tylko narciarstwem, ale również golfem, treningiem, bieganiem oraz odzieżą codzienną inspirowaną narciarstwem. Peak Performance nie przestaje być synonimem aktywnego stylu życia i miłości do natury. Aktualnie markę tworzą inne osoby, jednak nie zapominają o korzeniach. Wykorzystują wiedzę na temat funkcjonalności, jakości oraz wzornictwa i tworzą nowoczesną odzież casualową, która ma za zadanie ulepszać codzienne aktywności każdego z nas. Jednocześnie nadal projektują odzież narciarską we współpracy z profesjonalnymi narciarzami.

SPRAWDŹ KOLEKCJĘ PEAK PERFORMANCE 


Kolekcja Peak Performance