Ładuję...

  • LP Peak Performance

Peak Performance w S'portofino

Talent nie tylko do narciarstwa – marka Peak Performance

Twórcami marki Peak Performance byli trzej utalentowani, szwedzcy narciarze: Stefan Engström, światowej sławy narciarz specjalizujący się w jeździe po muldach, Peter Blom, redaktor naczelny największego magazynu narciarskiego oraz Christer Mårtensson – były dyrektor artystyczny oraz projektant. Ich celem było stworzenie odzieży, którą sami chcieliby nosić. Tak powstały ubrania Peak Performance, które obecnie zbierają same najlepsze opinie. Stanowią one doskonałe połączenie funkcjonalności i prostego designu. Sprawdzą się na stoku, ale też dopasują się do miejskiego stylu. Wytrzymałe materiały, uniwersalny design i innowacyjne technologie przeplatają się ze sobą, by zagwarantować Ci wysokiej jakości odzież dopasowaną do każdych warunków.

Kurtka outdoor Peak Performance
damska kurtka na outdoor Peak Performance

Priorytet marki Peak Performance: autentyczność

Fundamentem od zawsze była pasja narciarzy, którzy chcieli, by ich produkty przybliżały ludzi do natury. Pod koniec lat 80. wszyscy byli zmęczeni powierzchownością i awangardą, dlatego szybko zwrócono uwagę na autentyczną, rodzinną firmę Peak Performance. Zrodziła się ona w niewielkiej miejscowości Åre na obrzeżach Szwecji. Miejscowość, która była znana głównie z ośrodka narciarskiego, nagle wzbogaciła się o kolejną legendę. Firma Peak Performance powstała z potrzeby sprostania warunkom, które w Åre są nieprzewidywalne. Kluczowe było zatem znalezienie odpowiednich rozwiązań technicznych – te zostały wprowadzone w pierwsze prototypy i szybko zaczęły przekraczać oczekiwania. Człowiek i natura wreszcie zaczęli działać w idealnej harmonii.

Wierni swojej pasji narciarze stopniowo pokonywali wszystkie przeciwności losu. Po 30 latach od powstania firma Peak Performance stała się dużym przedsiębiorstwem, którego wartości są wszystkim dobrze znane. Cały czas rozwija się i dopracowuje swoje cele biznesowe. Dzięki temu spełnia oczekiwania klientów oraz zapewnia doskonałą ochronę przed trudnymi warunkami na stoku. Stopniowo kolekcje narciarskie rozszerzono o kolejne sportowe motywy. Firma Peak Performance oferuje obecnie również odzież do gry w golfa, treningu, biegania, a nawet opracowała linię codzienną, inspirowaną narciarstwem. Choć marka przekształciła się z garażowej firmy w wiodącą na rynku markę, nadal pozostaje synonimem aktywnego stylu życia i miłości do natury.

Firma Peak Performance to synonim aktywnego życia i miłości do natury.
Realizuj swoją pasję z odzieżą Peak Performance.

Wykorzystaj każdą okazję – odzież Peak Performance

Ubrania Peak Performance możesz ubrać w góry, na trening bądź na outdoorową wycieczkę. Sprawdzą się też jako uzupełnienie codziennego stylu czy podczas wyjścia z przyjaciółmi na miasto. Choć marka stale się rozwija i z roku na rok proponuje jeszcze bardziej unowocześnione kolekcje, nadal promuje aktywność. Rozumie ją jednak nie tylko jako ćwiczenia i treningi, ale pasję, która stanowi integralną część codziennego życia. Nie byłaby jednak ona możliwa bez natury – dlatego też firma Peak Performance podejmuje kroki, by zapobiegać dalszym zmianom klimatycznym. W trosce o planetę podejmuje wiele kroków w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, dbając tym samym o dobrostan zwierząt i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko podczas procesów produkcyjnych. Wszystko po to, by ochronić to, co najcenniejsze — życie. Dołącz do misji marki Peak Performance, sięgając po zimową ofertę.

SPRAWDŹ KOLEKCJĘ PEAK PERFORMANCE

 

Nowa damska kolekcja Peak Performance
Męska kolekcja Peak Performance

Wczytaj czat