Ładuję...

Plecak Db Essential Backpack 17L 187A30-sunbleachedred

Kolor: Czerwony
Wybierz rozmiar
UNI

   Zawsze bezpłatna dostawa
  Wygodny odbiór zamówienia w salonie
  Aż 30 dni na zwrot

Opis i detale

Wielofunkcyjny plecak Db Essential Backpack 17L pozbawiony wszelkich zbędnych dodatków, dostosowany do stylu życia w prosty i wygodny sposób. Zewnętrzne, regulowane paski, zapewniają transport gadżetów np. deskorolki, czy maty do jogi. Trzy oddzielne komory umożliwiają przemyślane przechowywanie. Wewnętrzna komora pozwala chronić komputer do 15” i jest przede wszystkim łatwo dostępna. Pojemna komora główna. Dzięki opatentowanemu systemowi mocowania Hook Up Douchebag plecak jest kompatybilny z innymi modelami marki.

Wymiary: 44cm x 28cm x 13cm
Waga: 700g
Pojemność: 17 litrów

 • Materiał 100% poliester
 • Pojemność 17L
 • Technologie Hook Up Douchebag
 • Aktywność CASUAL, TRAVEL
 • Kolor Czerwony
 • Płeć ON, ONA
 • Kod produktu 187A30-sunbleachedred
 • Marka Db

Dostępność w salonie

 • Odbiór w salonie:
  Warszawa - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Poznań - Stary Browar
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Katowice - Silesia
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Wrocław - Renoma
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Gdynia - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Polanica-Zdrój
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
Dowiedz się więcej

O marce Db

Firma Db została założona w Norwegii w 2009 roku przez legendę freeski, Jona Olssona i inżyniera Trulsa Brataasa, w celu przedefiniowania sprzętu podróżnego, aby umożliwić lepsze i wygodniejsze podróżowanie. Db projektuje i sprzedaje plecaki, torby transportowe, walizki i akcesoria dla mieszkańców miast, którzy kochają styl życia na świeżym powietrzu i podróże. Firma jest 6-krotnym zdobywcą nagrody Gaselle po trzycyfrowym wzroście i stałej rentowności od czasu oficjalnego wprowadzenia marki na rynek w 2012 roku. Db jest wielokrotnym zdobywcą nagrody ISPO za wzornictwo, a Brataas jest laureatem nagrody International Ernst & Young Entrepreneur of the year nagroda. Db jest niezależną własnością i jest zarządzana z centrali zlokalizowanej w Oslo w Norwegii, gdzie firma zatrudnia 60 osób. Tym, co wyróżnia produkty marki Db jest funkcjonalność połączona z eleganckim skandynawskim designem.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Zrównoważony rozwój firmy Db

Jako mała skandynawska firma, Db polega na najlepszych partnerach w całym łańcuchu wartości proekologicznej, aby dostarczać to, co uważa za najlepsze produkty turystyczne. Jej partnerami są:
- Higg Index - to zestaw narzędzi, które razem oceniają społeczną i środowiskową wydajność łańcucha wartości oraz wpływ produktów na środowisko, w takich tematach, jak zużycie wody, emisja dwutlenku węgla i warunki pracy,
- Recycled Claim Standard (RCS) i Global Recycled Standard (GRS) to międzynarodowe standardy, które określają wymagania dotyczące weryfikacji przez stronę trzecią surowców wtórnych i kontroli pochodzenia produktu. GRS zawiera dodatkowe kryteria dotyczące wymagań społecznych i środowiskowych dotyczących przetwarzania oraz ograniczeń chemicznych.
- Oeko-tex standard 100 - to certyfikat wydany przez OEKO-TEX® i oznacza, że ​​tkanina jest przebadana i spełnia wysokie wymagania zapobiegające stosowaniu szkodliwych substancji użytych do produkcji.
- STICA - została stworzona, aby wspierać firmy tekstylne w wyznaczaniu naukowych celów i ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych zgodnie ze ścieżką ocieplenia o 1,5°C w porozumieniu paryskim
- Certyfikat Forest Stewardship Council - oznacza, że ​​surowiec pochodzi ze zrównoważonych i legalnych źródeł. Cały papier używany w pudełkach i kartonach jest wykonany z materiału FSC i wykonany z papieru pochodzącego z recyklingu oraz są w 100% poddane recyklingowi.
- Global Organic Textile Standard (GOTS) - to wiodący na świecie standard przetwarzania tekstyliów dla włókien organicznych, obejmujący kryteria ekologiczne i społeczne, poparty przez niezależną zewnętrzną certyfikację całego łańcucha dostaw tekstyliów.
- CHOOOSE - aktywnie pozyskuje i zarządza globalnym portfelem projektów klimatycznych. Od zweryfikowanych projektów kompensacji emisji dwutlenku węgla po przyszłościowe rozwiązania oparte na naturze.
Zrównoważony rozwój Db

Seria Essential

Db zawsze dążył do wprowadzania innowacji przede wszystkim w zakresie funkcji i kierowania tej funkcji w kierunku unikalnych, atrakcyjnych projektów. W serii Essential marka honoruje klasyczne sylwetki plecaków, toreb i toreb podróżnych, zapewniając jednocześnie charakterystyczną funkcjonalność Db dzięki inteligentnemu rozmieszczeniu kieszeni, regulacji i systemowi Hook-Up. Są to produkty trochę zawierające w sobie trochę przeszłości, trochę teraźniejszości i daje produkt, z którego będziesz dumny w przyszłości.
Seria Db Essential

Hook Up technology

Weź więcej, noś mniej. Aby rozwiązać problem noszenia wielu toreb, Db wynalazło Hook-Up System™, który umożliwia łączenie ze sobą toreb. Można zaczepić i ciągnąć kilka toreb jedną ręką, a drugą nosić kawę.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Przegroda na laptopa 16 cali

Specjalna przegroda wewnątrz plecaka bez trudu pomieści laptopa w rozmiarze 16 cali.
Laptop 16 cali

Certyfikat Bluesign

Bluesign to standard branżowy przyznawany zarówno firmom, zakładom produkcyjnym (fabrykom), jak i końcowym produktom. Certyfikat obejmuje produkcję tekstyliów (naturalnych i syntetycznych) oraz końcowych produktów odzieżowych. Powstał na podstawie projektu realizowanego przez producenta tkanin, firmę Schoeller Textil AG ze Szwajcarii. Bluesign może zostać przyznany zarówno sprzedawcom detalicznym, producentom, jak i dostawcom. Produkt końcowy może uzyskać certyfikat tylko wtedy, gdy wszystkie etapy produkcji odpowiadają standardom bluesign. Kontrole przeprowadza bluesign. Firmy muszą udowodnić prawdziwość informacji dotyczących ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich miejscach produkcji i u wszystkich dostawców.
Certyfikat Bluesign

Plecak Db The Varldsvan / Essential 17L

Zajrzyj do środka i sprawdź funkcjonalność tego modelu.
video-pause video-play
video-mute video-vol
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 19:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat