Ładuję...

Plecak THULE AION 28L 3204721-black

Kolor: Czarny
Wybierz rozmiar
UNI

   Zawsze bezpłatna dostawa
  Wygodny odbiór zamówienia w salonie
  Aż 30 dni na zwrot

Opis i detale

THULE AION 28L to funkcjonalny plecak w miejskim stylu, który doskonale sprawdzi jako plecak podróżny i codzienny do dojazdów do pracy, szkoły.

Plecak posiada trzykomorowe wnętrze. Komora główna zapinana zamkiem błyskawicznym daje łatwy dostęp do wnętrza dzięki pełnemu otwieraniu jak walizka. Znajduje się tutaj zdejmowana torba typu rolltop ze zwijanym otwarciem jest wyściełana TPU, dzięki czemu skutecznie oddziela zapachy, brud i wilgoć od pozostałego bagażu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do przechowywania brudnych ubrań w czasie podróży. Pozostała część głównej przegrody posiada wewnętrzne pasy kompresyjne i siatkowe kieszenie porządkujące i utrzymujące rzeczy na swoim miejscu przez całą podróż.

Komora znajdująca się najbardziej przy plecach posiada miejsce na laptop 15,6”, tablet 12,9” i okablowanie. Telefon, portfel, dokumenty i inne akcesoria, jak kable, power bank, przybory do pisania, chusteczki higieniczne, małe notesy, możemy przechowywać w bezpiecznym, łatwym do zlokalizowania panelu organizacyjnym, w siatkowych zamykanych kieszeniach wewnętrznych, a klucze przypiąć do specjalnego klipsa.

Pojemność komory głównej można zwiększyć z 28L do 32L, dzięki rozpięciu zamka błyskawicznego, gdzie zawinięty jest dodatkowy kawałek materiału. Mocna kieszeń z boku pozwala na transport wody w butelce bądź bidonie albo małą składaną parasolkę. Na drugim boku znajduje się uchwyt pozwalający na zamianę plecaka w torbę.

Przelotowy panel umożliwia umocowanie plecaka do uchwytu walizki lub torby na kółkach. Kompatybilna saszetka THULE AION może służyć za pas biodrowy.

THULE AION 28L został wykonany z trwałego i wodoodpornego impregnowanego woskiem poliestru wolnego od toksycznych związków PFC. Doskonała jakość wykonania, mocne materiały i przemyślane technologie sprawiają, że plecak jest niezwykle funkcjonalny i spełni wszelkie oczekiwania podczas podróży, dojazdów do pracy.

Plecak posiada certyfikat bluesign®, który jest gwarancją tego, że został wyprodukowany w zrównoważony sposób bez większego narażania środowiska naturalnego.

Waga: 1,28 kg

 • Materiał Woskowany poliester Canvas 600D pochodzący w 100% z recyklingu (Szczegółowy skład dostępny w BOK)
 • Pojemność 28L
 • Wymiary 47 cm x 28 cm x 23 cm (wysokość x szerokość x głębokość)
 • Aktywność CASUAL, TRAVEL
 • Kolor Czarny
 • Płeć ON, ONA
 • Kod produktu 3204721-black
 • Marka Thule

Dostępność w salonie

 • Odbiór w salonie:
  Warszawa - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Poznań - Stary Browar
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Katowice - Silesia
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Wrocław - Renoma
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Gdynia - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Polanica-Zdrój
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
Dowiedz się więcej

O marce Thule

Od 1942 roku firma Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym można łatwiej cieszyć się przygodą oraz spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Skupia się na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów o wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu. Całość działań i rozwiązań pozwala skrócić czas na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, aby żyć pełnią życia zgodnie z mottem firmy „Bring your life”, niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody, czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Thule i zrównoważony rozwój

Firma Thule chce, aby pomysłowe produkty wysokiej jakości wytworzone w odpowiedzialny sposób przyczyniały się do bardziej zrównoważonego rozwoju świata i inspirowały do prowadzenia aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Thule ciągle pracuje nad tym, aby ograniczać wpływ na klimat i środowisko naturalne. Obrała to podejście zarówno we własnej pracy codziennej, jak i w planach na dalszą przyszłość, kierując się duchem i ideami programu Organizacji Narodów Zjednoczonych 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju. Przestrzega zasad ONZ Global Compact oraz wytycznych ILO i OECD.
Kodeks postępowania Thule określa wymagania wobec dostawców w zakresie praw człowieka, prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz środowiska. Jednocześnie zarówno w ramach audytów wewnętrznych, jak i niezależnych, sprawdzana jest zgodność z naszymi wymogami oraz wskazywane są obszary, w których można coś ulepszyć.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Thule Test Center™

Thule skupia się na tworzeniu produktów w oparciu o cztery główne wartości: jakość, bezpieczeństwo, wzornictwo i łatwość w użyciu. W Thule Test Center™ technicy sprawdzają odporność produktów na różne ekstremalne warunki pogodowe, promieniowanie UV, wilgoć, niebezpieczne chemikalia, poddają je testom wytrzymałościowym na obciążenie oraz crash testach. Ma to zapewnić bezpieczeństwo użytkownika oraz otoczenia. Wytrzymałość na zużycie i jakość produktu są oczywiście bardzo ważne, jednak dzięki zaawansowanym i wyczerpującym testom Thule chce oprócz tego zapewnić użytkownikom również niespotykany poziom bezpieczeństwa. Dlatego w ramach realizacji Thule Test Program™ udało się wypracować 25 „standardów Thule” zdecydowanie przewyższających wymogi normy ISO. Poddanie ekstremalnym testom nie ogranicza się tylko do warunków laboratoryjnych, ale przede wszystkim w rzeczywistym świecie, gdzie jednocześnie sprawdzana jest ich funkcjonalność.
video-pause video-play
video-mute video-vol

PFC free DWR

PFC (związki polifluorokarbonowe) jest używany między innymi jako powłoka chroniąca przed deszczem, ponieważ ma właściwości odpychające wodę, brud i tłuszcz. Zamiast tego Thule stosuje teraz impregnację DWR (Durable Water Repellency), która jest nieszkodliwa dla zdrowia i środowiska.
PFC free DWR

Certyfikat Bluesign

Bluesign to standard branżowy przyznawany zarówno firmom, zakładom produkcyjnym (fabrykom), jak i końcowym produktom. Certyfikat obejmuje produkcję tekstyliów (naturalnych i syntetycznych) oraz końcowych produktów odzieżowych. Powstał na podstawie projektu realizowanego przez producenta tkanin, firmę Schoeller Textil AG ze Szwajcarii. Bluesign może zostać przyznany zarówno sprzedawcom detalicznym, producentom, jak i dostawcom. Produkt końcowy może uzyskać certyfikat tylko wtedy, gdy wszystkie etapy produkcji odpowiadają standardom bluesign. Kontrole przeprowadza bluesign. Firmy muszą udowodnić prawdziwość informacji dotyczących ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich miejscach produkcji i u wszystkich dostawców.
Bluesign Partner

Plecak Thule Aion 28 L

Zajrzyj do środka i sprawdź funkcjonalność tego modelu.
video-pause video-play
video-mute video-vol
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 19:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat