Ładuję...

Plecak Thule Landmark 40L + 20L 3203728-blue

Kolor: Niebieski
Wybierz rozmiar
UNI

   Zawsze bezpłatna dostawa
  Wygodny odbiór zamówienia w salonie
  Aż 30 dni na zwrot

Opis i detale

THULE LANDMARK to wysokiej jakości plecak zaprojektowany i dostosowany do damskiej sylwetki. Jest to w zasadzie zestaw złożony z dwóch różnych plecaków – głównego 40L i dodatkowego 20L.

Główny plecak posiada komorę SafeZone pozwalającą schować telefon, okulary przeciwsłoneczne i inne cenne drobiazgi, a ukryta pod spodem komora CashStash zabezpiecza pieniądze i paszport przed kradzieżą. Profilowane paski na ramiona i biodra można zwinąć i schować, kiedy nie są używane, aby ich nie uszkodzić i żeby nie przeszkadzały. Rozwiązanie LoopLock skutecznie zniechęca złodziei przed kradzieżą. Wewnętrzne pasy kompresyjne i siatkowe kieszenie porządkują i utrzymują rzeczy na swoim miejscu przez całą podróż. Boczna kieszeń zapinana na suwak pozwala przenosić wodę i inne małe przedmioty, które powinny być pod ręką. Bardzo łatwy dostęp do zapakowanych rzeczy zapewnia duża komora rozpinana po całości od zewnątrz.

Zdejmowany dodatkowy plecak zawiera kieszeń dedykowaną do 15’ laptopa, wentylowany tylny panel i kieszeń CashStash na pieniądze i paszport. Rozwiązanie LoopLock skutecznie zniechęca złodziei przed kradzieżą. Wewnętrzne pasy kompresyjne i siatkowe kieszenie porządkują i utrzymują rzeczy na swoim miejscu przez całą podróż. Boczna siateczkowa kieszeń pozwala wygodnie przenosić wodę. Doskonale sprawdza się jako bagaż podręczny do samolotu.

Z plecaków można korzystać w różnych konfiguracjach, zarówno jedno i drugie osobno, przyczepione ze sobą od tyłu, albo większy z tyłu na plecach, a mniejszy wtedy z przodu zaczepiony o paski na ramionach i biodrach. Wbudowany gwizdek można z łatwością przepinać z jednego plecaka do drugiego.

THULE LANDMARK doskonale sprawdzi się na dłuższe, jak i krótsze wypady. Na tle innych plecaków wyróżnia się dzięki systemowi odczepiania i przypinania drugiego mniejszego plecaka oraz nieszablonowymi rozwiązaniami zabezpieczającymi bagaż przed kradzieżą.

Waga; 1,9 kg

 • Materiał Poliester Dobby 420D / Poliester 600D (Szczegółowy skład dostępny w BOK)
 • Wymiary 55 cm x 33 cm x 45 cm (wysokość x szerokość x głębokość)
 • Technologie SafeZone / CashStash / LoopLock
 • Aktywność CASUAL, TRAVEL, OUTDOOR
 • Kolor Niebieski
 • Płeć ONA
 • Kod produktu 3203728-blue
 • Marka Thule

Dostępność w salonie

 • Odbiór w salonie:
  Warszawa - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Poznań - Stary Browar
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Katowice - Silesia
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Wrocław - Renoma
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Gdynia - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Polanica-Zdrój
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
Dowiedz się więcej

O marce Thule

Od 1942 roku firma Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym można łatwiej cieszyć się przygodą oraz spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Skupia się na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów o wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu. Całość działań i rozwiązań pozwala skrócić czas na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, aby żyć pełnią życia zgodnie z mottem firmy „Bring your life”, niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody, czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Thule i zrównoważony rozwój

Firma Thule chce, aby pomysłowe produkty wysokiej jakości wytworzone w odpowiedzialny sposób przyczyniały się do bardziej zrównoważonego rozwoju świata i inspirowały do prowadzenia aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Thule ciągle pracuje nad tym, aby ograniczać wpływ na klimat i środowisko naturalne. Obrała to podejście zarówno we własnej pracy codziennej, jak i w planach na dalszą przyszłość, kierując się duchem i ideami programu Organizacji Narodów Zjednoczonych 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju. Przestrzega zasad ONZ Global Compact oraz wytycznych ILO i OECD.
Kodeks postępowania Thule określa wymagania wobec dostawców w zakresie praw człowieka, prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz środowiska. Jednocześnie zarówno w ramach audytów wewnętrznych, jak i niezależnych, sprawdzana jest zgodność z naszymi wymogami oraz wskazywane są obszary, w których można coś ulepszyć.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Thule Test Center™

Thule skupia się na tworzeniu produktów w oparciu o cztery główne wartości: jakość, bezpieczeństwo, wzornictwo i łatwość w użyciu. W Thule Test Center™ technicy sprawdzają odporność produktów na różne ekstremalne warunki pogodowe, promieniowanie UV, wilgoć, niebezpieczne chemikalia, poddają je testom wytrzymałościowym na obciążenie oraz crash testach. Ma to zapewnić bezpieczeństwo użytkownika oraz otoczenia. Wytrzymałość na zużycie i jakość produktu są oczywiście bardzo ważne, jednak dzięki zaawansowanym i wyczerpującym testom Thule chce oprócz tego zapewnić użytkownikom również niespotykany poziom bezpieczeństwa. Dlatego w ramach realizacji Thule Test Program™ udało się wypracować 25 „standardów Thule” zdecydowanie przewyższających wymogi normy ISO. Poddanie ekstremalnym testom nie ogranicza się tylko do warunków laboratoryjnych, ale przede wszystkim w rzeczywistym świecie, gdzie jednocześnie sprawdzana jest ich funkcjonalność.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Safezone

Specjalna komora SafeZone z ukrytą kieszenią za wyjmowaną sztywną osłoną chroni telefon, okulary przeciwsłoneczne lub inne cenne przedmioty.
Safezone Thule

CashStash

Komora CashStash ukryta pod komorą SafeZone pozwala zabezpieczyć pieniądze i paszport przed kradzieżą.
Cashstash Thule

LoopLock

Rozwiązanie LoopLock do blokowania uchwytów suwaków zniechęca złodziei.
Looplock Thule

Certyfikat Bluesign

Bluesign to standard branżowy przyznawany zarówno firmom, zakładom produkcyjnym (fabrykom), jak i końcowym produktom. Certyfikat obejmuje produkcję tekstyliów (naturalnych i syntetycznych) oraz końcowych produktów odzieżowych. Powstał na podstawie projektu realizowanego przez producenta tkanin, firmę Schoeller Textil AG ze Szwajcarii. Bluesign może zostać przyznany zarówno sprzedawcom detalicznym, producentom, jak i dostawcom. Produkt końcowy może uzyskać certyfikat tylko wtedy, gdy wszystkie etapy produkcji odpowiadają standardom bluesign. Kontrole przeprowadza bluesign. Firmy muszą udowodnić prawdziwość informacji dotyczących ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich miejscach produkcji i u wszystkich dostawców.
Bluesign Partner

Plecak Thule Landmark 60 L

Zajrzyj do środka i sprawdź funkcjonalność tego modelu.
video-pause video-play
video-mute video-vol
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 19:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat