In the kids' world...

Poivre Blanc dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu jest obecnie jedną z najbardziej uznawanych marek kreujących odzież narciarską nie tylko dla kobiet, ale także dla najmłodszych. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości ubrania o dynamicznym charakterze, niepowtarzalnym wyglądzie, a dedykowane są nie tylko na stoki, ale i na co dzień. Współczesny design a zarazem fakt, iż ubrania są odpowiednie na każde warunki pogodowe sprawiają, że kolekcja jest bardziej pożądana niż kiedykolwiek. Poivre Blanc znane jest przede wszystkim ze stylowego wzornictwa i wyjątkowej kolorystyki, która w przypadku kolekcji narciarskich skutecznie pozwoli wyróżnić się Twojemu maluchowi na stoku. 

To, czym naprawdę wyróżnia się Poivre Blanc to kolekcja zkładająca bardzo dużą rozpiętość wiekową. Dziecięce ubrania skierowane są już do dwulatków. Dzięki temu można mieć pewność, że nawet najmłodsze dzieci będą komfortowo radzić sobie z zimowymi warunkami i korzystać ze wszystkich uroków zabawy wśród śniegu i mrozu. Kurtki, kombinezony i inne ubrania dziecięce Poivre Blanc będą nie tylko idealnym wyborem na wyjazd w góry i pierwsze wojaże na stoku, ale także na codzienne zimowe wyprawy do okolicznego parku. Wybierając dla swojego dziecka odzież Poivre Blanc w pełni poczujesz sens powiedzenia, że nie ma złej pogody na wyjście na dwór.

Modne kurtki urzekają nie tylko fantastycznym wyglądem, ale funkcjonalnością oraz gwarancją wygody. W tegorocznej ofercie znajdziecie także ciepłe polary, które okażą się niezastąpione podczas pierwszego wyjazdu na narty. Grafiki oraz hafty pojawiające się w zimowej kolekcji sprawiają, że każdy model wyprodukowany w szwalni Poivre Blanc jest niepowtarzalny. Eskimosi, zwierzęta, talizmany przeplatają się w kolekcji dla kobiet i dla dziewczynek. Geometryczne kształty i efektowne wykończone nadają ubraniom bardziej formalnego i eleganckiego wyglądu. Ponadto dziecięce produkty Povre Blanc spełniają standardy bluesign® approved fabric. Co oznacza, że są nie tylko bezpieczne dla klienta, ale też powstają z poszanowaniem ekologii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.