On Running  wyjątkowa edycja S'portofino

Ultralimitowana edycja butów On Running!

Szwajcarska marka On Running sięga gwiazd z ultralimitowaną edycją buta! Nowy Cloud Edge Moonlight powstał specjalnie dla osób, dla których pojęcie “sky is the limit” nie istnieje. Pięćdziesiąt lat po tym, jak człowiek postawił pierwszy krok na księżycu, marka On Running przedstawia wyjątkową, inspirowaną gwiazdami edycję wszechstronnego modelu On Cloud. Od 24 października dostępny w salonie S′portofino w Warszawie oraz specjalnie dla naszym klientów również w ofercie online! On Running Cloud Edge
On Running Cloud Edge

Podróż na księżyc

Odblaskowe motywy na języku i podeszwie rozświetlą rzeczywistość 24 października. Unikatowa wkładka ze wzorem powierzchni księżyca oraz odblaskowe detale na podeszwie sprawiają, że but jest nie tylko wyrazisty, ale i wyjątkowy. Tak jak pozostałe modele On Running, limitowane Cloud Edge Moonlight świetnie amortyzującą każdy krok. Dzięki elastycznej podeszwie CloudTec poczujesz się jak w chmurach!


On Cloud Edge Moonlight to but dla wyznaczających trendy i odkrywających granice nieskończoności. Premiera jest elementem celebrującym współpracę szwajcarskiej marki On z PTScientists – berlińską grupą naukowców, pracujących nad wznowieniem misji kosmicznych na księżyc, mających na celu stworzenie podwalin pod pierwsze zasiedlenie księżyca przez człowieka. On jest oficjalnym partnerem technicznym grupy PTScientists.

On Running Cloud Edge
On Running Cloud Edge

Bądź czujny - jedna z 50 par może być Twoja!

On Cloud Edge Moonlight jest dostępny w unikatowej stylistyce w wybranych sklepach na całym świecie. Jedynym takim miejscem w Polsce jest salon S′portofino w Warszawie oraz oferta online, gdzie wyjątkowy model On będzie dostępny w liczbie zaledwie 50 par!  

 

On Running Cloud Edge
On Running Cloud Edge