Ładuję...

Reebok x Victoria Beckham - już w S'portofino!

Reebok x Victoria Beckham logo

Reebok x Victoria Beckham – kolekcja już dostępna w S’portofino!

Reebok to marka o brytyjskich korzeniach, która jest obecna na rynku już od 1895 roku. Mały rodzinny biznes szybko przekształcał się, by stać się jedną z największych firm obuwniczych na świecie. Początkowo produkowano obuwie, które było szczególnie popularne wśród sportowców. Kilka istotnych biznesowo decyzji i jasne odpowiedzi na obowiązujące na świecie trendy sprawiły, że obecnie marka cieszy się niesłabnącą sławą. Nie spoczywa jednak na laurach i stale poszerza asortyment. Tym razem masz okazję cieszyć się efektem kolaboracji marki Reebok z Viktorią Beckham.

Reebok x Victoria Beckham to kolaboracja, która dała świetne efekty

Jak połączyć wydajność i codzienność? Reebok x Viktoria Beckham

Nowa kolekcja to przede wszystkim najmodniejsze kolory sezonu. Kremowe tony przeplatają się z pastelową zielenią, tworząc wyjątkowe propozycje do każdej szafy kapsułowej, z kolei delikatne odcienie różu i fioletu dodają nieco dynamizmu każdej stylizacji. Ponadczasowa elegancja łączy się z nowoczesnością nie tylko w kolorach, ale i fasonach, które są uniwersalnie minimalistyczne i ustrukturyzowane. Mimo to nie są przesadzone, a pozostają eleganckie w swojej istocie – tak, by dopasować się do modnego athleisure.

NAJNOWSZA KOLEKCJA REEBOK X VICTORIA BEKCHAM

Reebok x Victoria Beckham
Reebok x Victoria Beckham

Co znajdziesz w nowej kolekcji Reebok x Victoria Beckham?

Przede wszystkim w nowej kolekcji Reebok x Victoria Beckham znajdziesz ultra wygodne legginsy bezszwowe i sportowe staniki, ale też crop topy, kurtki typu puffer oraz bluzy i buty (również sneakers) dopasowane do stylu całej kolekcji. Modele powstałe z kolaboracji projektantki z Reebokiem podążają za ciałem, dając pełną swobodę ruchów i dopasowując się do indywidualnego stylu każdej kobiety. Ponadczasowa damska odzież sportowa stworzona została z funkcjonalnych i naturalnych materiałów. Dzięki temu osiągnięto idealną kombinację tradycyjnie precyzyjnego wykonania odzieży sportowej i nowoczesności. W niektórych propozycjach zastosowano również powłokę antybakteryjną i technologię odprowadzania wilgoci. Nie musisz iść na kompromisy – czuj się modnie, a zarazem wygodnie w nowej kolekcji Reebok x Victoria Beckham.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ REEBOK X VICTORIA BECKHAM

 

Reebok x Victoria Beckham - sprawdź nowości

Wczytaj czat