Ładuję...

Uchwyć technologię: marka Reusch

Firma Reusch to ceniony producent odzieży i akcesoriów sportowych zarówno dla narciarzy, jak i piłkarzy. Tworzy ona rozwiązania praktyczne, wygodne i jednocześnie stylowe – w jednoznaczny sposób rozpoznawalne. Charakterystyczną cechą akcesoriów sportowych produkowanych przez firmę Reusch jest wyposażenie w technologie zwiększające bezpieczeństwo oraz funkcjonalność rozwiązań. Wygodne rekawice Reush to nie wyjątek. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wyposażono je również w najnowocześniejsze systemy wspierające narciarzy na stoku. Kupując produkty marki Reusch masz pewność co do swojego bezpieczeństwa i komfortu podczas każdego wyjazdu narciarskiego lub skiturowego. 

Rękawice narciarskie marki Reusch

Pasja do sportu sprawia, że Reusch nieustannie koncentruje się na udoskonalaniu swoich profesjonalnych rękawic. Wywodząca się z Niemiec marka, a dziś globalny dostawca rękawic sportowych, dbałość o każdy szczegół ma we krwi. Kluczowa dla marki Reusch jest też tradycja. Firma od 1934 roku z pokolenia na pokolenie przekazuje wiedzę i doświadczenie - dzięki temu Reusch stale się rozwija i odnosi kolejne sukcesy. Analiza rynku, przewidywanie trendów i rozumienie potrzeb klientów połączone ze świeżym duchem zespołu znajdują finał w znakomitych rękawicach sportowych dla profesjonalistów i amatorów. Opierając się na tradycji i kierując wiedzą, Reusch stale sięga naprzód. Marka, wiedząc skąd pochodzi, jest też pewna, dokąd zmierza. W drodze do przyszłości towarzyszą jej elastyczność i innowacyjność.

Rękawice Reusch
Rękawice Reusch

Technologie w każdym calu: rękawice Reusch

Rękawice Reusch to kluczowy produkt marki. Każdy ich model posiada swoje charakterystyczne, unikatowe cechy, którym odpowiadają wyjątkowe właściwości. Modele posiadają swoją kategorię zależnie od izolacji termicznej, parametrów oddychalności i odporności na wodę. Jest to możliwe dzięki połączeniu ze sobą poszczególnych elementów warstwowo. System ten sprawia, że możesz wybrać idealnie pasujące do Twoich potrzeb rękawice narciarskie. Co więcej, marka opatentowała wiele innowacji cieplnych, dzięki czemu nie musisz martwić się nawet ekstremalną temperaturą w górach. Ociepliny utrzymują ciepło wewnątrz rękawicy, zapewniając Ci ochronę przed chłodem i maksymalną oddychalność w każdych warunkach pogodowych. Przed zimnem chronią również dodatkowe membrany. Sprawdź najnowsze propozycje na stronie i wybierz idealną parę rękawic Reusch dla siebie. 

Reusch

Wczytaj czat