Ładuję...

RLX

  • lp-rlx-ralph-lauren

RLX Ralph Lauren - Golf Polo w najlepszym wydaniu

Marka RLX Ralph Lauren powstała w 1998 roku na bazie projektów Polo Golf Ralph Lauren z 1990 roku. Jest swoistym przedłużeniem sportowej kolekcji – tym razem jednak projektanci posunęli się o krok dalej. RLX Ralph Lauren z Polo Golf to przede wszystkim nowoczesne kroje, szczegółowo dopracowane detale i wyszukany design. Projekty marki RLX Ralph Lauren to nie tylko luksusowa odzież – to symbol pewnego stylu życia. Poczuj się w nowoczesnych projektach jak w swojej drugiej skórze.

rlx ralph lauren golf polo

RLX Ralph Lauren - golf shirts nie tylko na green

Zaistnienie marki RLX Ralph Lauren nie byłoby możliwe bez technologicznie zaawansowanych materiałów. Dzięki ich wykorzystaniu hybrydowe kamizelki i kurtki RLX Ralph Lauren są wysoce funkcjonalne. Dzięki dodatkowemu ociepleniu włóknem syntetycznym i wełną, odzież RLX Ralph Lauren zapewnia nie tylko ciepło, ale też ochronę przed wiatrem oraz deszczem. Z kolei koszulki polo RLX Ralph Lauren wykonano z oddychającego, elastycznego materiału, który odprowadza wilgoć i zapewnia optymalne warunki termiczne podczas gry na greenie. Dopasowany fason idealnie współgra z naturalnymi ruchami ciała, dzięki czemu wygodę możesz postawić na pierwszym miejscu.

odzież męska rlx golf
odzież damska rlx golf

Najnowsza kolekcja RLX

Wśród tegorocznych propozycji nie zabraknie kobiecych fasonów. Dopasowane do każdej pogody koszulki polo i spodnie wykonano z miękkich, elastycznych materiałów. Wytrzymałe dzianiny nie krępują ruchów i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Wszystko to wpływa na ogromny komfort użytkowania. Wśród ubrań dla kobiet znajdą się też hybrydowe kurtki. Dzięki temu możesz nie tylko wyglądać stylowo, ale jednocześnie cieszyć się praktycznością noszonej odzieży od RLX Ralph Lauren. Oprócz zaawansowanych materiałów odzież ta wpisuje się w obowiązujące w tym sezonie trendy. Klasyczne propozycje sprawdzą się zarówno na greenie, jak i na co dzień!

RLX golf

Wczytaj czat