Pantaloni 3/4 X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 MELANGE EAWP42W19M-g161
Descriere și detalii
Pantalonii termici ¾& X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 sunt dotați cu cea mai recentă tehnologie inteligentă pentru sportivii de top. Produsele din linia ENERGY ACCUMULATOR se caracterizează prin compresie și izolare ridicată - sunt indispensabile pentru sportul în condiții extreme și la un nivel extrem de ridicat.
Pantalonii dispun de compresie zonală revoluționară și de sistemul patentat 3D Bionic Sphere® cu tehnologia ThermoSyphon® pentru a optimiza performanța prin răcire îmbunătățită. Sistemul AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 asigură o ventilație intensă a corpului și elimină umezeala. Datorită acestor tehnologii, temperatura corpului este menținută la o temperatură optimă de 37°C, iar mușchii sunt susținuți și pregătiți pentru un efort intens.
Pantalonii gestionează perfect mirosurile neplăcute datorită fibrelor SKIN NODOR®, care împiedică înmulțirea bacteriilor prin eliberarea de ioni neutri pentru piele. Noua generație de produse X-BIONIC 4.0 este prima care oferă calitatea ultra-înaltă a Retina® - o țesătură tricotată extrem de strânsă în care zonele de termoreglare pot funcționa cu cea mai mare precizie. Brevetul X-Bionic® Partialkompression® și multe alte brevete creează condițiile perfecte pentru o performanță musculară superioară și un efect de răcire pentru cel mai bun confort în timpul schiului sau al excursiilor montane.
- Tehnologii Two-Step Front 3D Bionic Sphere® / X-Bionic Partialkompression® / Expansionknee® / Intercooler / Innerlap Airconditioning Zone® / ISO-PAD / 3D Bionic Sphere® with Thermosyphon® / Air-Guide® / Air-Conditioning Channel® / Aktiv-Bund / Ideo-Waistband
- Activitate SCHI, OUTDOOR, SCHI DE TURISM
- Material 55% poliamidă / 35% poliester / 7% polipropilenă / 3% elastan (Informații detaliate sunt disponibile la Serviciul Clienți)
- Potrivire BODY FIT
- Izolație înaltă
- Compresiune înaltă
- Culoare Albastru, Gri
- Sex BĂRBAȚI
- Cod produs EAWP42W19M-g161
- Brand X-Bionic
- Linia Energy Accumulator
![Kundenservice](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Dzia_obs_ugi_klienta.png)
Experții noștri îți stau la dispoziție de luni până vineri: +40 373 807 572 / [email protected]
![Lieferung 10 Euro](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Dostawa_za_darmo.png)
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 1000 RON! Livrare prin FAN Courier, GLS și Packeta
![Kostenlose Rückgaben](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Darmowe_zwroty.png)
Utilizatorii autentificați pot returna comenzile gratuit.
![Wunschliste](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Lista_ycze_.png)
Utilizatorii înregistrați pot adăuga produse în lista lor de dorințe.
![Originalität garantiert](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Gwarancja_oryginalno_ci.png)
Avem o experiență de peste 25 de ani în vânzări de îmbrăcăminte și echipamente sportive!
![PayPal](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Za_pobraniem.png)
În magazinul nostru oferim posibilitatea de plată online cu cardul sau în numerar - la livrare.