Sutienul sport X-BIONIC ENERGIZER 4.0 SPORTS NGY300S19W-g003
Descriere și detalii
Sutienul X-Bionic ENERGIZER 4.0 SPORTS dovedește că un sutien sport nu a fost niciodată atât de confortabil!
Încrucișate la spate, curelele elastice, largi, asigură o aderență bună, iar striațiile orizontale Fort X-Support oferă suport pentru piept cât și pentru spate și absorb excesul de umiditate și împiedică abraziunile. Zona Relief Zone permite mișcarea brațului la 360°, iar nervurile laterale integrate oferă stabilitate suplimentară. Banda elastică Aktiv-Bund previne alunecarea sau comprimarea sutienului. Încredere și libertate de mișcare garantate!
Sutienul dispune de sistemul patentat 3D Bionic Sphere® pentru a optimiza performanța prin răcire îmbunătățită. Sistemul Sweat Traps® captează transpirația și susține echilibrul temperaturii prin evaporare orientată. Se răcește când transpirați și se încălzește când vă este frig. Gestionează excelent mirosurile neplăcute datorită fibrelor SKIN NODOR®, care previn înmulțirea bacteriilor prin eliberarea de ioni neutrali pentru piele. Noua generație de produse X-BIONIC 4.0 este prima care oferă tehnologia Retina® de înaltă calitate - un tricotaj extrem de strâns, în care zonele de termoreglare pot funcționa cu cea mai mare precizie. Cupele fără cusături sunt confecționate dintr-un material foarte moale, care previne iritațiile nedorite și asigură un confort maxim pentru sportivă.
- Tehnologii Fort-X Support / 3D Bionic Sphere® with Thermosyphon / Sweat Traps® / Relief Zone / Stabilisation Ribs / Seamless Comfort Cups / Ergonomic Relief Straps / Fit Ribs / Aktiv-Bund / SKIN NODOR®
- Activitate CICLISM, ALERGARE, FITNESS, GOLF, SCHI, CASUAL, CĂLĂTORIE, OUTDOOR, TENIS
- Material 85% poliamidă / 14% elastan / 1% polipropylen (Informații detaliate sunt disponibile la Serviciul Clienți)
- Potrivire BODY FIT
- Compresiune medium
- Culoare Gri
- Sex FEMEI
- Cod produs NGY300S19W-g003
- Brand X-Bionic
- Linia Energizer
![Kundenservice](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Dzia_obs_ugi_klienta.png)
Experții noștri îți stau la dispoziție de luni până vineri: +40 373 807 572 / [email protected]
![Lieferung 10 Euro](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Dostawa_za_darmo.png)
Livrare gratuită pentru comenzile de peste 1000 RON! Livrare prin FAN Courier, GLS și Packeta
![Kostenlose Rückgaben](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Darmowe_zwroty.png)
Utilizatorii autentificați pot returna comenzile gratuit.
![Wunschliste](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Lista_ycze_.png)
Utilizatorii înregistrați pot adăuga produse în lista lor de dorințe.
![Originalität garantiert](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Gwarancja_oryginalno_ci.png)
Avem o experiență de peste 25 de ani în vânzări de îmbrăcăminte și echipamente sportive!
![PayPal](https://sportofino.com/media/wysiwyg/luty2020/Za_pobraniem.png)
În magazinul nostru oferim posibilitatea de plată online cu cardul sau în numerar - la livrare.