Seafolly

Od roku założenia - 1975 - Seafolly znajduje się w samym sercu australijskiej, gorącej plaży. Szybko stało się jedną z najbardziej uznanych marek strojów kąpielowych i plażowych na świecie. Firma Seafolly jest obecna w największych domach mody i butikach na całym świecie. Trudno oprzeć się wrażeniu, że główną inspiracją projektantów tworzących wzory dla Seafolly była moda plażowa lat 50. i 60. Bikini, stroje kąpielowe, suknie czy tuniki z Seafolly zdecydowanie przywodzą na myśl styl retro. Finezja innowacyjnych materiałów i sprawdzonego, klasycznego designu stanowi kwintesencję marki Seafolly. 

W przeciągu ponad 40 lat Seafolly osiągnął sukcesy, które potwierdziły wyjątkową jakość produktów marki. W 1988 roku firma zdobyła statuetkę Fashion Industry Award za sportową kolekcję. W 2000 roku sponsorowała zawody Olimpijksie w Sydney ubierając czołowych zawodników. W 2005 roku Seafolly zdobyło statuetkę Marie Clarie - „Best Swimwear". 

Ikony Seafolly Do grona ikon, które reprezentowały markę Seafolly, należy między innymi australijska top modelka, niegdyś "aniołek" Victoria"s Secret - Miranda Kerr. Jeśli podczas urlopu chcesz wyglądać i czuć się jak supermodelka, wybierz stylizacje, które podkreślą Twoją wyjątkowość. Tegoroczna kolekcja Seafolly w S’portofino, obfituje w przewiewne, białe koszule i tuniki, czarne, zmysłowe sukienki i azcetyczne akcenty. Juz teraz przenieś się na gorącą plażę i zobacz najnowsze modele.