Ładuję...

  • lp-Seafolly

Seafolly

Czas na wakacje: Seafolly Polska

Oferta jednej z największych marek strojów kąpielowych już teraz jest dostępna w S’portofino! Australijska marka Seafolly założona zostawła w 1975 roku i od tamtej pory nie ustaje w dążeniu do celu. Punktem milowym dla marki było założenie pierwszego międzynarodowego sklepu w Singapurze. Miało to miejsce w 2011 roku. Od tamtej pory trwa ekspansja na pozostałe rynki. Dzięki niestrudzonemu uporowi, obecnie stroje kąpielowe i sukienki Seafolly dostaniesz nie tylko w Australii i Singapurze, ale i na całym świecie – również w Polsce.

Sukienka Seafolly
Strój kąpielowy Seafolly

Seafolly – sukienki jak morska piana

Nazwa marki wiąże się z morskimi falami i syrenami – to właśnie bikini, które miałyby nosić te istoty, było inspiracją, by nazwać markę Seafolly. Połączenie żywiołu z wyjątkowymi trendami lat 50. i 60. z łatwością dopasuje się do Twojej letniej stylizacji. Plażowe retro dostrzeżesz w szczegółach strojów kąpielowych i sukienek Seafolly. To właśnie dzięki nim poczujesz się swobodna jak w morskiej pianie, jeszcze zanim skierujesz się w stronę rozbijających się o brzeg fal.

Seafolly to jednak nie tylko styl i klasa, ale również ikoniczność – dobrej jakości materiały, innowacyjne techniki szycia i produkcji oraz klasyczny fason tworzą esencję marki od samych jej początków. Plażowe sukienki Seafolly, pięknie zdobione stroje kąpielowe i praktyczne akcesoria z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę również w Twoim przypadku. Przygotuj się na nadchodzące lato z żywymi kolorami, wygodnymi fasonami i wysublimowaną elegancją Seafolly.

Bikini Seafolly

Klapki i akcesoria – We Are Seafolly

Choć marka najbardziej znana jest ze swoich unikatowych strojów kąpielowych i przewiewnych letnich sukienek, równie ciekawie prezentują się klapki Seafolly oraz akcesoria. Z łatwością dopasujesz je do każdej stylizacji – zarówno, gdy wybierasz się na spacer brzegiem morza, jak i podczas zwiedzania nowego miejsca. Seafolly to marka, która sukces osiągnęła nie tylko dzięki jakości swoich produktów, ale też dzięki inspirowaniu kobiet do osiągnięcia pełni swojego potencjału. Przekaz ten stał się możliwy dzięki ambasadorkom marki. Elyse Knowles, Victoria Lee, Jesinta Franklin i Jessica Vander Leachy udowadniają, że kobiecość nie zna granic, a wyjątkowe propozycje marki są skrojone na miarę potrzeb kobiet XXI wieku. Tegoroczna kolekcja dodatkowo to potwierdza – wejdź do świata Seafolly i stań się jego częścią z propozycjami, które marka przygotowała na lato! 

Bogner

Wczytaj czat