Ładuję...

Sebago

Sebago

Marka Sebago sięga swoimi korzeniami do 1946 roku, kiedy to w Nowej Anglii właściciel niewielkiego przedsiębiorstwa z odzieżą dla mężczyzn, postanowił poszerzyć swoją działalność o linię obuwia. Powstanie firmy miało być odpowiedzią na zapotrzebowanie na żeglarskie obuwie wysokiej jakości. Filozofią marki od samego początku było produkowanie butów dla zwykłych ludzi, przeznaczonych zarówno do codziennego użytku, jaki i podczas żeglarskich wyzwań.

Sebago

W 1964 roku parę mokasynów Sebago kupił przedsiębiorca S. Francisco Gaudier. Był tak zachwycony jakością obuwia, że nawiązał współpracę z marką, a partnerstwo to pozwoliło na sprzedaż jej produktów w całej Europie. Obecnie obuwie marki jest dostępne w ponad 120 krajach całego świata i nieustannie zdobywa nowych zwolenników. Amerykańskiemu producentowi obuwia żeglarskiego przyświecała filozofia tworzenia produktów nie tylko praktycznych, ale i ponadczasowych. Szacunek do indywidualnego klienta oraz świadomość o jego wartości zawsze stanowiły motto marki. Był to fundament, który doprowadził do stworzenia jednych z najbardziej znanych butików na świecie. W parze z rzemiosłem zawsze kroczyła kreatywność, która była siłą napędową nieustannej ewolucji poprzez niezliczoną liczbę form, kolorów i materiałów. Każda para obuwia traktowana jest ze szczególną troską – o szczegóły, jakość i technologie, które mają służyć nie tylko przez jeden sezon, lecz przez długie lata.

Sebago
Sebago

Buty Sebago charakteryzuje wysoka jakość materiałów oraz przemyślana konstrukcja, w której każdy szew nie tylko zdobi, ale i wzmacnia obuwie. Kultowy model mokasynów z linii DOCKSIDES wykonany jest ręcznie, z jednego kawałka licowej skóry premium. Wyposażony jest we wkładki Ortholite®  zapewniające niezwykłą wygodę. Podeszwa wykonana jest z rewolucyjnego tworzywa pianki EVA, która ma właściwości amortyzujące, izolujące i ochronne. Od chwili swojego powstania, marka Sebago hołduje prostej zasadzie: wygoda i doskonała jakość są najważniejsze, podobnie jak i styl, pasujący do użytkownika, który może utożsamiać się z danym produktem. Do dzisiaj buty marki Sebago wykonywane są ręcznie, co przesądza o ich wyjątkowej jakości w skali świata. Wybierane zarówno przez najwiekszych, jak i początkujacych miłośników żeglarstwa, nie mają sobie równych!

Sebago

Wczytaj czat