Ładuję...

Kolekcja marki Smith

Smith — amerykański producent okularów polaryzacyjnych

Firma Smith z siedzibą w Portland w stanie Oregon została założona w 1965 roku. Marka zasłynęła ze stworzenia pierwszych w historii gogli uszczelnionych soczewką termiczną i oddychającą pianką wentylacyjną. We wczesnych latach założyciel, dr Bob Smith, z zawodu ortodonta, wykonywał gogle ręcznie, używając narzędzi dentystycznych, pianki i kleju. Wczesne prototypy były zwykle produkowane przez Smitha i jego przyjaciół przy kuchennym stole. Dzisiaj Smith stał się synonimem innowacyjnych, trwałych produktów najwyższej jakości na rynku okularów i gogli. Firma jest również znana ze swojego niezrównanego składu drużynowego, który szczyci się jednymi z najlepszych nazwisk w kolarstwie, motocrossie, narciarstwie, snowboardzie i surfingu.

Gogle Smith

Smith — eksperci w zakresie okularów, gogli i kasków narciarskich

Opierając się na tym dziedzictwie i poszerzając swoje doświadczenie, firma Smith ustanowiła standardy dla wysokowydajnych okularów, gogli i kasków. Innowacje w goglach na przestrzeni lat obejmują wewnętrzną soczewkę 5X Anti-Fog, serię I/O z systemem szybkiego zdejmowania soczewek, opatentowany system zarządzania powietrzem Turbo Fan. Ponadto w ofercie firmy Smith można znaleźć również linię kasków narciarskich i rowerowych, zapewniających ochronę, a jednocześnie wyznaczających standardy branżowe w zakresie stylu, funkcjonalności i dopasowania. Obecnie, ponad 50 lat później: SMITH stale rozwija swoją wiedzę w zakresie rozwoju soczewek sportowych. Firma produkuje wysokiej jakości okulary oraz zaawansowane kaski na rowery szosowe i MTB do użytku na zewnątrz, aby sprzedawać je na całym świecie. Amerykańska marka stara się dostarczać ekscytujących wrażeń podczas przygód na świeżym powietrzu na śniegu, surfowaniu, rowerze i na świeżym powietrzu dzięki wysokiej jakości okularom i kaskom, tworząc innowacje, które wzmacniają niesamowite wrażenie, oraz wytwarzając sprzęt, w którym każdy szczegół ma znaczenie.

Gogle narciarskie Smith
Kask narciarski Smith

Smith — kolekcja gogli oraz kasków narciarskich w S'portofino

Produkty marki Smith nie są adresowane tylko do profesjonalistów, ale także dla początkujących osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę. Smith to marka znana przede wszystkim z zamiłowania do sportu i dożywotniej gwarancji na wszystko, co produkuje. W ich ofercie można znaleźć zarówno gogle, kaski narciarskie, jak i również oprawki okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne przeznaczone dla sportowców. Produkty Smith to przede wszystkim zaawansowane technologie, komfort i modny, atrakcyjny design. Przedmioty Smith są optymalnym wyborem dla tych, którzy chcą używać unikalnego sprzętu, za pomocą którego poprawią swoje osiągi na śniegu.

Gogle narciarskie Smith
Kolekcja Smith

Oferta marki Smith

Wczytaj czat