Ładuję...

Aż 30 dni na darmowy zwrot dla zalogowanych!

Spodnie biegowe X-BIONIC THE TRICK 4.0 RUN TRRP05W19M-b036

Kolor: Czarny

Opis i detale

X-BIONIC THE TRICK 4.0 RUN to zaawansowane spodnie biegowe. Ich konstrukcja została całkowicie podporządkowana zwiększaniu wydajności i zapewnieniu optymalnej termiki bez względu na okoliczności.
Kluczowym elementem spodenek jest system ThermoSyphon®, będący następną generacją technologii 3D Bionic Sphere®. System schładza ciało, gdy się pocisz, i ogrzewa, gdy jest Ci zimno. W przeciwieństwie do legendarnego systemu 3D Bionic Sphere®, złożoną strukturę 3D wewnętrznych i zewnętrznych kanałów powietrznych uzupełniają elementy w kształcie litery Y. To dodatkowo poprawia naturalną termodynamikę i znacząco zwiększa wydajność.
Specjalna dzianina THE TRICK® wzdłuż kręgosłupa stymuluje efekt przegrania ciała, w rezultacie czego mózg już na długo przed przed rozpoczęciem produkcji potu otrzymuje informację, że może nastąpić przegrzanie. Daje to efekt taki, że wczesne pocenie pozwala na skuteczniejsze chłodzenie.
Thorny Devil Technology zapewnia strategiczny transport nadmiaru potu zebranego w jednej części ciała do tych, które wymagają intensywnego chłodzenia, a cała niepotrzebna reszta, dzięki prążkowanej dzianinie odparowuje na dużym obszarze. Dzięki tym technologiom temperatura ciała utrzymana jest na poziomie optymalnych 37°C, a mięśnie otrzymują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.
Unikalna technologia PartialKompression® zmniejsza zmęczenie, stabilizuje mięśnie i pomaga w dostarczaniu tlenu i niezbędnych składników odżywczych. W rezultacie zwiększa wydajność i pomaga w regeneracji. Pas i nogawki spodenek wykończone taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej idealnie trzymanie bez ślizgania, a funkcjonalny krój IDEO-Waistband® utrzymuje bieliznę na właściwym miejscu. System Sweat Traps®, znajdujący się między innymi na kości ogonowej, wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie.
Strefa INNERLAP AIRCONDITIONING ZONE® umieszczona po wewnętrznej stronie uda, która jest mniej reaktywna na zimno i bardziej się poci, pozwala na lepszą wymianę powietrza i szybsze odprowadzanie wilgoci, zapewniając intensywną wentylację. Technologia EXPANSSIONKNEE® chroni kolana przed wychłodzeniem nawet kiedy jest zagięte, a dzięki drobno tkanej siateczce AirConditioningSpot z tyłu kolana pot bardzo szybko odparowuje.
Spodenki doskonale radzą sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja odzieży X-BIONIC® 4.0 wykorzystuje także sprawdzoną technologię szycia Ultra-HD o wysokiej rozdzielczości Retina®. W odzieży X-BIONIC® szytej zgodnie z tą technologią strefy funkcjonalne na ciele są rozmieszczone dokładniej niż kiedykolwiek. Przykładowo, strefy zachowania potu i kompresji mogą być oddzielone od siebie zdecydowanie wyraźniej. Działają nie tylko tam gdzie mogą, ale tam gdzie powinny.
Spodnie biegowe THE TRICK 4.0 RUN to jedyne czego potrzebujesz by nie czuć zmęczenia podczas intensywnych treningów i biegania na długich dystansach.
 • Technologie ISO Pad / Innerlap AirconditioningZone / Aktiv-Bund / 3D Bionic Sphere® / TermoSyphon® / X-Bionic Partialkompression® / Sweat Traps® / SKIN NODOR® / THE TRICK® / Thorny Devil Technology / IDEO-Waistband® / Neural Response Bandage / Expansionknee®
 • Aktywność BIEGANIE, BIEGI GÓRSKIE
 • Materiał 80% poliamid 12% polipropylen 8% elastan (Szczegółowy skład dostępny w BOK)
 • Fit BODY FIT
 • Kompresja Średnia
 • Kolor Czarny
 • Płeć ON
 • Sezon Zima 23/24
 • Kod produktu TRRP05W19M-b036
 • Marka X-Bionic
 • Linia THE TRICK

Rozmiar i sylwetka

 • Model/ka nosi rozmiar L
 • Wzrost (cm) 188 cm
 • Klatka piersiowa (cm) 96 cm
 • Talia (cm) 77 cm
 • Biodra (cm) 95 cm

Dostępność w salonie

 • Odbiór w salonie:
  Warszawa - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Poznań - Stary Browar
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Katowice - Silesia
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Wrocław - Renoma
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Gdynia - Klif
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Odbiór w salonie:
  Polanica-Zdrój
  Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
 • Zamów online i odbierz w salonie
  w ciągu 2 dni
  Mapa
Dowiedz się więcej

THE TRICK 4.0 - zachowaj energię na dłużej!

Celujesz w mocny finisz? Postaw na linię THE TRICK 4.0! Ulokowana wzdłuż kręgosłupa specjalna struktura włókien zwiększa ciepłotę zakończeń nerwowych symulując przegrzanie całego ciała, co powoduje wcześniejsze rozpoczęcie procesu pocenia i schładzania organizmu. Dzięki temu Twoja wydajność rośnie od samego startu! Oszukując organizm skracasz czas rozgrzewki podczas zawodów i ograniczonych sesji treningowych. Linia THE TRICK 4.0 charakteryzuje się średnią kompresją i jest przeznaczona pasjonatom biegania i jazdy na rowerze.
Linia The Trick 4.0 Men

X-BIONIC

Dlaczego odzież dla sportowców nie miałaby być równie innowacyjna, wydajna i przyszłościowa, jak produkcja samochodów, nowoczesna medycyna czy podróże kosmiczne?Takie podejście marki X-BIONIC® do innowacyjnych technologii zaowocowało zrewolucjonizowaniem świata odzieży termoaktywnej. Na początku były to innowacyjne skarpety funkcyjne i kurtki, by po 16 latach produkcja sięgała zaawansowanej bielizny dla sportowców.Dla marki X-BIONIC® rewolucja nie przeczy ewolucji, dlatego marka nie ustaje w opracowywaniu kolejnych technologii.
video-pause video-play
video-mute video-vol

3D Bionic Sphere® with ThermoSyphon®

Podstawowe zadanie technologii ThermoSyphon® to chłodzić, gdy ciało się poci oraz ogrzewać, gdy marznie. Umieszczone w strategicznych dla termoregulacji miejscach, zrewolucjonizowane kanaliki w kształcie litery Y, umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza i odprowadzanie nadmiaru wilgoci z powierzchni ciała wzmacniając naturalną zdolność organizmu do termoregulacji. Dzięki skręconym włóknom, system TermoSyphon® zachowuje swoją strukturę niezależnie od ruchu i naciągnięcia materiału.
Co to znaczy w praktyce? O 95% większy przepływ powietrza , o 66% lepszy transport wilgoci , o 80% bardziej stabilna struktura materiału, o 30% większa powierzchnia działania!
video-pause video-play
video-mute video-vol

SKIN NODOR®

Jest to aktywne nano-włókno zawierające nieorganiczne, antybakteryjne cząsteczki. Stopniowe uwalnianie jonów jest kluczem do zahamowania wzrostu i szybkości namnażania się mikroorganizmów, których nadmiar powoduje wytwarzanie nieprzyjemnych zapachów. Technologia SkinNodor® ogranicza namnażanie mikroorganizmów lecz nie jest bakteriobójcza, dzięki temu nie występuje reakcja alergiczna oraz materiał jest delikatny dla skóry.
Skin Nodor

Retina®

Wielomilionowa inwestycja w supernowoczesną fabrykę i przeniesienie wszystkich etapów produkcji w jedno miejsce umożliwiło wykorzystanie nowych maszyn tkających niezwykle dokładnie z drobnych, bardzo delikatnych włókien. Proces ten pozwala uzyskać materiał o bardzo zróżnicowanej gęstości przędzy, przy zastosowaniu bardzo cienkich nici. Dzianina Retina o ultra wysokiej rozdzielczości umożliwia rozmieszczenie stref kompresji oraz technologii zarządzania potem jeszcze bardziej precyzyjnie oddzielanie poszczególnych stref, w których materiał powinien inaczej pracować. Struktury 3D wykonane w jakości Retina pozwalają na możliwie najbardziej efektywne wykorzystanie opatentowanych funkcji odzieży termoaktywnej X-Bionic.
video-pause video-play
video-mute video-vol

SweatTraps®

To system zbierania potu, który przechwytuje wilgoć z newralgicznych punktów ciała i oddziela ją od skóry za pomocą technologii Evaporation Surface Expander™. Dzięki temu nie dochodzi do przegrzania organizmu. Z kolei technologia, która radzi sobie z problemem potu na większych powierzchniach ciała, to Intercooler. Jest to konstrukcja 3D zbierająca pot i utrzymująca go bezpośrednio na skórze, by umożliwić mu wyparowanie. Ta sama technologia zapewnia izolację mięśni podczas odpoczynku, chroniąc je przed wychłodzeniem.
video-pause video-play
video-mute video-vol

Partialkompression®

Wykorzystuje mechanizm zmiennej kompresji do wywarcia delikatnego nacisku na skórę, zmniejszając w ten sposób wibracje. Jednocześnie poprawia dostarczanie tlenu i składników odżywczych do mięśni, umożliwiając ich szybszą regenerację. Wspomaganie, dotlenianie mięśni przez dostarczanie krwi wraz ze składnikami odżywczymi poprawia wydajność organizmu.
X-Bionic Partialkompression

ISO-PAD

Ukierunkowana izolacja poszczególnych części ciała przed chłodem otoczenia może zapobiec wychłodzeniu ciała. Dlatego ISO-Pads znajduje na kościach biodrowych w bokserkach, spodniach i spodenkach lub z tyłu pleców w odcinku krzyżowo-lędźwiowym kręgosłupa w koszulkach. Zatrzymują ciepło ciała, które jest niezbędne do zagwarantowania odpowiedniego funkcjonowania narządów wewnętrznych.
ISO-PAD

EXPANSIONKNEE®

Harmonijkowa konstrukcja Expansionknee® podczas zginania zachowuje swoje właściwości izolacyjne, dzięki czemu nie następuje utrata ciepła przez kolana i unikamy wychłodzenia.
Expansionknee

Thorny Devil Technology

Technologia zainspirowana jaszczurką ciernisty diabeł, która żyje na australijskiej pustyni z niewielką ilością wody. Rozwinęła na swoim ciele system kanałów transportujących wodę. Kanały te transportują wodę z wilgoci i mgły do ​​ust za pomocą działania kapilarnego. Zgodnie z fraktalną zasadą (zasadą samoreplikacji) samopodobieństwa struktury mają malejącą skalę. W ten sposób jednocześnie zwiększa się skuteczność struktur przewodzących wodę. Twórcy X-BIONIC® przenieśli ten efekt kapilarny na odzież sportową, aby strategicznie transportować pot do części ciała wymagających intensywnego chłodzenia.
Thorny Devil Technology

Technologia THE TRICK®

Specjalna struktura dzianiny wzdłuż kręgosłupa, która stymuluje przegrzanie organizmu. W rezultacie mózg wyzwala produkcję potu na długo przed wystąpieniem przegrzania. Wczesne pocenie się pozwala na skuteczniejsze chłodzenie, które utrzymuje rezerwy energii.
The Trick Technology
zamow szybko
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 08:00 do 16:00: +48 61 610 20 40
darmowa dostawa
Dostawa na terenie Polski zawsze jest darmowa, także za pobraniem!
14 dni na zwrot
Oferujemy 30 dni na zwrot, a dla Klubowiczów opcję darmowych zwrotów.
przymierzaj w salonie
Nie możesz się zdecydować? Odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych!
przymierzaj w salonie
Bezpłatna porada, dzięki której wybierzesz techniczną odzież i akcesoria.
przymierzaj w salonie
Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubrań oraz sprzętu sportowego!

Lista życzeń

Aby dodać artykuł do listy życzeń, 
zaloguj się na swoje konto lub załóż konto.

Utwórz konto
Wczytaj czat