Ładuję...

  • lp-stand-studio

Logo Stand Studio

STAND STUDIO – unikatowe DNA marki

Śmiałe i wyzywające fasony połączone z minimalizmem i klasycznie dobrą jakością materiałów – tak w skrócie można opisać markę STAND STUDIO. Projekty na miarę XXI wieku są tworzone w oparciu o estetykę, którą założycielka określa jako niewymuszony kobiecy szyk nawiązujący do ikonicznej skandynawskiej prostoty. Sztuczna skóra i  futro to jedne z najczęściej wykorzystywanych materiałów – dają one wiele możliwości i pozwalają na eksperymentowanie, co również wpisane jest w DNA marki STAND STUDIO.

Marka Stand Studio w iście kobiecym stylu.
Damska odzież Stand Studio to ponadczasowy styl.

Historia marki STAND STUDIO

Firma STAND STUDIO powstała w roku 2014. Założycielka, Nellie Kamras, od początku chciała zapełnić na rynku lukę, którą stanowiły skórzane elementy odzieży high fashion. Od tamtej pory marka skupia się na dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań wykonanych głównie ze sztucznej skóry i futra, ale również z zamszu i wełny. Marka STAND STUDIO każdą kolekcją oddaje swoisty hołd prostocie – każdy element odzieży jest wygodny i ma prosty fason, co ułatwia stworzenie szafy kapsułowej.

Nellie Kamras o podstawach prowadzenia biznesu uczyła się od ojca, który od niemal 40 lat posiada prężnie działającą w przemyśle modowym firmę House of SAKI. Jak jednak sama wspomina, najwięcej nauczyła się przez działanie we własnej firmie. Wykorzystując wrodzony talent i wiedzę na temat branży, Nellie stworzyła renomowany brand modowy znany na całym świecie ze swoich innowacyjnych pomysłów. Odważne projekty i najlepsze dostępne materiały to elementy obecne w każdej kolekcji.

STAND STUDIO JUŻ W S'PORTOFINO

Pomysł na STAND STUDIO — zima 2022/2023

Nellie Kamras już w dzieciństwie zaczęła zbierać inspirację, dzięki czemu obecnie jej firma ma niemal niewyczerpaną bibliotekę pomysłów na to, w jakim kierunku podążać. Marka STAND STUDIO nie nawiązuje bezpośrednio do skandynawskiej estetyki, choć prostota i minimalizm są jej bliskie. Czerpie ona pełnymi garściami z ludzi, ich życia, innych kultur i miejskiego stylu. Sama założycielka przyznaje, że podczas pracy cały czas widzi przed sobą kobietę STAND — jest ona świadomą konsumentką, która wie, czego chce w życiu i jaki ma styl. Pozostaje jednak otwarta na nowości i lubi eksperymentować. Jest pewną siebie indywidualistką, która ceni sobie jakość ubrań, które nosi. Nonszalancki seksapil jest w modzie – z pewnością najnowsza dostępna kolekcja marki STAND STUDIO Ci to udowodni. Wśród tegorocznych propozycji zdecydowanie zachwycą Cię damskie płaszcze STAND STUDIO ze sztucznego futra i imitacji skóry, a także bomberki. Wśród zimowych propozycji znajdą się również torebki i nakrycia głowy. STAND STUDIO to marka, która nie idzie na kompromisy, gdy chodzi o jakość, dlatego możesz mieć pewność, że w swoje ręce otrzymujesz wysokiej klasy produkt.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ STAND STUDIO

STAND STUDIO- najnowsza kolekcja.

Wczytaj czat