Ładuję...

thule logo

Marka Thule: torby i plecaki

Marka Thule powstała w 1942 roku w Szwecji i podczas 80 lat swojego istnienia trafiła do 140 krajów na całym świecie. Jest to zasługą niesamowitej jakości, która towarzyszy każdemu produktowi Thule – niezależnie czy jest to plecak, czy torba. Stylowe produkty, które są bezpieczne i przyjazne dla środowiska z pewnością pomogą Ci spakować wszystkie najistotniejsze rzeczy.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz po świecie z rodziną i przyjaciółmi, czy może wolisz samodzielnie odkrywać piękno przyrody: na Thule możesz zawsze liczyć. Thule to marka, która chce Ci pomóc w realizowaniu pasji: dlatego też minimalizuje czas potrzebny na spakowanie się, żeby dać Ci jeszcze więcej czasu dla siebie. Wybierając plecaki i torby Thule możesz żyć pełnią życia!

thule plecak trekkingowy na wyjazd

Bring your life: torby i plecaki Thule

 

Firma Thule powstała w głębokich lasach Småland w Szwecji – założył ją Eric Thulin. Początkowo firma zajmowała się produkcją samochodowych bagażników na narty i koszów bagażowych. Stopniowo marka rosła, a wraz z nią ambicje twórcy marki. Po wprowadzeniu uchwytów do przewożenia desek surfingowych i uchwytów rowerowych, przyszedł czas na plecaki. Pierwszy Plecak Thule Crossover powstał w 2010 roku. Wyposażony został w odpowiednio zaprojektowane kieszenie i otwarcia, które ułatwiały dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Trwały, przestronny plecak Thule przeszedł do historii marki, a już 5 lat po jego powstaniu marka Thule przedstawiła kolekcję plecaków technicznych. Trekkingowy plecak Thule to jeszcze większa funkcjonalność dla każdego poszukiwacza przygód.

Marka Thule tworzy swoje produkty w oparciu o 4 główne wartości:

Jakość,

Bezpieczeństwo,

Wzornictwo,

Łatwość w użyciu.

plecak trekkingowy thule

Thule Test Center™

W Hillerstorp w Szwecji znajduje się Thule Test Center™. To właśnie w tym miejscu torby i plecaki Thule są testowane w ekstremalnych warunkach. Produkty poddaje się nie tylko działaniu wysokich i niskich temperatur, ale też działaniu wody i upadkom z wysokości, ale też testuje w 25 standardach, które przekraczają wymagania ISO. Właśnie dzięki temu powstają trwałe, niezawodne produkty, z których możesz korzystać przez wiele lat. Podczas testowania ogromną rolę odgrywa Thule Crew. Członkowie tej grupy należą do najlepszych sportowców w swoich dyscyplinach i sprawdzają jakość toreb i plecaków w trudnych warunkach.

torba thule
torba thule

By uczynić świat lepszym

 

Marka Thule promuje zdrowy, aktywny tryb życia na całym świecie i z inicjatywy Thule Crew pracuje nad projektami Pathos. Projekty te mają jeden cel: uczynić świat lepszym. To jednak nie wszystko. Marka Thule wytwarza swoje produkty w odpowiedzialny sposób, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju świata. Duże znaczenie dla marki ma ograniczenie negatywnego wpływu na klimat i środowisko: tak, by jak najdłużej służyło ono aktywnemu wypoczynkowi i rozwijaniu pasji. Podstawami pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju są:

1. Bezpieczne i łatwe w użyciu produkty, które są inspiracją dla prowadzenia aktywnego stylu życia i mają minimalny wpływ na środowisko naturalne;

2. Wydajna i solidna produkcja odbywająca się w przyjazny dla klimatu sposób w bezpiecznym środowisku pracy,

3. Odpowiedzialne zaopatrywanie i logistyka, biorąc pod uwagę wpływ na środowisko, prawa człowieka i dobre warunki pracy,

4. Odpowiedzialne praktyki biznesowe, utrzymujące wysokie standardy etyczne w relacjach biznesowych i niedyskryminujące miejsca pracy.

torby podróżne Thule

nowa kolekcja thule

Wczytaj czat