Ładuję...

Marka Vee Collective

Vee Collective

Różne oblicza codzienności – marka Vee Collective pomoże Ci się w nich odnaleźć

Berlin swoją energią, różnorodnością i charakterem przyciąga ludzi z całego świata. Surowość przenika się tam ze swobodą – widać to nie tylko na przykładzie wielu kultur w stolicy Niemiec. Tym, co wyróżnia Berlin, jest nietuzinkowa, różnorodna moda. Właśnie w tym miejscu powstała marka Vee Collective, która łączy minimalistyczną, geometryczną estetykę z funkcjonalnym designem. Torby Vee Collective są stworzone dla miejskich nomadów, miłośników prostego i ponadczasowego stylu, ale również dla osób, które cenią sobie techniczne rozwiązania. Torba shopper, na trening, zakupy, wakacje, do pracy? Już nie musisz wybierać, bo przed Tobą pojawia się Vee Collective — uniwersalna odpowiedź na Twoje potrzeby.

Vee Collective to wielofunkcyjna torba, którą możesz zabrać wszędzie.
Vee Collective to wielofunkcyjna torba, którą możesz zabrać wszędzie.

Jedna torba, wiele możliwości – firma Vee Collective

Marka Vee Collective jest odpowiedzialna społecznie i wspiera zrównoważony rozwój. Dlatego też torby firmy Vee Collective są wykonane w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. Nie przepuszcza on wody, dlatego możesz zabrać torbę ze sobą nawet w największy deszcz. Charakterystyczne pikowanie torby wpływa na jej dłuższą trwałość i lepszą ochronę przed przetarciami i rozdarciami. Dopracowane detale i naszywki ze skóry dodatkowo wzmacniają jej konstrukcję. By zmaksymalizować wykorzystanie materiałów i zasobów, z resztek materiału tworzone są ozdoby. Odpowiedzialne podejście widać również na przykładzie transportu wodą morską. Dzięki temu marka Vee Collective ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery do minimum. Udało się jej również wyeliminować plastik z produktów, a same opakowania są rozpuszczalne w wodzie.

Utrzymane we współczesnym, miejskim stylu, a jednak ponadczasowe i nadające się na dłuższe wyprawy. Modne i funkcjonalne. Lekkie i wytrzymałe. Dopracowane w każdym szczególe i wszechstronne. Mowa o  torbie Vee Collective, która daje wiele możliwości. Torebki Vee Collective od 2010 roku stale zaskakują swoją uniwersalnością. Popularność zyskały dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu się do potrzeb i gustów wiernych klientów. Dla kobiet istotne było bowiem nie tylko to, by torba była estetyczna i lekka, ale też pojemna i funkcjonalna. Torba Vee Collective jest stworzona dla Ciebie – dopasowuje się do Twojego stylu i aktywności. Niezależnie od tego, co robisz i gdzie się wybierasz, torba Vee Collective to idealne rozwiązanie. Wyraź osobowość, wybierając swoją torbę lub nerkę Vee Collective – uzupełnij swój look i twórz uniwersalne codzienne zestawienia.

Nowa kolekcja Vee Collective.

Wczytaj czat