Ładuję...

Adidas by Stella McCartney

  • lp-adidas-by-stella

Adidas by Stella McCartney

Marka Adidas by Stella McCartney – buty i odzież w sportowym stylu

Stella McCartney, córka Paula McCartney’a, to jedna z najbardziej znanych angielskich projektantek mody. W 2005 roku rozpoczęła współpracę z marką Adidas, tworząc niepowtarzalną odzież dla nowoczesnych kobiet kochających aktywny tryb życia. Marka Adidas by Stella McCartney stawia na typowo sportowy styl i łączy go z ultra kobiecym charakterem. By każda kobieta odnalazła w odzieży sportowej Adidas by Stella McCartney część siebie, projekty są starannie dopracowywane. Dzięki elastycznym materiałom możesz próbować różnych dyscyplin, nie martwiąc się o wygodę. Chcesz zacząć biegać, a może ćwiczysz fitness? Sportowe topy i legginsy sprawdzą się zarówno podczas krótkich przebieżek, jak i dłuższych treningów. Rób to, co kochasz i rozwijaj pasje z odzieżą sportową Adidas by Stella McCartney.

Ubrania Adidas by Stella McCartney w stylu athleisure.

Ubrania sportowe Adidas by Stella MacCartney – sport, moda i technologia

Każda kolejna kolekcja marki Adidas by Stella McCartney elektryzuje świat mody i sportu. Po buty treningowe, szorty sportowe i wygodne bluzy sięgają trenerki, celebrytki i influencerki. Marka Addias dba również o to, by ubrania Stelli McCartney były dopasowane do potrzeb każdej kobiety, która kocha ruch i aktywność, ale też ceni sobie wygodę. Odzież sportowa Adidas by Stella McCartney jest nie tylko dopracowana w taki sposób, by zapewniać całodzienny komfort. Dużą rolę odgrywają innowacyjne technologie. Dzięki nim ubrania Adidas by Stella McCartney są lekkie, szybko schną i wspomagają naturalną wentylację. Odpowiadają za to systemy CLIMALITE i CLIMACOOL, w które wyposażono ubrania marki Adidas by Stella McCartney. Natychmiastowo odprowadzają i odparowują wilgoć, przez co zapewniają pełen komfort nawet podczas najbardziej wyczerpujących ćwiczeń.

W świecie mody Stella McCartney słynie ze swojego odpowiedzialnego i zrównoważonego podejścia do środowiska. Wskazuje ona, że jej największą inspiracją jest młodzież, która działa na rzecz środowiska. Dlatego też w swojej pracy robi wszystko, by odciążyć przyrodę i maksymalnie wykorzystać dostępne zasoby. Realizując podejście Eco Aware, wykorzystuje ona odpady zebrane z plaż i okolic nadmorskich – to właśnie z poliestru poddanego recyklingowi wytwarzany jest Ocean Plastic™. W ten sposób marka Adidas by Stella McCartney wytycza nowe ścieżki i udowadnia, że moda może być przemyślana i odpowiedzialna. Co więcej, tkaniny bazujące na odzyskiwanych surowcach stają się podstawą niezwykle inspirujących, oryginalnych projektów. Wejdź do świata Stelli McCartney i sprawdź, co marka Adidas by Stella ma do zaoferowania.

Adidas by Stella McCartney - odzież athleisure.
Adidas by Stella McCartney - techniczna odzież w miejskim stylu.

Athleisure everywhere: Adidas by Stella McCartney - buty i bluzy

Marka Adidas by Stella McCartney to coś więcej niż ubrania na trening. To styl życia wypełniony wyobraźnią, pełen kreatywnych połączeń i komfortowej nonszalancji pełnej ulicznych odniesień i klimatycznych nawiązań do sportowych klasyków. Odważne kroje, ciekawe wzory i doskonałe kompozycje zróżnicowanych tkanin czynią z projektów Stelli obiekt pożądania wszystkich miłośniczek mody w stylu athleisure. Jest on na tyle barwny i swobodny, że pozwala każdej kobiecie podkreślić swój charakter. Jest on również na tyle wygodny i uniwersalny, że nie sposób rozstać się z nim na co dzień. Współpraca marki Adidas i Stelli McCartney miała ogromny wpływ na rozwój nurtu athleisure. Dzięki kooperacji strój na trening stał się estetyczny, modny i ciekawy na tyle, by wreszcie opuścić siłownie i wyjść na ulice. Wśród najnowszych propozycji znajdziesz wiele ciekawych projektów marki Adidas by Stella McCarntney - buty, topy, legginsy, koszulki i bluzy to tylko niewielka część całego asortymentu dostępnego w sklepie S′portofino.

Dowiedz się więcej o nurcie athleisure

Adidas by Stella McCartney

Wczytaj czat