Kolekcja Alberto w S'portofino

WE LOVE GOLF - Marka Alberto

Mądre rozwiązania w celu rozegrania dobrej partii golfa, wyrafinowana funkcjonalność oraz pomysły zainspirowane potrzebami profesjonalistów - to właśnie charakteryzuje markę Alberto. Z roku na rok kolekcje Alberto są coraz lepsze, coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Twórcy marki umiejętnie obserwują rynek, potrafiąc dostrzec niuanse istotne dla zawodowych graczy, a także łączyć to, co funkcjonalne, z tym co świetnie zaprojektowane. 

Kolekcje marki Alberto wykorzystują takie funkcjonalności jak: 3xDRY COOLER, WATER REPELLENT, CERAMICA, RAIN&WIND FIGHTER, TWO IN ONE oraz INZECTIC. Tkaniny, w których zastosowano technologię 3xDRY, nie absorbują wody ani brudu. Zapewniają także zrównoważoną temperaturę ciała podczas rozgrywki na greenie. Włókna poliestrowe transportują wilgoć z wnętrza spodni na zewnątrz, pozwalając na odparowanie, co zapobiega nadmiernemu poceniu i przegrzewaniu się skóry. Skutkuje to utrzymaniem maksimum komfortu podczas gry! Noszenie wodoodpornej odzieży jest szczególnie ważne w deszczowe dni.

Alberto

Alberto proponuje kolekcje odpowiednie na najbardziej nieprzewidywalną aurę. Spodnie wyposażone w technologię WATER REPELLENT są idealnym rozwiązaniem na deszczowe dni. Kropelki wody spływają po powierzchni spodni, a ciało gracza pozostaje suche. Maksymalny komfort noszenia jest niezaprzeczalną zaletą spodni wykonanych z tkaniny CERAMICA. Uszyte z ceramicznej tkaniny są hipoalergiczne, równoważą temperaturę ciała oraz chronią przed promieniowaniem UV. Minerały znajdujące się w tkaninie wyrównują zmiany temperatury, których należy się spodziewać w ciągu dnia na polu. INZECTIC™, czyli technologia, która uchroni Cię przed… insektami! Spodnie Alberto Golf mają za zadanie w maksymalny sposób uprzyjemnić Ci grę. Dzięki INZECTIC kleszcze i komary nie będą Cię już niepokoić. W 2011 patent INZECTIC został uhonorowany nagrodą innowacyjności przyznawaną przez czołowy europejski periodyk golfowy: Golf Magazine. Nagrody przyznawane przez Golf Magazine to hołd dla najlepszych produktów golfowych oraz golfowej branży turystycznej. A co najważniejsze spodnie zaprojektowane z myślą o golfie co raz częściej wychodzą na przeciw codziennym potrzebom i są uwielbiane przez mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu. 

ALberto