Ładuję...

Marka Alberto to gwarancja doskonałej jakości.

Pants We Love – Alberto Clothing

Choć motto marki brzmi jak obietnica, wbrew pozorom jest zobowiązaniem. Nie bez przyczyny od ponad 90 lat firma Alberto eksperymentuje z krojami, fasonami i funkcjami spodni. Dzięki tak ogromnemu doświadczeniu powstało perfekcyjne połączenie kreatywności z drobiazgowym dopracowaniem projektów. Spodnie Alberto są uszyte na miarę Twoich potrzeb. 36 elementów, z których się składają oraz niezwykła precyzja w ich łączeniu, dają każdemu niepowtarzalne uczucie noszenia spodni wykonanych na miarę. Twórcy marki umiejętnie obserwują rynek, potrafiąc dostrzec niuanse istotne dla zawodowych graczy, a także łączyć to, co funkcjonalne, z tym, co świetnie zaprojektowane. Tradycyjny perfekcjonizm i nowoczesny design łączą się w jedno, by zagwarantować Ci najlepszej jakości spodnie Alberto.

Praktyczne spodnie marki Alberto dla Ciebie.
Doskonała jakość - to spodnie Alberto.

Początki marki i historia sukcesu: spodnie Alberto

Wszystko zaczęło się w 1922 roku, kiedy to Dr. Albert Dormanns, w odziedziczonej po dziadku fabryce, otworzył „Dormanns’ Trousers Factory”. Choć początkowo firma zajmowała się wytwarzaniem kurtek i odzieży roboczej, po wojnie założyciel zdecydował się na specjalizację w produkcji męskich spodni. W nowej fabryce rozpoczęła się produkcja różnych ich typów. Kolekcje były dopasowane do potrzeb i wymagań mody męskiej w tamtym czasie. Po śmieci Alberta firmę odziedziczyła jego córka, która powierzyła zarządzanie nią swojemu mężowi. Niedługo później do firmy dołączył ich syn. Jego przedsiębiorczość i kreatywność sprawiły, że firma szybko zaczęła być rozpoznawana jako ekspert w dziedzinie stylizacji spodni. To dzięki niemu w latach 80 nowe kolekcje wzbogacono o innowacyjne materiały, nowoczesne kroje i oryginalne wzory.

Moda na włoski styl sprawiła, że firma wprowadziła swoje spodnie na rynek pod nazwą Alberto. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu czterech pokoleń obecnie markę można znaleźć w 56 krajach. Co więcej, Alberto stale szuka nowych form ekspansji na kolejne rynki, udowadniając, że produkowane przez firmę spodnie wyprzedzają swój czas. Projekty są odważne i kreatywne, ale również sportowe i eleganckie – tworzone z pasją i uosabiające motto marki: Pants We Love. Marka posiada wszystko, co potrzebne, by tworzyć wysokiej jakości modę męską, która idzie w parze z odpowiedzialnym społecznie podejściem. Spodnie Alberto są wykonywane przez firmy partnerskie z Tunezji, Rumunii i Polski, które przestrzegają najwyższych standardów ochrony pracowników. Wysokie standardy tyczą się również procesu produkcyjnego i kontroli jakości.

Spodnie Alberto - znajdź swój styl.

Spodnie Alberto – idealne w każdej sytuacji

Spodnie marki Alberto wykonane są z materiałów łatwych w pielęgnacji. Mogą być prane w niskich temperaturach i nie trzeba ich prasować – dzięki temu bierzesz udział w realizacji misji marki i ograniczasz do minimum zużycie energii potrzebne do czyszczenia spodni. To jednak nie wszystko. Wszystkie tkaniny certyfikowane są STANDARDEM 100 OEKO-TEX®. Spodnie Alberto są dostępne w czterech krojach – TAPERED FIT, MODERN FIT, REGULAR FIT i SLIM FIT. Dzięki temu każdy mężczyzna znajdzie odpowiednią parę dla siebie. Wśród propozycji sezonowych znajdziesz też trzy segmenty, na które podzielono rodzaje produkowanych modeli.

DRESSY PANTS

Typowy dzień w biurze czy Home Office? Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, te spodnie zapewnią pełen komfort. Elegancki materiał i dopasowany krój sprawdzą się w każdych warunkach.

CASUAL PANTS

Ciesz się każdym aspektem swojego dnia – ten typ spodni to wygoda na co dzień. Stanowią podstawę każdej stylizacji. Czuj się dobrze i wyglądaj świetnie, ubierając do nich koszulkę polo lub marynarkę.

DENIMS

Klasyczne spodnie, które każdemu zestawowi dodadzą autentyczności. Solidne i wytrzymałe, a jednak lekkie i dające niezbędną swobodę. Podkreśl swój indywidualny styl i wyróżnij się w tłumie.

Poznaj całą kolekcję Alberto.

Wczytaj czat