Ładuję...
buty sportowe APL
APL

Stań na szczycie świata – buty APL

Słoneczne i tętniące życiem Los Angeles. Miasto znane jest ze swojej energii, wakacyjnego luzu i różnorodnego stylu. Aby nadążyć za jego rytmem, bracia Ryan i Adam Goldston stworzyli firmę APLPomysł na wyjątkowe sportowe buty APL szybko został zrealizowany i w niedługim czasie zrewolucjonizował branżę obuwniczą, by po latach założyciele firmy APL zostali uhonorowani przez Biały Dom w ramach inicjatywy Empact 100 (wyróżnia ona 100 najlepszych przedsiębiorców w wieku 35 lat i poniżej w Stanach Zjednoczonych). Z kolei według ISPO – organizacji zajmującej się sprzętem sportowym, firma APL to „jedna z pięciu najlepszych, nowych marek sportowych na świecie”. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Te oraz wiele innych wyróżnień to najlepsze potwierdzenie, że buty APL spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Obuwie APL to połączenie luksusu oraz wydajności. Dzięki nowoczesnemu designowi i zaawansowanej technologii buty te zostały uznane za jedne z topowych produktów w świecie sportu. Zastanawiasz się, czy możesz skakać jeszcze wyżej? Niepowtarzalne buty APL zapewnią lepsze wybicie, większy komfort i perfekcyjne dopasowanie do stopy. Buty marki APL dotrzymają Ci kroku nie tylko podczas treningów czy wtedy, gdy zechcesz pobić swój rekord na bieżni. Kiedy najdzie Cię ochota na eksplorowanie miasta, staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem!

APL buty sportowe

Buty sportowe APL, które dopasowują się do Ciebie

Buty sportowe APL zostały zaprojektowane po to, żeby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas każdej aktywności – niezależnie od tego, czy trenujesz, biegasz, czy po prostu lubisz chodzić po mieście. Przełomowa konstrukcja i innowacyjny system Load N’ Launch® zdeklasowały konkurencję do tego stopnia, że model Concept1 stał się pierwszy zakazanym butem przez NBA, ze względu na znaczącą różnicę w wybiciu zawodnika. Ty nie musisz się jednak ograniczać. Sięgaj po więcej i wybierz buty APL - koszykówka to nie jedyny sport, w którym możesz osiągnąć mistrzostwo. Firma APL produkuje obuwie, które jest najlepszym synonimem luksusu w sportowym wydaniu. Każdy but jest stworzony w oparciu o bezkompromisową dbałość o detale, wysokiej jakości materiały i dopasowane kroje. To nowoczesna, ponadczasowa propozycja dla miłośników aktywnego trybu życia, ale też dla osób, które chcą wyglądać stylowo każdego dnia. Przekonaj się o ich ponadczasowej jakości.

Buty sportowe APL
Buty sportowe APL

Marka APL – tegoroczne propozycje

Najnowszą kolekcję obuwia APL tworzą propozycje idealnie oddające innowacyjnego ducha marki. Luksusowy design dorównuje ponadprzeciętnej wygodzie. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą wydajność podczas ćwiczeń. Podaruj sobie pełen komfort – osiągniesz go dzięki naturalnie wyprofilowanym nacięciom w podeszwie. To właśnie one reagują na każdy Twój ruch. Zaletą butów jest również zastosowanie technologii Propelium®. Pozwala ona na zmaksymalizowanie poziomu amortyzacji podczas biegu i pochłania wstrząsy, zwracając Ci energię przy wybiciu. Wśród tegorocznych propozycji nie zabraknie modeli idealnie dopasowanych do biegania i ćwiczeń. Ciekawą ofertę stanowią również klapki - buty APL damskie tego typu sprawdzą się podczas odpoczynku po intensywnym treningu. Dopasujesz je również do letniej stylizacji. Mnóstwo ciekawych wariantów kolorystycznych oraz wzorów pozwoli Ci znaleźć idealną parę butów sportowych APL. Którą wybierzesz?

APL
Wczytaj czat