• APL

APL

Słoneczne i tętniące życiem Los Angeles. Miasto przyciąga swoją energią, wakacyjnym luzem i różnorodnym stylem. Aby nadążyć za jego rytmem, bracia Ryan i Adam Goldston stworzyli APL – wyjątkowe buty sportowe, które stały się rewolucją i symbolizują połączenie luksusu oraz wydajności. Dzięki nowoczesnemu design’owi i zaawansowanej technologii, buty zostały uznane za jedne z topowych produktów w świecie sportu. Zastanawiasz się czy możesz skakać jeszcze wyżej? APL to odpowiedź na lepsze wybicie, komfort, niepowtarzalny styl i kompletne dopasowanie. Buty dotrzymają Ci kroku podczas treningów, gdy zechcesz pobić swój rekord na bieżni, a także kiedy najdzie Cię ochota na eksplorowanie miasta. 

 

APL buty sportowe

BUTY SPORTOWE, KTÓRE DOPASOWUJĄ SIĘ DO CIEBIE

Buty sportowe APL zostały zaprojektowane po to, żeby zapewnić Ci maksymalny komfort i uzupełniać Twoje aktywności – niezależnie od tego czy trenujesz, biegasz, czy po prostu lubisz chodzić po mieście. Przełomowa konstrukcja i innowacja Load N’ Launch® zdeklasowała konkurencję do tego stopnia, że model Concept1 stał się pierwszy zakazanym butem przez NBA, ze względu na znaczącą różnicę w wybiciu zawodnika. Nie pozwól się ograniczać – sięgaj po więcej! APL to synonim luksusu w sportowym wydaniu. Każdy but jest stworzony w oparciu o bezkompromisową dbałością o detale, wysokiej jakości materiały i dopasowane kroje. To nowoczesna, ponadczasowa propozycja dla miłośników aktywnego trybu życia. Warianty kolorystyczne pozwalają na znalezienie swojej idealnej pary butów sportowych. Którą wybierasz?

Buty sportowe APL
Buty sportowe APL

APL - JEDNE Z NAJLEPSZYCH BUTÓW SPORTOWYCH NA RYNKU

Bliźniacy i założyciele marki – Adam i Ryan zostali uhonorowani przez Biały Dom w ramach inicjatywy Empact 100, która wyróżnia 100 najlepszych przedsiębiorców w wieku 35 lat i poniżej w Stanach Zjednoczonych. Z kolei według ISPO – organizacją zajmującą się sprzętem sportowym, APL to „jedna z pięciu najlepszych, nowych marek sportowych na świecie”. Te oraz wiele innych wyróżnień potwierdzają, że buty APL spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

APL