Ładuję...

Army Vibes męski trend

#Army Vibes - jak stworzyć militarny look?

Męski styl militarny od wielu lat gości na wybiegach, a wojskowe stylizacje świetnie sprawdzają się podczas jesiennej aury. Po projekty w kolorze khaki, emblematy w militarnym stylu i skórzane kurtki, sięgają mężczyźni ceniący sobie nie tylko komfort i wygodę, ale także styl. Oryginalne, militarne stylizacje bez wątpienia szturmem wdarły się na ulice miast. 

Styl #army daje bardzo duże możliwości tworzenia najmodniejszych stylizacji. Casualowy t-shirt zastąp koszulą z naszywkami, które świetnie wygląda w pracy. Tkaninowe spodnie nie muszą być oczywistym wyborem, jeśli zdecydujesz się na militarną fakturę lub wygodny fason jogger. 

ARmy vobes - meski trend sezonu
ARmy vobes - meski trend sezonu

Militarny styl dominuje też przy wyborze odzieży wierzchniej. Miłośnikom nieco bardziej sportowych stylizacji polecamy puchowe kamizelki i parki w stonowanych barwach, a osobom ceniącym klasykę skórzane kurtki podszyte kożuchem. Warto pamiętać także o dodatkach! Czapka, pasek i wygodne buty dopełnią militarny look i nadadzą mu spójny charakter, obok którego nie przejdziesz obojętnie. 

Bluzy w militarnym stylu
Kurtki w militarnym stylu

Czytaj więcej o trendach

Wczytaj czat