Ładuję...

  • lp-birkenstock

Firma Birkenstock: nowoczesne klapki damskie i męskie

Firma Birkenstock zdumiewa na każdym kroku. Podczas gdy cały świat goni za zmiennymi trendami, obuwie tej marki od dekad stanowi niezbędny element każdej damskiej garderoby. Klapki Birkenstock to propozycje funkcjonujące w oderwaniu od sezonowych trendów i z pełną akceptacją własnej kultowości. Bogata w doświadczenie marka swoją tradycją sięga 1774 roku. Ponad dwie setki lat spędzone na czynnym udziale w rozwój branży obuwniczej zaowocowały powstaniem prawdziwej legendy – nowoczesne klapki damskie na korku do tej pory są cenione przez miłośników wygody i prostoty. Zainteresowanie klapkami Birkenstock nie maleje. Jeśli szukasz propozycji na lato, klapki skórzane damskie na korku okażą się idealne!

klapki birkenstock

Zdrowe klapki damskie Birkenstock: historia marki

Od wielu lat esencję marki udaje się zamknąć w kilku motywach przewodnich – są to zdrowy sen, zdrowe środowisko pracy, zdrowe stopy i chód oraz zdrowy stosunek do życia. Ucieleśnieniem tych kilku zasad są klapki damskie i męskie Birkenstock: one po prostu są zdrowe. Historia Birkenstock sprawiła, że niezależnie od tego, czy są wytwarzane ręcznie, czy produkowane z pomocą metod przemysłowych, ich jakość jest niezrównana. Co więcej, te nowoczesne klapki damskie tworzone są w oparciu o materiały pochodzące ze zrównoważonych zasobów naturalnych, a ich proces produkcyjny jest ulepszany od momentu wprowadzenia na rynek klapek Birnekstock Madrid, jednych z pierwszych modeli tego letniego obuwia. Jednym z momentów przełomowych było również wprowadzenie niemal wyłącznie rozpuszczalnych w wodzie klejów – są one przyjazne dla środowiska, co znajduje odzwierciedlenie w ekologicznym podejściu firmy do procesu produkcyjnego. Nie wpływa to również negatywnie na jakość obuwia. Klapki Birkenstock prezentują najwyższą klasę wykonania, łącząc naturalne materiały z nowoczesnymi technologiami i osiągając tym samym perfekcję.

JAK CZYŚCIĆ KLAPKI BIRKENSTOCK

brązowe klapki birkenstock
meskie klapki Birkenstock

Oryginalna wkładka czy miękka wyściółka – wybierz swoje klapki damskie lub męskie Birkenstock

Główną rolę w projektach odgrywa oryginalna wkładka. Jej budowę przemyślano w najmniejszych szczegółach – model składa się z dwóch warstw juty, wkładki korkowo-lateksowej i powłoki z zamszu. Dzięki temu klapki w stylu Birkenstock cechuje ponadprzeciętna wygoda. Nosząc je, masz wrażenie stąpania po piasku. Naturalne materiały zapewnią stopom odpowiedni komfort podczas drogi do pracy bądź na wakacjach. Niektóre z modeli klapek Birkenstock wyposażone zostały w miękką wkładkę z wyprofilowanej pianki Soft Footbed. Składa się ona z milionów pęcherzyków powietrza. To one zapewniają najwyższy stopień wygody. Odciąż swoją stopę podczas chodzenia – czarne klapki na korku Birkenstock z elegancką sprzączką to najlepsza propozycja.

Oprócz naturalnego korka, podczas produkcji stosuje się też płynny naturalny lateks. Po rozrobieniu go z granulatem korkowym otrzymywana jest warstwa korkowo-lateksowa, która stanowi element bazowy każdej pary klapek. Firma Birkenstock w swoich projektach sięga również po jutę, która jest surowcem odnawialnym. Dodatkowo do produkcji butów wykorzystuje się też najwyższej jakości skóry, tekstylia i tkaniny syntetyczne i mieszane. Dzięki temu skórzane klapki damskie i męskie Birkenstock są nie tylko wytrzymałe, ale też nienagannie się prezentują. Stylizacje z klapkami Birkenstock sprawdzą się zarówno na wyjście ze znajomymi w środku lata, jak i podczas wakacyjnego wyjazdu – postaw na wygodę i wybierz swoje klapki!

klapki birkenstock

Wczytaj czat