Ładuję...

Black Diamond

Black Diamond

Rękawice Black Diamond - od ludzi gór dla ludzi gór

Rękawice narciarskie i do wspinaczki marki Black Diamond powstają nie tylko w oparciu o wypracowane przez lata zasady produkcji. Przede wszystkim są tworzone na bazie doświadczeń ludzi, których łączy pasja do górskich aktywności. Doświadczenie to zdobywano wśród śliskich skał i ośnieżonych stoków. Masz zatem pewność, że marka Black Diamond zapewnia największe bezpieczeństwo i wsparcie podczas aktywnego wypoczynku w górach.

Black Diamond

Od rzemieślniczej roboty po globalną firmę: rękawice Black Diamond

Marka Black Diamond zaczynała od podstaw, by z solidnej, rzemieślniczej roboty uczynić globalny biznes na dużą skalę. Obecnie firma posiada siedziby na trzech kontynentach. Prawdziwym sukcesem jest jednak stałe podążenie za wyznaczonymi sobie na początku przygody wartościami. Kierując się szacunkiem, wytrzymałością i konsekwencją, marka stale wprowadzała na rynek coraz to doskonalsze produkty. Przyświecający jej duch sportu stał się tłem dla wszystkich działań i pozostaje nim niezmiennie od 1957 roku.

Rękawice Black Diamond to najlepszy przykład tego, jak można połączyć tradycyjne, rzemieślnicze wykonanie z innowacyjnymi pomysłami. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i realizowaniu wartości, którymi kieruje się firma, pracownicy stale zapewniają najlepszą jakość rękawic Black Diamond każdemu, kto kocha góry. Niezależnie od tego, czy lubisz wspinaczkę, jeździsz na nartach czy może uprawiasz skitouring, produkty tej marki to idealne rozwiązanie, które musi się znaleźć na Twoich dłoniach podczas każdego wyjścia!

Black Diamond
Black Diamond

Najlepsza ochrona podczas aktywnego wypoczynku w górach: marka Black Diamond

Podczas wyjazdu w góry chcesz nie tylko wypocząć, ale też całkowicie oddać się swojej górskiej pasji. Nie musisz jednak dłużej martwić się o nieodpowiednie czy źle dobrane akcesoria. Marka Black Diamond to bezsprzecznie jedna z najlepiej ocenianych marek. Skrojone na miarę Twoich potrzeb rękawice łączą doskonałą funkcjonalność z dbałością o każdy szczegół, by w efekcie ochronić Cię przed wszelkimi trudnościami mogącymi zaskoczyć Cię podczas urlopu. Ciepłe, wodoodporne, maksymalnie przyczepne rękawice Black Diamond to komfort, na który musisz sobie pozwolić podczas wyjazdu w góry. Praktyczne funkcje wiążą się też z doskonałym designem – dzięki temu Twoja nowa para zawsze będzie współgrała z wybranym kombinezonem lub narciarskim zestawem ubrań. Wobec tych rekawic nie przejdziesz obojętnie: są stworzone z wielkim zaangażowaniem, wiedzą i zrozumieniem dla każdego scenariusza, jaki na Ciebie czeka. Sprawdź najnowszą kolekcje i zaufaj sprawdzonej jakości.

Black Diamond

Wczytaj czat