Ładuję...

Luksus by Harper’s Bazaar

Flagowa impreza magazynu Harper’s Bazaar odbyła się tym razem na 42. piętrze wyjątkowego apartamentowca Cosmopolitan w Warszawie. Luksus by Harper’s Bazaar zgromadził blisko 300 gości, którzy wypełnili przestrzeń całej kondygnacji, delektując się nie tylko doskonałym szampanem, ale przede wszystkim wyjątkowymi pokazami i prezentacjami, łączącymi główne domeny wydarzenia – modę i sztukę. 

Gości przywitała Joanna Góra, naczelna Harper’s Bazaar, a cały wieczór kolejny rok z kolei poprowadził Mateusz Hładki. Pośród gości nie zabrakło znanych i lubianych postaci z pierwszych stron gazet czy telewizyjnego ekranu. Katarzyna Sokołowska, Monika Olejnik, Magdalena Mołek, Jessica Mercedes Kirschner, Karolina Szostak, Robert Kupisz, Łukasz Jakóbiak, Agnieszka Maciejak czy Marta Dyks to raptem kilku znanych gości, którzy uczestniczyli w spotkaniu. Liczne rozmowy przeplatane muzyką na żywo, stworzyły ekskluzywny klimat oddający charakter wydarzenia.

W ramach wieczoru przygotowano dwa pokazy – narciarskich kolekcji S’portofino oraz najlepszych polskich projektantów. Były one przeplatane intermezzo na temat kolaży Rity Zimmerman oraz prezentacją biżuterii Boucheron. Podczas pokazu S’portofino zostało zaprezentowanych 15 sylwetek, ukazujących trendy narciarskie oraz apres-ski. Modelki zostały wystylizowane nie tylko w znane entuzjastom sportów zimowych marki Descente, Bogner czy Sportalm, ale także w marki, które w aktualnym sezonie pojawiły się w Polsce po raz pierwszy. Francuska marka Fusalp zrobiła na zgromadzonych nie lada wrażenie, swoim wyglądem idealnie wpisując się w tytułowy ,,Luksus’’ wydarzenia. 

Spodobały Ci się nasze kolekcje?

Przejdź do oferty narciarskiej naszych marek:

Wczytaj czat