Camilla

Logo

Ożyw swoją codzienność z marką Camilla

Camilla to marka, która od niemal 20 lat zaskakuje swoim świeżym spojrzeniem na damską modę. Camilli Franks od lat udaje się to, co niemal niemożliwe – ujęcie w ramy swojego własnego wyobrażenia o świecie, który jest barwny, zmienny i dynamiczny. Całą esencję wyjątkowego stylu tworzy połączenie luksusowego looku resortwear z zainteresowaniem egzotycznymi kulturami. Zamiłowanie do podróży i wieczna chęć odkrywania nieznanego pozwalają Camilli na nieprzerwane realizowanie swoich pomysłów.

Projektantka od lat zgłębia nieznane wody i przemierza odległe tereny, by wykorzystać swoje doświadczenia jako inspirację – dzięki temu marka Camilla stale ewoluuje. Autentyczność, która cechuje markę, to efekt nieograniczonej kreatywności Camilli. Niech poniesie Cię zew przygody. Wyraź siebie i odkryj swoje ja z najnowszą kolekcją firmy Camilla. Podkreśl swój charakter – niezależnie do tego, czy cenisz sobie jasne barwy, czy nieco ciemniejsze tonacje. Pokochaj markę Camilla i sprawdź najnowsze propozycje ubioru z #camillawithlove.

Camilla kolekcja
sukienka camilla

Odzież Camilla – inspiracja, która się nie kończy

Każdy projekt to dzieło sztuki – dzięki temu podejściu wiesz, że otrzymujesz w pełni dopracowany produkt. Proces produkcyjny zaczyna się od wydruku – każdy z nich jest ręcznie rysowany i malowany. Wycinanie, szycie i nanoszenie zdobień to kolejne czynności wykonywane z rzemieślniczą precyzją. Odzież Camilla znana jest ze swoich wyjątkowych dekoltów i detali. Delikatny materiał, którego użyto podczas produkcji, zapewnia ubraniom Camilla trwałość, a Tobie – niesamowitą wygodę. By jednak wybrany element garderoby długo Ci służył, warto pamiętać o odpowiedniej trosce. Najlepiej zwrócić się o pomoc do ekologicznej pralni chemicznej. W ten sposób sukienki Camilla z pewnością będą Ci towarzyszyć długie lata.

 

Czerp z życia pełnymi garściami – sukienki firmy Camilla na 2021 rok

Siła płynąca z delikatności. Tęsknota za podróżami i spokój płynący z własnych czterech ścian. Choć koncepcje te nie jest łatwo pogodzić, projekty sukienek Camilla łączą dwoistość życia i pozwalają odpocząć każdemu, kto pragnie doświadczać wolności i radości w swoim tempie. Wyrazem tego jest również najnowsza kolekcja, która podkreśli Twój niepowtarzalny charakter. Przede wszystkim jesteś przecież autentyczna – tak, jak Camilla. Pokochaj piękno i różnorodność. Obudź swojego ducha przygody. Wkrocz w nieznane z wysoko podniesioną głową – pogódź swoje codzienne życie z niecodziennym luksusem. Eksperymentuj z żywymi barwami, hipnotyzującymi wzorami i ciekawymi fasonami. Wśród najnowszych propozycji znajdziesz również sportowe topy damskie, legginsy do ćwiczeń oraz bluzy z odważnymi printami - wszystko po to, byś mogła być soba również wtedy, gdy prowadzisz aktywny tryb życia. Activewear sprawdzi się nie tylko podczas ćwiczeń, ale również na co dzień. Pokochaj swoje piękno i postaw na ubrania Camilla.

Camilla kolekcja