Camilla

Logo

Historia marki Camilla rozpoczęła się 14 lat temu na plaży Bondi w Sydney, dzięki projektantce i artystce Camilli Franks, która już jako dziecko wykazywała się bardzo dużą kreatywnością i inspirowała się pięknym otoczeniem plaży w Sydney.

Dzięki zamiłowaniu do podróży projektantka odwiedza kolejne odległe miejsca i poznaje nowe kultury, z których czerpie inspiracje do swoich nowych kolekcji, w których znajdziemy wyjątkowe produkty damskie, męskie i dziecięce, kolekcję plażową, akcesoria oraz artykuły do wykończenia wnętrz. 

Jak mówi sama projektantka: "Moją wizją jest obudzenie ducha przygody, który mieszka w nas wszystkich, ponieważ wierzymy, że każdy ma prawo do wolności i doznania radości. Obejmujemy wszystkie dziedziny życia, ponieważ uważamy, że każdy ma prawo czuć się pięknie bez względu na wiek czy rasę."

Camilla kolekcja
Camilla kolekcja

Najnowsza kolekcja marki inspirowana jest podróżą do Japonii. Powstała w oparciu o doświadczenia projektantki, która wraz z przewodnikiem poznawała kulturę japonii, ceremonie, architekturę, sztukę oraz stroje narodowe, tworząc kolekcję łączącą w sobie tradycję z nowoczesnością.

Nazwa “The girl I was, the woman I am” nawiązuje do doświadczenia projektantki związanego ze zrozumieniem rytuałów przekazywanym dziewczynkom przez dorosłe kobiety, które są uniwersalne, niezależnie od kultury. Kolekcja opisuje podróż, jaką kobieta przeżywa od swojego dzieciństwa, aż po dorosłość. Projektantka stawia na dziewczęcość oraz zwiewne materiały, dzięki którym w kolekcji znajdziemy nowe oblicze kobiecości.

Kolekcja Camilla już dostępna w S'portofino! 


Camilla kolekcja