Ładuję...

nowa kolekcja włoskiej marki conte of florence

Perła Toskanii

Narodziny marki datuje się na lata 50. XX w., kiedy to Romano Boretti przejął sklep Conte (Confezione Tessuti Esclusivi) w sercu Florencji, przy Ponte Vecchio. Butik znany był ze sprzedaży niesamowicie eleganckich kolekcji ubrań damskich, tworzonych przez najznakomitszych szwaczy we Florencji. W 1958 roku sklep zmienił nazwę na Conte of Florence i od tego czasu jego popularność wciaż się rozwija. Początkowo Conte of Florence kojarzone było jako przedsiębiorstwo produkujące kapelusze, z czasem jednak firma rozszerzyła swoją działalność o odzież i akcesoria narciarskie, golfowe, a w końcu także yachtingowe. Brand sygnowany jest herbem Toskanii.

Turniej golfa, rejs jachtem, a może aktywny weekend z przyjaciółmi? Wybór należy do Ciebie.

Początkowo niewielka, przydomowa manufaktura w centrum Florencji, dziś jest uznaną, cieszącą się niesłabnącą popularnością marką, produkującą odzież sportową i casual. Najlepsi sportowcy igrzysk z dumą prezentują na sobie odzież i dodatki tej toskańskiej marki. Zarówno profesjonaliści, jak i zapaleni amatorzy z dumą grają w golfa, podróżują, żeglują i jeżdzą na nartach w odzieży prosto z prowincji Włoch. Conte of Florence znane jest zresztą z przemycania trendów panujących w modzie do kolekcji odzieży sportowej.

Conte of Florence stawia na pasję tworzenia oraz komfort, dlatego modele świetnie sprawdzają się także w stylizacjach miejskich. Już sama nazwa przywodzi na myśl zarówno pochodzenie marki, jak i szlachetny świat luksusu. Znaki rozpoznawcze brandu to kultowe czapki, stylowe kurtki, szale i swetry, doskonałej jakości polary i soft-shelle, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami. Conte of Florence to niewątpliwie propozycja dla osób, które chcą poczuć się elegancko i wygodnie - a wszystko to przy użyciu różnorodnych materiałów i dodatków.

Wczytaj czat