Ładuję...

Dalbello zimowa kolekcja

Buty narciarskie Dalbello

Firma Dalbello powstała za sprawą Alessandro Dal Bello. Zdobyte w Szwajcarii doświadczenie połączył on z zamiłowaniem do wysokiej jakości materiałów, tworząc w ten sposób swoje pierwsze projekty. Otworzona w 1974 roku we włoskim miasteczku Asolo fabryka szybko zaczęła prosperować, a buty Dalbello okazały się spektakularnym sukcesem nie tylko w kraju, ale i poza nim. Dbałość o każdy szczegół, niesmaowita wygoda i misterne wykonanie wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi sprawiły, że firma Dalbello stała się jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży.

Dalbello zima 2022/2023
Buty narciarskie Dalbello

Damskie i męskie buty narciarskie Dalbello

Buty narciarskie Dalbello są sprzedawane w 50 krajach, co jednoznacznie pokazuje, jak wielki sukces osiągnęła marka. Firma Dalbello słynie z innowacyjnych rozwiązań, które zdecydowanie miały wpływ na bardzo dobre opinie odnośnie produkowanych przez nią butów. Wśród nich warto zwrócić uwagę na specjalnie ukształtowaną podeszwę GripWalk, która zapewnia jeszcze większą przyczepność i komfort chodzenia i znajduje się w 90% kolekcji modeli butów Dalbello. Dużą zaletą butów Dalbello jest też nowa struktura 3D Grip. Jej nieregularny wzór i sztywny materiał precyzyjnie przekazują energię od buta do narty i zwiększają wytrzymałość oraz odporność buta na odkształcenia i zarysowania. Rewolucyjnym wzmocnieniem butów jest też konstrukcja POWERCAGE, która optymalizuje przeniesienie mocy i precyzyjne dopasowanie, a także ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów narciarskich Dalbello. Technicy i projektanci stworzyli też technologię Contour 4, która bierze pod uwagę nie tylko anatomię stopy, ale też krytyczne miejsca, w których występują jej odkształcenia.

Sama konstrukcja buta bazuje na Cabrio lub Overlap Design. Konstrukcja Cabrio skupia się na wszechstronności buta i sprawdza się na każdym możliwym terenie. Stawia też na elastyczność, co ma odbicie w płynniejszej transmisji mocy i dynamicznemu odbiciu przy mniejszym wysiłku. Z kolei konstrukcja Overlap najlepiej sprawdzi się podczas tradycyjnej jazdy na nartach. Precyzyjna kontrola, potężne odbicie i natychmiastowa transmisja mocy zdecydowanie ułatwia każdy zjazd na stoku. Warto też zwrócić uwagę na linery – w butach Dalbello zapewniają one idealne dopasowanie, stabilizację i komfort termiczny. Są one indywidualnie dobierane do każdego modelu butów narciarskich Dalbello w taki sposób, by jak najlepiej sprostać warunkom. Postępowy charakter firmy Dalbello dobrze obrazują również liczne patenty i technologie autorskie, a najlepszym dowodem jakości jest to, że w 2014 roku na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich stanęły one na podium aż 10 razy. Marka od lat wspiera też freeriderów i uczestników Pucharu Świata, którzy pomagają ulepszać i rozwijać kolejne modele butów narciarskich Dalbello.

Dalbello - buty męskie narciarskie

 

Buty narciarskie Dalbello i #DAFAMIGLIA

Podstawą polityki firmy jest praca zespołowa, która stanowi siłę napędową marki. Duże znaczenie ma też współpraca inżynierów z wybitnymi sportowcami. Dzięki temu konstrukcja butów narciarskich rozwijana jest jednocześnie wedle wizji założycieli marki Dalbello, jak i zbliża firmę do klientów, zapewniając im tym samym niezawodny produkt dopasowany do ich potrzeb. Z sezonu na sezon oferowane produkty stają się coraz to doskonalsze, a najnowsze technologie pozwalają na osiągnięcie niespotykanej dotąd efektywności podczas uprawiania sportów zimowych. Z Dalbello po prostu się zwycięża!

Nowa kolekcja Dalbello

Wczytaj czat