Dalbello zima 2019/2020

Firma Dalbello, dzisiaj specjalizująca się w produkcji butów narciarskich, została założona we Włoszech w 1974 roku przez szewca Alessandro Dal Bello. Prawdziwy mistrz w swoim fachu założył fabrykę we włoskim miasteczku Asolo w rejonach górskich, gdzie mieści się ona do dzisiaj. Założyciel zdobywał cenne doświadczenie w produkcji butów w Szwajcarii w latach 60-tych. To właśnie przysłowiowa szwajcarska precyzja w połączeniu z włoskim unikalnym designem i zamiłowaniem do najwyższej jakości materiałów przyniosły jego produktom tak spektakularny sukces nie tylko w kraju, ale przede wszystkim na międzynarodowej arenie. Dbałość o każdy szczegół, wygodę i misterne wykonanie, a także innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiły, że Dalbello stało się jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży.

 

Dalbello zima 2019/2020
Dalbello zima 2019/2020

Buty Dalbello sprzedawane są już w 50 krajach - zrzeszając z roku na rok coraz większą liczbę fanów marki. Firma słynie z wdrażania innowacyjnych rozwiązań, co pokazała wprowadzając w 1997 roku linię butów carvingowych. Postępowy charakter firmy dobrze obrazują liczne patenty oraz technologie autorskie, zastrzeżone przez włoską markę. W 2014 roku, na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, buty Dalbello dziesięciokrotnie "stanęły" na podium. Marka od lat wspiera także czołowych freeriderów oraz uczestników Pucharu Świata, którzy współpracując z projektantami Dalbello, pomagają ulepszyć i rozwijać kolejne modele. Bliska relacja między zawodnikami a najlepszymi inżynierami i projektantami pozwala marce na tworzenie unikalnych produktów, ale także wielkiej rodziny Dalbello złożonej zarówno z pracowników firmy, jak i z użytkowników butów narciarskich.

 

#DAFAMIGLIA

Podstawą polityki firmy jest praca zespołowa, która stanowi siłę napędową marki. Wyraża się ona zarówno we wspomnianej już współpracy z wybitnymi sportowcami i najlepszymi inżynierami, jak i na przekonaniu o wewnętrznej sile płynącej ze zgranego, zgodnego zespołu - “włoskiej rodziny”. Działanie w taki sposób pozwala zachować pełną kontrolę nad produktem, jego jakością i historią, ale także zbliża Dalbello do swoich klientów, zapewniając im najlepszą, najbardziej uczciwą i niezawodną obsługę. Zespół Dalbello z sezonu na sezon pracuje nad tym, by oferowane przez markę buty narciarskie charakteryzowała najwyższa jakość i doskonała konstrukcja. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i unikatowych systemów dopasowania, obuwie Dalbello w największym stopniu przyczynia się do podnoszenia wydajności na stoku i zapewnia fantastyczny komfort. Stale rozwijany zespół inżynierów, nieustannie pracujący nad udoskonalaniem doskonałego z pewnością zapewni marce pozycję lidera na kolejne lata. Z Dalbello po prostu się zwycięża!

Dalbello zima 2019/2020