Dalbello zima 2019/2020

Firma Dalbello, bola založená v roku 1974 v Taliansku, obuvníkom Alessandrom dal Bellom a v dnešnej dobe sa špecializuje hlavne na výrobu lyžiarskej obuvi. Pravý majster svojho oboru založil svoj podnik v talianskom mestečku Asolo, položenom v horskom prostredí, v ktorom sa firma nachádza až dodnes. Zakladateľ už od 60. rokov zbieral cenné obuvnícke skúsenosti na území Švajčiarska. Je to práve príslovečná švajčiarska precíznosť v spojení s jedinečným talianskym designom a láskou k prvotriedným materiálom, čo prinieslo slávu jeho výrobkom nie len v domácom prostredí, ale po celom svete. Starostlivosť o každý detail, dôraz na pohodlie nosenia obuvi, profesionálne prevedenie a otvorenie sa na pokročilé riešenia viedli k tomu, že sa Dalbello stalo jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek vo svojom odvetví.

 

Dalbello zima 2019/2020
Dalbello zima 2019/2020

Lyžiarska obuv Dalbello sa predáva vo viac ako 50 krajinách sveta, pričom každý rok jej fanúšikov pribúda stále viac. Firma je preslávená používaním inovatórskych riešení, o čom vetach presvedčila už v roku 1997, kedy predstavila svoju sadu carvingovej obuvi. Progresívnosť firmy ukazuje skutočnosť, že Dalbello schvaľuje početné vlastné patenty a aurorské práva. V roku 2014 na zimnej olympiáde v Soči vystúpila lyžiarska obuv Dalbello desaťkrát na stupienky víťazov. Značka už po dlhé roky podporuje vrcholné súťaže freeriderov a jednotlivých učastníkov svetového pohára, ktorí spolupracujú s ich projektami. Vďaka tomu môže Dalbello vylepšovať tie terajšie a navrhovať nové prepracovanejšie modely. Blízke vzťahy medzi pretekármi a najlepšími inžiniermi, či návrhármi dovoľujú značke Dalbello vytvárať jedinečné výrobky v špičkovej kvalite a udržiavať si „vlastnú rodinu”, zloženú z pracovníkov ako aj užívateľov tejto lyžiarskej obuvi. 

 

#DAFAMIGLIA

Zákaldným hnacím motorom celej výrobnej činnosti značky je dôraz na kolektívneho ducha. Prejavuje sa to už spomínanou spoluprácou medzi vynikajúcimi športovcami a najlepšími inžiniermi, ako aj v presvedčení o vnútornej sile, ktorá vychádza zo zohraného, ťahajúceho za jeden povraz tímu – „talianskej rodiny”. Také fungovanie dovoľuje na jednej strane dodržiavať prehľad o celom výrobnom procese a jeho ľahké ovládanie v prípade potreby a na druhej strane ľahšie vychádzať v ústrety potrebám a prianiam zákazníkov, ktoré starostlivo vypočúva. Pracovný tím spoločnosti Dalbello pracuje sezónu od sezony na tým, aby sa z výrobnej linky spúšťala lyžiarska obuv charakterizovaná prvotriednou kvalitou a ideálnou konštrukciou. Vďaka použitiu najnovších technológií a dômyselne navrhnutému systému individuálneho dopasovania sa do potrieb zákazníka, majú lyžiarky Dalbello prívlastok najpohodlnejšej lyžiarskej obuvi pre lyžiarov. Značka Dalbello stúpa stále vyššie a jej tím výskumníkov pracuje neustále nad novými vylepšeniami, aby Vám priniesť ešte lepšie výsledky a zároveň nechať svoju konkurenciu ďaleko za sebou. Presvedčte sa o to aj Vy. S Dalbello budete mať víťazstvo vo vrecku!

 

Dalbello zima 2019/2020