Ładuję...

Dondup logo

Kwintesencja włoskiego stylu – marka Dondup

Marka Dondup w prosty sposób udowadnia, że moda to coś więcej niż ubrania. Swoją tożsamość buduje ona wokół wspólnoty, którą łączy wyznawanie tych samych wartości. U podstaw jej powstania również leży coś więcej, niż chwilowe trendy. Firma Dondup wyróżnia się przede wszystkim ponadczasową elegancją i wybitnym kunsztem. Niezrównana jakość i oryginalny styl sprawiają, że marka stale wytycza nowe ścieżki rozwoju. Motywacją nie jest jednak pogoń za zyskiem, a szacunek do innych ludzi i oferowanie im najlepszej jakości odzieży.

„Wszyscy ludzie są równi, niezależnie od wiary, koloru skóry czy rasy. To, co ma znaczenie, to intencje danej osoby i to, jakie podejmuje działania.”

Kierując się zasadą buddyjskiego Lamy, Mingyara Dondupa, założyciele marki, Massimo Berloni i Manuela Mariotti, stworzyli uniwersalną markę, którą może nosić każdy. Firma Dondup stała się dzięki temu jednym z najciekawszych interpretatorów współczesnej mody. Klasyczny dżins wrócił na swoje centralne miejsce, tym razem symbolizując autentyczność, innowacyjność, buntowniczego ducha i jasność w myśleniu o otaczającej rzeczywistości.

Klasyczne dżinsy Dondup to kwintesencja włoskiego stylu.
Spodnie Dondup to wygoda na co dzień.

Wszystko zaczęło się od jeansu – marka Dondup

Każda kolekcja firmy Dondup stanowi osobny rozdział jednej, doskonałej powieści. Całości przyświeca wyraźna wizja, w myśl której interpretowany jest współczesny styl – takie właśnie intencje towarzyszą marce od 1999 roku. Włoska jakość szybko odniosła sukces, jednak dopiero w 2016 roku otworzono pierwszy flagowy sklep w luksusowej dzielnicy Mediolanu. Dzięki temu firma Dondup ugruntowała swoją pozycje wśród najbardziej rozpoznawalnych współcześnie marek. Obecnie przedsiębiorstwo dba nie tylko o to, by tworzyć staranne, skupione na jakości i detalu ubrania, ale też stawia na innowacyjne pomysły, które razem z tradycyjnym perfekcjonizmem tworzą połączenie idealne. Marka Dondup wyróżnia się niewymuszoną elegancją. Jest ona jednak na tyle ponadczasowa i uniwersalna, że dopasuje się do Twoich potrzeb.

Markę Dondup wyróżnia niewymuszona elegancja.
Marka Dondup - świetna jakość na co dzień.

Styl, który nie wychodzi z mody – odzież Dondup

Denim Dondup reprezentuje coś znacznie więcej niż tkaninę – stanowi on o prawdziwej pasji i dziedzictwie, z którego wyrasta indywidualny styl każdego człowieka. Dżins to filar marki, której przyszłość skoncentrowana jest na rozwoju. Choć firma Dondup stawia na tradycyjne rzemiosło, tym, co pcha markę do przodu, jest chęć zapisania się na kartach historii mody. Przyszłościowa wizja jest nieustannie realizowana na wielu obszarach organizacyjnych, w tym gdy chodzi o ubrania Dondup. Najnowsza kolekcja jest najlepszym przykładem tego, jak marka wybiega poza swój czas. Bluzy, T-shirty, szorty i spodnie Dondup możesz dopasować zarówno do swoich codziennych zestawów, jak i do wypraw za miasto. Odzież Dondup możesz również zabrać ze sobą w podróż lub nosić po domu – postaw na wygodę w świetnym stylu.

Najnowsza kolekcja marki Dondup.

Wczytaj czat