Ładuję...

  • dynafit-lp

logo Dynofit

Szybkość i elegancja śnieżnej pantery – Dynafit Polska

Szybkie poruszanie się po terenach górskich z gracją wymaga najlepszej jakości odzieży – właśnie takiej, jaką proponuje firma Dynafit. Ideały marki uosabia pantera śnieżna, która nieprzypadkowo stała się jej symbolem. Zwierzęta te poruszają się bezdźwięcznie, a przy tym potrafią rozwijać wysokie prędkości. Są równie eleganckie, co wytrzymałe. Ich łapy nie zapadają się w śniegu – dzięki temu, niezależnie od tego, czy stąpają po lekkim puchu, czy twardej śnieżnej pokrywie, mogą dostać się w miejsca, które dla innych są niedostępne.

Szybkość, lekkość, wytrzymałość – połączenie tych trzech cech z technologią pozwala marce Dynafit na dostarczanie alpinistom produktów o najlepszych parametrach technicznych. Ubrania Dynafit łączą w sobie maksymalną wydajność z prostym, minimalistycznym krojem. Dzięki kierowaniu się tymi czterema cechami przy projektowaniu najnowszych kolekcji firma stale wyprzedza swoją konkurencję. Bądź zawsze krok do przodu, wybierając ubrania Dynafit – przygotuj się na doświadczenie czegoś więcej.

Marka Dynafit - neonowa, żółta kurtka męska
Różowo-czarna kurtka damska marki Dynafit.

Przez sportowców dla sportowców – firma Dynafit

Firma Dynafit powstała w 1950 roku i początkowo zajmowała się produkcją jedynie butów narciarskich. Z czasem marka zaczęła wprowadzać na rynek innowacyjne projekty tego typu obuwia. W 1985 przedstawiła kolekcję CDE, która jako pierwsza promowała alpejskie buty narciarskie wykonane z GORE-TEX® Thermo Dry. Kolejne lata przyniosły więcej nowości. Za sukcesem marki nie stoją jednak jedynie innowacje, a doświadczeni ludzie. Marka Dynafit rozwija się dzięki wkładowi alpinistów, którzy mają realny wpływ na to, jak powstają nowe produkty. Dzięki temu stale wyznaczają nowe trendy w silnie konkurencyjnym środowisku. Zarówno buty, jak i odzież sportowa i biegowa Dynafit to propozycje, które przełamują wszelkie bariery wydajności i pozwalają skupić się na wspinaczce każdemu alpiniście. Rozwijaj swoje pasje, a resztę pozostaw Dynafit!

Odzież Dynafit najlepiej sprawdzi się w trudnych górskich warunkach.

Przygotuj się na sezon z odzieżą Dynafit Polska

Technologia, która stoi za nowoczesnymi projektami to efekt dopracowanych przez lata procesów produkcyjnych i umiejętności każdej osoby zaangażowanej w zimowe i letnie kolekcje. Dużą rolę odgrywa też wiedza na temat najnowocześniejszych materiałów i sposobów ich wykorzystania – dzięki temu możesz w pełni docenić rezultaty podejmowanych przez projektantów działań. Głównym celem marki jest tworzenie możliwie najwytrzymalszych produktów odpowiadających trudnym górskim warunkom przy użyciu innowacyjnych materiałów.

Dzięki wprowadzaniu tej idei w życie, marka Dynafit z roku na rok pomaga Ci zwiększać efektywność w górach. Poruszaj się bezpiecznie i nie rezygnuj z szybkości – przygotuj się na nowy sezon. Oddychające materiały pozwalające na swobodę ruchów. Prosty krój i ciekawy design, który jest równie praktyczny, co modny. Wybierz serie ubrań, które wyróżniają neonowe barwy bądź postaw na DNA – ta seria ubrań charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do potrzeb biegaczy terenowych i osób, które stawiają na naprawdę intensywny trening.

Najnowsza kolekcja marki Dynafit

 

Wczytaj czat