Ładuję...

Buty do golfa G/FORE - kiedy jakość zapewnia precyzję

„Produkty marki G/FORE nie powstają w odosobnieniu, w laboratorium. Zrodziły się z potrzeby ekspresji własnego ja na polu golfowym, a także z chęci czerpania przyjemności z tego sportu.” W ten sposób Mossimo Giannulli określa filozofię firmy, której pasją są buty do golfa, rękawiczki do golfa i sportowa odzież. Wszystkie modele są testowane i sprawdzane pod kątem ich użyteczności. Dzięki zwróceniu uwagi na precyzję wykonania poszczególnych elementów garderoby, każdy może liczyć na trwałe rozwiązania podczas gry w golfa. Zarówno rękawiczki golfowe, jak i buty do gry w golfa są wygodne i pozwalają na pełną swobodę ruchów. Wysoka jakość ich wykonania sprawi, że każdy profesjonalista znajdzie coś dla siebie.

ubrania g/fore

Nowoczesne rękawiczki golfowe – marka G/FORE

Dzięki odpowiedniej dozie respektu co do przeszłości współczesne rękawiczki do golfa są niezwykle dopracowane pod względem technicznym. Łączą praktyczność wraz z niepowtarzalnym designem. Wytrzymałe materiały użyte podczas produkcji rękawic do golfa sprawiają, że będą Ci one służyły latami. Rękawiczki do golfa G/FORE wykonywane są z najwyższej próby skóry Cabretta. Po przetworzeniu jest ona niezwykle miękka i delikatna. Gwarantuje również maksymalną przyczepność, która wpływa na precyzję podczas uderzeń. Dodatkowo bogata kolorystyka pozwala dopasować rękawice golfowe do preferencji gracza. Wszystkie modele łączą ze sobą elementy zaawansowanego sprzętu sportowego i wysublimowanej stylistyki.

Akcesoria golfowe, które powstają w manufakturze G/FORE, są doceniane przez sportowców na całym świecie. Zwracają oni uwagę na ich design, dopasowanie do anatomii i przyczepność. Przede wszystkim jednak liczy się pierwszorzędna jakość. Charakterystyczne rękawiczki do golfa G/FORE są również zgodne z zasadami zawartymi w USGA. By było to możliwe, opracowano wyjątkowy projekt. Z roku na rok jest on udoskonalany – począwszy od metod farbowania aż po szew na każdym palcu. W efekcie prac projektantów otrzymujesz w pełni funkcjonalny i przede wszystkim trwały produkt z haftowaną naszywką. Długie godziny spędzone na grze staną się dzięki rękawicom golfowym jeszcze bardziej efektywne.

ubrania g/fore
buty do gry w golfa g/fore

Buty do golfa G/FORE – męskie i damskie propozycje

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, G/FORE opracował dwie linie butów do gry w golfa. Męskie i damskie buty golfowe tworzone są z dbałością o detale i w oparciu o unikatową stylistykę. Brak kompromisów w kwestii jakości zaowocował powstaniem kwintesencji golfowego szyku – wygodnymi butami golfowymi, które zachwycają swoim sportowym designem. Podobnie jak w przypadku rękawic golfowych, tegoroczne projekty butów do golfa wpisują się w najnowsze trendy, a jednocześnie są trwałymi produktami, które będą służyły dłużej, niż jeden sezon.

Marka G/FORE nieustannie się zmienia na lepsze, dostarczając buty do golfa najwyższej jakości. Modele z najnowszej kolekcji zostały wykonane z wodoodpornej skóry licowej – zarówno, gdy chodzi o męskie, jak i damskie buty do golfa. Propozycje te posiadają bawełnianą podszewkę antybakteryjną, która zapewnia pełnię komfortu oraz specjalną konstrukcję podeszwy, która zapewnia maksymalną przyczepność. Postaw na luksusowy styl sportowy na greenie, pamiętając o swojej wygodzie. Buty golfowe na lato G/FORE z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

odzież g/fore

Wczytaj czat