Helly Hansen

  • Helly Hansen LP

Helly Hansen - profesjonalna odzież w żeglarskim stylu

Dzięki doświadczeniu czerpanemu z pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał. Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, jak i profesjonalnej odzieży narciarskiej. Ponad 140-letnie doświadczenie sprawiło, że Helly Hansen nie ma sobie równych w branży zaawansowanych technologicznie kolekcji żeglarskich. Kolekcja Helly Hansen to przede wszystkim zaawansowane technologie, ale także unikalne wzory i fasony, które dopełnią nie tylko żeglarskie stylizacje. Klasyczne zestawienia bieli z granatem ubrane w nieoczywiste formy tworzą kwintesencję żeglarskiego szyku. Zobacz unikalne koszulki polo, bluzy, kurtki i szorty, dzięki którym pokochasz styl marynarski na co dzień!

Helly Hansen

Poznaj technologie Helly Hansen

Helly Tech® to wodoodporna i oddychająca warstwa zewnętrzna pomiędzy skórą, a wewnętrznymi warstwami tkaniny. Unikalna membrana utrzymuje cząsteczki wody,  zapewniając odpowiedni poziom wilgoci.

H2Flow™ to technologia, która pozwala kontrolować temperaturę ciała. Polega na optymalizowaniu izolacji, wykorzystując otwory, które magazynują ciepło z organizmu. Jednocześnie pozwala kontrolować poziom ciepła i przepływ powietrza poprzez zamki wentylacyjne.

LIFA® przenosi wilgoć z dala od skóry, zapewniając ciepło, suchość i komfort. Tkanina oparta jest na technologii przędzy, która została przetestowana i opracowana z udziałem profesjonalistów.

Pierze Allied Down to naturalne gęsie pierze uważa się za jedyną lepszą izolację, ze względu na lekkość, ściśliwość i utrzymywanie ciepła. Zastosowane w produktach Helly Hansen pierze pochodzi od dostawcy Allied Down, który zapewnia swoim klientom najwyższej jakości pióra na rynku.

Helly Hansen
Helly Hansen

Odzież do zadań specjalnych

Marka Helly Hansen, jako profesjonalny producent odzieży żeglarskiej, towarzyszyła Thomasowi Coville podczas wyjątkowych wypraw i zapewniła jego bezpieczny powrót na ląd, aby móc po raz kolejny pogratulować mu zwycięstwa. W niedzielę – 6 listopada 2016 roku – francuski mistrz yachtingu rozpoczął swoje piąte podejście do rekordu świata, żeglując samotnie dookoła globu, bez przerwy i bez niczyjej pomocy. Rankiem, przed wypłynięciem, z całą deteminacją wierzył, że tym razem uda mu się pobić rekord. Po czterech poprzednich próbach był pewny, że jego doświadczenie i wytrwałość będą sprzyjały w stawieniu czoła temu wyzwaniu. 

Nowa kolekcja marki Helly Hansen