Hestra w S'portofino

Hestra w S'portofino

OD DRWALI DO ALPINISTÓW

Twoje dłonie zasługują na to, co najlepsze. Rękawice Hestra od wielu lat są synonimem niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, zapewniającego ochronę nawet w najsurowszych warunkach atmosferycznych. Hestra stanowi odpowiedź na potrzeby narciarzy i osób uprawiających sporty outdoorowe. Marka istnieje na rynku od 1936 roku, od początku wyznaczając najwyższe standardy jakości. Własne fabryki, dokładna selekcja materiałów to stałe elementy kontroli łańcucha produkcji, którą zarządza już trzecie i czwarte pokolenie szwedzkich założycieli brandu Magnussonów.

Hestra w S'portofino
Hestra w S'portofino

IDEALNE RĘKAWICE. W KAŻDYCH WARUNKACH

Rękawice do jazdy na nartach i snowboardzie, wspinaczki górskiej, a także do gry w golfa czy jazdy na rowerze. Dopasowane do aktywności outdoorowych oraz codziennych wyzwań. Szeroka oferta marki Hestra pozwala na wybór dopasowanego modelu, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wyróżnikiem marki jest najwyższa jakość wykonania, obejmująca zewnętrzną powierzchnię rękawic, miękkie wnętrze stanowiące doskonałą izolację oraz dopracowane mankiety, dodatkowo stabilizujące je na dłoniach.

Hestra w S'portofino

TRADYCJA TWORZENIA RĘKAWIC

Ekskluzywne i starannie wyselekcjonowane materiały, zaawansowana technologia zapewniająca maksymalną przyczepność oraz wiatroszczelność. Hestra do produkcji rękawic wykorzystuje impregnowane skóry, szybkoschnące i kompresyjne tkaniny oraz wysokiej jakości wełnę. Równie istotne są stosowane wyściółki, wśród których przeważają materiały na bazie teksturowego poliuretanu oraz włókien poliestrowych o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości i elastyczności. Rozwój marki wiąże się z ewolucją w zakresie wzrostu zaawansowania rozwiązań stosowanych podczas ich produkcji. Tradycja tworzenia rękawic ma znaczenie. Jej efekty są namacalne.

Rękawice Hestra już w S’portofino!

Hestra w S'portofino