Ładuję...

Hestra w S'portofino

Hestra w S'portofino

Marka Hestra – od drwali do alpinistów

Twoje dłonie zasługują na to, co najlepsze. Rękawice marki Hestra od ponad 80 lat ogrzewają, chronią i zapewniają dłoniom swobodę ruchów w nawet najsurowszych warunkach atmosferycznych. Połączenie niepowtarzalnego designu, nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów użytych w produkcji rękawic sprawia, że zyskujesz idealną odpowiedź na swoje potrzeby. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek lub uprawiasz sporty zimowe, rękawice Hestra pozwolą Ci wejść na nowy poziom komfortu. Spędzaj wolny czas tak, jak lubisz lub zapewnij sobie niezbędną ochronę podczas profesjonalnego treningu i zaufaj marce, którą od czterech pokoleń tworzą prawdziwi pasjonaci.

Hestra w S'portofino
Hestra w S'portofino

Rękawice Hestra – idealne na każde warunki

Rękawice Hestra mają za sobą długą historię, która sięga roku 1936. To właśnie wtedy w szwedzkiej miejscowości Småland zaczęto produkować rękawice dla drwali. Już rok później rozpoczęto tworzenie oferty dla narciarzy, która przez lata zyskiwała coraz większą popularność. Obecnie marka ma w swoim portoflio ponad 400 różnych modeli rękawic. Dzięki temu masz pewność, że wśród oferty marki znajdziesz propozycję skrojoną na miarę Twoich potrzeb. W tegorocznej ofercie znajdziesz nie tylko propozycje rękawic narciarskich Hestra, ale też modele outdoor i après-ski. Szeroka oferta marki pozwala na wybór idealnie dopasowanych rękawic damskich i męskich. Dzięki wyjątkowym technologiom Twoje ręce zyskają ochronę przed zimnem i opadami nawet w trudnych warunkach. Niektóre modele posiadają również oddychającą, wiatroszczelną warstwę, która zapewni jeszcze większy poziom komfortu podczas używania rękawic.

Hestra w S'portofino

Rękawice Hestra – tradycyjnie dobre wykonanie

Tym, co wyróżnia markę Hestra spośród innych marek, jest idealne poznanie potrzeb sportowców i wczasowiczów. Dzięki temu marka dobrze wie, z jakimi warunkami przyjdzie im się mierzyć. Dodatkowo dłonie są tą częścią ciała, która jest najbardziej narażona na zimno, dlatego wymaga specjalistycznej ochrony. Mając to na uwadze, projektanci marki dopracowują projekty w najmniejszych szczegółach. Tegoroczna kolekcja czerpie z tradycyjnych rozwiązań, łącząc je z nowoczesnym designem i technologiami, które zapewniają jeszcze większy stopień bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Miękkie wnętrze, doskonała izolacja i dopracowane mankiety stabilizujące rękawice Hestra na dłoniach to tylko część tego, co oferują te profesjonalne akcesoria. Hestra do produkcji rękawic wykorzystuje impregnowane skóry, szybkoschnące i kompresyjne tkaniny oraz wysokiej jakości wełnę. Równie istotne są stosowane wyściółki, wśród których przeważają materiały na bazie teksturowego poliuretanu oraz włókien poliestrowych o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości i elastyczności. Tradycja tworzenia rękawic ma znaczenie. Jej efekty są namacalne.

Wczytaj czat